Bruine Bonen met veel spek en uienquote:Op dinsdag 4 december 2007 17:53 schreef Morretje het volgende:![]()
Moet nog beginnen met koken, weet niet zo goed wat verstandig is i.v.m. m'n buikje.. Die is wel aardig rustig opt moment, maar dat wilde ik graag zou houden..
Nee, niet allemaal....oproepen aan de commandant, blusgroepen e.d.quote:Op dinsdag 4 december 2007 18:25 schreef Greys het volgende:
Waar haal je dat soort berichten vandaan eigenlijk Ing? Ik klink vast als een ramptoerist nu, maar zo bedoel ik het niet hoorIk ben benieuwd waar je dat kon lezen. En al die dingen uit je eerste quote, zijn dat dan allemaal brandweerwagens?
Heb je zeep gegeten ofzo, Qwea?quote:Op dinsdag 4 december 2007 18:46 schreef Qwea het volgende:
olaaloloa
quote:Anka zegt: nee , ik ga morgen een pampiertje ophangen voor jochem![]()
Non zegt: goed van jou![]()
Anka zegt: misschien ook 1 bij de ah
Anka zegt: zo'n kaartje
ik heb wel een flyer voor dr als ze die moet.....quote:Op dinsdag 4 december 2007 19:07 schreef Nonneke het volgende:
hehe kreeg vanmiddag een smsje van Anka (mn vriendin) dat ze op dr werk ook voor Jochem bezig was, dus ze komt net online, dus ik vragen of ze al veel had enzow
[..]
Non, je hebt een pm btwquote:Op dinsdag 4 december 2007 19:10 schreef Qwea het volgende:
ooh ja! dat kan ik wel doen als dat goed is ja!
Ik heb inmiddels met Shirley gesproken en ze was ontzettend ontroerd door deze actie. Ze vertelde me dat ze de afgelopen 2 maanden een kat ter opvang had genomen waarvan het oogje geamputeerd moest worden, en er was een kat naar de specialist gestuurd wat haar ook al 600 euro had gekost. Het loopt de afgelopen maanden best wel de spuitgaten uit.
De overhandiging vindt 22 december rond 12 u plaats. Ze was echt ontzettend maar dan ook echt ontzettend dankbaar
Ze vroeg zich alleen wel af of jochem de 22ste aardig zou doen en niet zou wegduiken![]()
Yep flyer is goed !quote:Op dinsdag 4 december 2007 19:11 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik heb wel een flyer voor dr als ze die moet.....
[..]
Non, je hebt een pm btw
nu welquote:Op dinsdag 4 december 2007 19:13 schreef Nonneke het volgende:
[..]
Yep flyer is goed !
geen PM btw hoorniet hier en niet op hyves
staat in je pmquote:Op dinsdag 4 december 2007 19:17 schreef Qwea het volgende:
Non? waar mag ik die flyer heen mailen?
schijt een schoenendoos vol, dat verwachtie nooit !quote:Op dinsdag 4 december 2007 19:24 schreef Morretje het volgende:
Poeh Greys, dat klinkt niet echt lekker..
Heb maar rijst gegeten.. Komt wel goed denk ik..
Maar verdarre, heb dus nog niets voor morgen geregeld.. (Sinterklaas met)
Koop gewoon alle choco-letters van Radiohead...en dan mag het niet eerder opgegeten zijn dan 1 juliquote:Op dinsdag 4 december 2007 19:30 schreef Morretje het volgende:
Maar Nonneke, dat is niet lief..! En bovendien, zou het een avond met lekkers worden..
Ff checke? Heb je een vergeetachtige doc dan?quote:Op dinsdag 4 december 2007 19:31 schreef Ingetje79 het volgende:
Heuj!
Meestal staan de adressen er ook niet bij Greys.![]()
Maar tis wel handig als je een ambu oid hoort, dan kan je ff kijken waar die heen gaat.
Ik gebruik het op het werk ook wel es als doc naar een spoedgeval is...ff kijken oftie de ambu heeft gebeld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |