Boeind 9 van de 10 keer heeft hij gelijkquote:Op zaterdag 15 december 2007 14:24 schreef Pie.cr het volgende:
[..]
Nope, op mij heb je nooit commentaar geleverd. Het probleem is ook niet dat je commentaar 'hard' aankomt op de posters hier (het is internet dus daar trekt niemand zich hier iets van aan. ) Het feit dat je alleen maar commentaar levert zonder positieve input in de vorm van jij vandaag draagt is het probleem. En daar ergert iedereen zich in dit topic aan.
Plaats dan geen foto'squote:Op zaterdag 15 december 2007 15:00 schreef klark het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
formeel/informeel gecombineerd met ultra-crap fototoestel.
post je hoofd er gewoon bij op! meisjes met rode haren en sproetenquote:Op zaterdag 15 december 2007 15:27 schreef NoralyZ het volgende:
Nou ik ga lekker ook een brakke foto posten want je ziet nog wel wat het is![]()
/edit: even foto ergens anders uploaden
[ afbeelding ]
H&M Divided jurkje, hema maillot, vintetsj bruine lak met suede pumps maar die zie je niet.
Staat je goedquote:Op zaterdag 15 december 2007 15:27 schreef NoralyZ het volgende:
Nou ik ga lekker ook een brakke foto posten want je ziet nog wel wat het is![]()
/edit: even foto ergens anders uploaden
[ afbeelding ]
H&M Divided jurkje, hema maillot, vintetsj bruine lak met suede pumps maar die zie je niet.
Ik vind het wel een ok combinatie grijs met wit. En dat je boordje ff niet goed zit boeit niet zo lijkt me.quote:Op zaterdag 15 december 2007 14:38 schreef HenkBenzinetank het volgende:
boordkrul == dikke care, ik moest plaatjes draaien dus had koptelefoon om mn nek
geel of een lichtere kleur blauw, zou ik doenquote:Op zaterdag 15 december 2007 17:26 schreef klark het volgende:
[ afbeelding ]
velours sweaters warm en zacht
een yuppie boordje voor het preppy effect![]()
wat draag je bij groen?
tja..een geel overhemd lijkt me niksquote:Op zaterdag 15 december 2007 17:29 schreef grasmat het volgende:
[..]
geel of een lichtere kleur blauw, zou ik doen
die sweater is trouwens wel dope!
moet ook nog een keer zo'n trui hebben met fluweelachtige stof, waar heb je deze trui gekocht?
ja deze boord is al wit...en de rest van het overhempje is lichtbluawe streepjes.quote:Op zaterdag 15 december 2007 17:38 schreef Beauregard het volgende:
Geel of lichtblauw bij groen!?
Er zijn natuurlijk vele tinten groen, maar dat combineren met bovenstaande kleuren is nooit mooi!
Wil je er niet als een clown of derdegraads fashion victim uitzien, dan zou ik bij groen gewoon gaan voor wit. Ik neem aan dat je zoekt naar een kleur overhemd voor onder je trui, right?
Als je 'm toch alleen onder een trui wil dragen is natuurlijk je boord het belangrijkste. Wat dat betreft kan ik je een wit overhemd van Jack & Jones aanraden. Normaal kom ik er niet, maar die overhemden hebben echt een fraaie boord. Stevig materiaal, vaste baleinen (kunnen er niet uit), stijf en hoog.quote:Op zaterdag 15 december 2007 17:40 schreef klark het volgende:
[..]
ja deze boord is al wit...en de rest van het overhempje is lichtbluawe streepjes.
heel lichtgeel lijkt me ook nog kunnen.
maar een netjes overhemd wit is natuurijk "da bomb"
ja hoge boord wil ik graag. waar kan je nog meer hjoge boorden krijgen? heb lange nek. vind het ook mooi.quote:Op zaterdag 15 december 2007 17:44 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Als je 'm toch alleen onder een trui wil dragen is natuurlijk je boord het belangrijkste. Wat dat betreft kan ik je een wit overhemd van Jack & Jones aanraden. Normaal kom ik er niet, maar die overhemden hebben echt een fraaie boord. Stevig materiaal, vaste baleinen (kunnen er niet uit), stijf en hoog.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |