Wat heeft ze daar nu in d'r mond?quote:
In principe kunnen nog 3 van die 4 landen zich plaatsen. De twee hoogstgeplaatste Europese landen op de wereldranglijst die na dit toernooi nog niet geplaatst zijn, mogen meedoen aan OKT 3 (een mondiaal toernooi), waar drie startbewijzen voor Peking te verdienen zijn. Omdat Nederland echter achter Rusland, Polen en Servië op de wereldranglijst staat, is het voor Nederland onmogelijk nog mee te doen aan OKT 3.quote:Op vrijdag 11 januari 2008 12:46 schreef franklop het volgende:
toch ongelooflijk dat 4 wereldtoppers om 1 ticket moeten strijden.... wat een belachelijke regels zijn dat eigenlijk doen ze bij hockey toch een stuk beter.
Ieder continent krijgt zijn plaatsen voor OKT 3.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 09:44 schreef tong80 het volgende:
En een zooi derdewereldlanden zeker wel ?
Inderdaad een drama niveau. Heel veel kunnen niet eens een bal hard naar beneden slaan. Nee, als Nederland gewoon redelijk goed in vorm is, moeten deze twee teams geen probleem zijn.quote:
Duitsland - Turkije was net (3-0).quote:Op dinsdag 15 januari 2008 17:11 schreef Szura het volgende:
wie spelen er dan?
Chips en bier staan alvast koudquote:Op dinsdag 15 januari 2008 15:13 schreef avotar het volgende:
Vanavond om 8 uur op Eurosport.. en om 22.30 de samenvatting
Nou in het Nederlandse team heb je er nog meer rondlopen (Chaïne Staelens, Stam, Visser, Huurman). En straks krijgen ze ook wat tegenover zich hoor. Met sterspeelster Glinka, en andere toppers als Skowronska enz. moeten ze oppassen.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 19:30 schreef Ambrosius het volgende:
Als Nederland nog tegen Kroatië of Roemenië moet hoeven we ook niet echt te vrezen. Als ik het zo zie is Flier ongeveer de enige die echt hard kan smashen ter wereld.
Ja echt hè. Die Sonja Popovic, zozo. Wat een gigantisch lekker wijfquote:Op dinsdag 15 januari 2008 19:49 schreef Eppie_NL het volgende:
Popović en Katic (beide van Kroatië)![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
en zometeen Flier![]()
![]()
![]()
ff paar punten mee pakken bij NL - Polen...meer niet...
Klopt, er zijn er zeker meer. Maar Flier steekt daar toch bovenuit (ze maakte niet voor niks de meeste punten in de Worold Grand Prix). Glinka is idd zeer gevaarlijk.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 19:44 schreef TheArt het volgende:
[..]
Nou in het Nederlandse team heb je er nog meer rondlopen (Chaïne Staelens, Stam, Visser, Huurman). En straks krijgen ze ook wat tegenover zich hoor. Met sterspeelster Glinka, en andere toppers als Skowronska enz. moeten ze oppassen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |