Vorig jaar waren er ook vette dingen op Pinkpop! En het jaar ervoor Franz Ferdinand WTF.quote:Op maandag 10 december 2007 12:24 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Bron
Mooi kut aangezien ik een vriendin laatst beloofd had om mee te gaan naar de Foo Fighters als die in Nederland kwamen.
Kan ik straks nog naar Pinkpop gaan ook
Dan maar even hopen dat ze die tweede dag er iets heel tofs van gaan makne...
Mja, als ik al die gruchten al zie en hoor over Coldplay, Editors en Nickelback..... Boringquote:Op dinsdag 11 december 2007 11:33 schreef frame-saw het volgende:
[..]
Vorig jaar waren er ook vette dingen op Pinkpop! En het jaar ervoor Franz Ferdinand WTF.
Maar het gaat wel tegen mijn principes in hehe.
Melkweg!quote:Op dinsdag 11 december 2007 12:05 schreef Leonos het volgende:
Komen de Wombats nou alleen in de Effenaar.
Want had ergens gezien dat ze ook in Amsterdam kwamen?
25 maart Melkweg.quote:Op dinsdag 11 december 2007 12:05 schreef Leonos het volgende:
Komen de Wombats nou alleen in de Effenaar.
Want had ergens gezien dat ze ook in Amsterdam kwamen?
Leuke dingen komen er de laatste tijd bij in Doornroosjequote:Kula Shaker
dinsdag 4 maart 2008 - Open 20:00 | Start 20:45
Normaal ¤ 19,00
Student RU/HAN ¤ 15,00
CJP ¤ 17,80
Maar dat zijn dus wel 3 dagen korterquote:Op dinsdag 11 december 2007 15:03 schreef jakkop het volgende:
@skippy: Ik zag op festivalinfo een kop: sziget krimpt in aantal dagen. Dus ik hopen...blijkt dat het nu woensdag begint en gewoon weer tot het eind van de week doorgaat. schiet je nog niks mee op.
Leukquote:Op dinsdag 11 december 2007 15:14 schreef Grobbel het volgende:
En The Rifles komen ook weer naar Doornroosje, trouwens.
http://www.doornroosje.nl/ProgrammaDetail.asp?id=5585
http://www.last.fm/event/441973
In principe dus nog wel een week, alleen twee dagen minder optredens.quote:Wegens klachten omtrend geluidsoverlast in de omgeving van het festivalterein moet het festival krimpen in het aantal dagen. Sziget 2008 zal er daarom als volgt uit komen te zien:
Maandag 11 augustus zullen er geen bands optreden maar zijn wel alle to-go bars en pubs geopend. Op de dinsdag zal er een internationale artiest optreden op het grootste podium, maar zullen er behalve dit optreden geen andere bands spelen op deze dag. Vanaf woensdag 13 augustus barst het festival wél echt los tot 18 augustus.
quote:Op dinsdag 11 december 2007 15:50 schreef botar het volgende:
nu gevonden dat de kaarten zonder camping tot de 18e 08:00 uur geldig zijn... geen bands dus op de 18e ... nog maar 5 volle festivaldagen dus
Viva La Fete.quote:Op dinsdag 11 december 2007 17:05 schreef JeroenV het volgende:
Hebben jullie ervaring met Viva La Fete of Plastiscines? Ik moet naar een van beiden, maar weet niet wat leuk is
En Los Campesinos! 25 Feb. Paradiso.quote:Op dinsdag 11 december 2007 16:52 schreef EvilWasp het volgende:
Misschien in de OP nog The Enemy toevoegen 6 januari in de Oude Zaal Melkweg?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |