Het ligt eraan op welke moeilijkheidsgraad je speelt en of je er moeite mee hebt om 'gamey' dingen te doen. Want japan is wel heel leuk om te spelen. En het is niet super moeilijk, ik denk dat met spanje veroveren wat jij hebt gedaan lastiger is.quote:Op zondag 3 augustus 2008 17:29 schreef Pumatje het volgende:
De goeie
republikeins.
maar er een links radicaal Spanje van gemaakt en toch een alliantie aangegaan met Duitsland.
Ik heb wel gewonnen, maar ik was eindelijk bezig gemechaniseerde legerkorpsen op te zetten om Engeland aan te vallen.
Had 3 kwart van Frankrijk, Portugal, Tunesie, een stuk in het Midden Oosten, Cyprus, stuk van Griekenland veroverd, kapt ie ermee![]()
heb alle "speelbare" landen gehad, met uitzondering van Japan, lijkt me heeeel moeilijk.
Bijna niet te verdedigen.
Ja, is nog vrij lastig. Research teams zuigen en eilandjes hoppen is niet mijn ding. Wel een leuke uitdaging.quote:Op zondag 3 augustus 2008 14:07 schreef Pumatje het volgende:
hmm jammer. ik vermoedde dat al
iemand trouwens al ooit met Japan gespeeld???
Duitsland krijgt wel een event met "The Condor Legion returns!" plus wat manpower en 2 blueprints maar zo uit mijn kop herinner ik nog een game met de UK waar ik zag dat Spanje een condor legion tank had plus wat infantry in 1943quote:Op donderdag 7 augustus 2008 18:25 schreef Pumatje het volgende:
ik doe nu weer Nederland.
ben van plan om Spanje binnen te vallen volgens plan.
Maar wanneer is het Condor legioen nu precies vertrokken uit Spanje? Dat is namelijk HET moment lijkt me om aan te vallen.
of is het There-to-stay?
Het is alweer een tijdje geledenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:12 schreef Pumatje het volgende:
Jongens, ik speel met Nederland aangesloten bij de Axis, dus Nazi Duitsland.
erg intressant, en ik geloof dat ik niet de enige ben die dat heeft gedaan.
Mag ik vragen hoe ( volgens mij was het Roelie) je onze Kolonien hebt beveiligd? Of heb je ze opgegeven??
Dat is namelijk niet mijn plan. met zon 6 divisies daar moet het goed te doen zijn.
denk ik athans...
jep, ik lijd enorm in de oost door aanvallen van de engelsen en zelfs zuid afrika.. het is nog 1939quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 04:26 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Het is alweer een tijdje geleden
Zowiezo is alleen indonesie interessant om te verdedigen
Dat is wel te doen zijn als je er maar voor kan zorgen (en een beetje geluk hebben) dat Japan niet aan land komt. Ik weet niet of je wat divisies kan missen om er neer te zetten?
je hebt een groot voordeel dat een amfibische aanval een behoorlijke penalty geeft. Wanneer je krap zin in manpower kan je dus ook kiezen om overal 1 garrison te plaatsen, deze zijn wat "goedkoper" dan normale inv. Deze houden op zeker tot wel 5 inv. tegen wanneer deze proberen het strand op te rennen
Toen ik NL speelde hed ik me niet bij Duitsland aangesloten, dus had ik oorlog met Japan. Maar wanneer jij bij de Axis zit waar maak jij je druk om? Ik vraag me af of iemand van de allies uberhaupt die kant op gaat.
Geen last van gehad.quote:Op maandag 11 augustus 2008 21:28 schreef Tukker87 het volgende:
Spelen jullie eigenlijk de normale hearts of iron of hebben jullie ook de uitbreidingen? Ik las nu dat als je Armageddon speelt en je met "Tech team take over" optie ofzo speelt dat dan je save game gebugged kan worden.
Had eigenlijk liever gezien dat het tot ongeveer deze tijd ging. Invasie Irak lijkt me wel een leuke scenario voor HoI 3quote:Op donderdag 21 augustus 2008 16:49 schreef Steeven het volgende:
Alleen jammer dat de game van 1936 - 1948 duurt maar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |