quote:12:27:29 03-12-07 20 G BRAN PRIO 1 9171 8133 Rijksweg-NOORD 1 ZEGGE BRANDSTOFLEKKAGE (INC: 01)
quote:03-12-07 12:37:23 Brandweer Midden- en West Brabant PRIO 1 9196 SHELL A58R HOEZAAR (R035) RIJKSWEG-NOORD 1 ZEGGE VKO BEKNELLING (INC: 01) (Classificatie: middel ongeval)
Mja, zou niet best zijn als de boel dan meteen explodeert, tis geen filmquote:Op maandag 3 december 2007 13:07 schreef 907 het volgende:
[ afbeelding ]
Iemand die in de buurt woont die kan kijken?
Dat de boel niet direct vlam vat!
Dat zal alleen zo zijn als het een onbemand tankstation is.quote:Op maandag 3 december 2007 13:22 schreef nikkie1985 het volgende:
Ik hoop dat er niemand in het tankstation was.
quote:Op maandag 3 december 2007 13:20 schreef Rewimo het volgende:
Vrachtwagen botst op tankstation
Uitgegeven: 3 december 2007 13:15
ZEGGE - Een vrachtwagen is maandag rond 12.30 uur tegen tankstation Hoezaar langs de A58 bij Zegge gebotst. Volgens de eerste berichten is het tankstation ingestort, zei een politiewoordvoerster. Of het gaat om de winkel of de overkapping, kon zij niet zeggen.
De vrachtwagenchauffeur raakte bekneld in zijn voertuig. Over zijn toestand is niets bekend. Politie, brandweer, ambulancepersoneel en de traumahelikopter zijn ter plaatse. Nadere bijzonderheden ontbreken.
www.nu.nl
quote:
quote:Tankstation stort in
AMSTERDAM -
UPDATE 14:00
Shell-tankstation De Hoezaar langs de A58 in Brabant is rond half één deels ingestort nadat een vrachtwagen met een klapband het gebouw had geramd.
De vanwege de klapband onbestuurbare truck van het bedrijf DST uit Roosendaal boorde zich bij Zegge in de richting van Roosendaal in één van de dragende palen van het tankstation. Het dak stortte gedeeltelijk in. De pompen zijn niet beschadigd.
De trucker raakte bekneld en moest met een traumaheli worden afgevoerd. Hij zou slechts licht gewond zijn. Verder zouden er geen slachtoffers zijn. De aanwezigen in het tankstation kwamen met de schrik vrij.
De A58 is ter plaatse geblokkeerd, maar verkeer wordt over de parkeerplaats geloodst.
Alsof je een uur erna rustig op internet zit als ooggetuige zijndequote:Dit staat voor altijd in mn hoofd geprent...de knal het instorten alles...
Ook zijn er meer gewonden de glasscherven vlogen door het rond...evenals de benzinepompen
De benzine pompen vlogen in het rondquote:Op maandag 3 december 2007 14:47 schreef DarkShine het volgende:
Dan die ooggetuige op Omroep Brabant
[..]
Alsof je een uur erna rustig op internet zit als ooggetuige zijnde
http://www.omroepbrabant.(...)kstation+op+A58.aspx
Zoals ik zeg, alsof die dan een uurtje later weer op internet zit.quote:Op maandag 3 december 2007 15:27 schreef Niek. het volgende:
[..]
De benzine pompen vlogen in het rondHij maakt het wel spectaculair zeg.
quote:Op maandag 3 december 2007 19:08 schreef JDude het volgende:
Aan de overkant van de weg zijn er een paar bekeurd die uitgebreid foto's gingen nemen vanaf de vluchtstrook.
200 euro p.p. armer... pwnd.
Rijdt daar een auto tegen de sleepwagen aan?quote:Op maandag 3 december 2007 20:07 schreef Fredo55 het volgende:
Nog een foto:
[ afbeelding ]
En het kreeg nog een staartje:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee, de sleepwagen reed heel hard achteruit en daar stond een busje geparkeerd op de snelweg. Om met de Brabanders te spreken: doei.quote:Op maandag 3 december 2007 20:13 schreef Perrin het volgende:
[..]
Rijdt daar een auto tegen de sleepwagen aan?
Dat is al uren zo, ik heb geen andere gezien.quote:Op dinsdag 4 december 2007 00:28 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
er staat nu een heel ander bericht in de op bij teletekst
Kan iemand even een kijkje nemen in Rusland, gaat straks nog helemaal fout daarquote:Op dinsdag 4 december 2007 00:28 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
er staat nu een heel ander bericht in de op bij teletekst
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |