Kan. Niet echt een mening over.quote:Op zaterdag 1 december 2007 12:18 schreef Sweetbeach het volgende:
- Af en toe een compliment geven?
Eeehhh ik weet niet precies hoe ik me dit moet voorstellen, maar flirten met kijken is wel een idee ja.quote:- Zwoel in de ogen aankijken?
NEE!quote:- Gewoon zeggen dat je haar leuk vind?
JA!quote:- Aanraken?
quote:Op zaterdag 1 december 2007 12:25 schreef Buschetta het volgende:
De ultieme actie is natuurlijk om een meisje aan de bar aan het lachen te maken als je wat drinken gaat halen en direct als je terug komt bij de tafel haar fysiek aan te raken(aai over de bol, kus op de wang o.i.d.)
idd, maar er zijn misschien wel wat 'instrumenten'/tips/vaardigheden/uitspraken om te zorgen dat er wat meer spanning ontstaat en waardoor ZIJ ook beseft; hij vind me wel leuk en niet alleen als vriendquote:Op zaterdag 1 december 2007 12:25 schreef Mike.Strutter het volgende:
Er is helaas geen handleiding voor succes, anders zou ik die ook altijd gebruiken.
hmmm... maar vaak zit er zo'n verdomde armleuning tussenquote:Op zaterdag 1 december 2007 12:25 schreef Mike.Strutter het volgende:
Probeer er voor te zorgen dat er wat intimiteit ontstaat. Wat je kunt doen is zorgen dat je in de bios al lichamelijk contact met elkaar hebt en wat tegen elkaar aan gaat hangen. Hierdoor heb je al lichamelijk contact met elkaar en vaak kun je daaruit wel op maken of zij daar ook meer voor openstaat.
Wat ik, vaak onbewust doe, is meisjes aanraken als ik met ze praat, vooral tijdens het uitgaan.quote:Op zaterdag 1 december 2007 12:28 schreef Sweetbeach het volgende:
[..]
idd, maar er zijn misschien wel wat 'instrumenten'/tips/vaardigheden/uitspraken om te zorgen dat er wat meer spanning ontstaat en waardoor ZIJ ook beseft; hij vind me wel leuk en niet alleen als vriend![]()
[..]
hmmm... maar vaak zit er zo'n verdomde armleuning tussenMaar thx voor de tip.....
Arm op de armleuning, benen iets verder uit elkaar (zodat je bijna tegen haar been komt) en beetje hangen in haar richting, haar iets in het oor fluisteren en dan zachtjes strelend haar haar opzij doen, desnoods gewoon handje pakken... zo moeilijk is het niet hoor.quote:Op zaterdag 1 december 2007 12:28 schreef Sweetbeach het volgende:
[..]
hmmm... maar vaak zit er zo'n verdomde armleuning tussenMaar thx voor de tip.....
Goh, daarom heb ik dit topic ook geopendquote:Op zaterdag 1 december 2007 12:46 schreef KoFt het volgende:
Get the picture? Er moet een soort spanning ontstaan. Zodra die er is ben je zeker een heel eind van de friendszone verwijderd
thx voor de tips.... Maar ook 'uitdagende' grapjes maken... tja ruim begripquote:Op zaterdag 1 december 2007 13:57 schreef Hexagon het volgende:
-Uitdagende grapjes maken
-Zorgen dat zij de vragen moet stellen
-Houd enige geheimzinnigheid over je
ik breng haar vanavond met de auto naar huis, dus dat is lastigquote:Op zaterdag 1 december 2007 13:57 schreef Hexagon het volgende:
En als je wilt zoenen. Sla je arm om haar midden en geef haar na de date een kus op haar wang. Als ze uitermate positief reageert is dat de gemakkelijke opstap naar echt zoenen.
Er zijn natuurlijk meer momenten dat dat mogelijk isquote:Op zaterdag 1 december 2007 14:05 schreef Sweetbeach het volgende:
ik breng haar vanavond met de auto naar huis, dus dat is lastig(beide zittend, hehe)
HOE..quote:Op zaterdag 1 december 2007 14:44 schreef Untouchables het volgende:
Een beetje spannende grapjes en flirterige opmerkingen maken is altijd goed en t stomme is, zelfs als er niet echt superveel spanning is, dan is het alsnog niet onmogelijk.
HOE kom je in een gesprek niet zo over?quote:Op zaterdag 1 december 2007 15:41 schreef Hexagon het volgende:
Ohja en probeer in het gesprek niet over te komen als een standaard-bucklerlul waarvan er 13 in dozijn gaan.
Een kerel die niet tot de grijze massa behoort is sowieso al een stuk interessanter tenzijn het een freak is natuurlijk..
Anders lees je mijn post nog evenquote:Op zaterdag 1 december 2007 15:49 schreef Sweetbeach het volgende:
[..]
HOE..? Spannende grapjes
[..]
HOE kom je in een gesprek niet zo over?
ik snap wel ongeveer wat iedereen bedoelt, maar concreet kan ik het niet krijgen... lichaamscontact OK, maar waar/wanneer... grapje tja... hoe .... ik snap dat het van de situatie afhankelijk is, maar het is voor mij lastig... helaas![]()
![]()
Ik zou op dit moment niet weten wat ik vanavond CONCREET zou moeten doen om de spanning op te bouwen... misschien gebeurd het vanzelf, anders... helaas
Welk zonnestelsel ligt die planeet waar jij vandaan komt ?quote:Op zaterdag 1 december 2007 15:59 schreef Aventura het volgende:
Zelfverzekerd zijn is key. Bedenk: dit meisje gaat voor de tweede keer met je mee.
Er is dus interesse.
Bovendien, het kan ook luchtig en grappig en toch niet in de friends zone...Zeg bijvoorbeeld na een grap eens: 'maaruh, genoeg gepraat. Ik ga je nu zoenen.'
Toppunt van een afknapperquote:Op zaterdag 1 december 2007 15:59 schreef Aventura het volgende:
Zelfverzekerd zijn is key. Bedenk: dit meisje gaat voor de tweede keer met je mee.
Er is dus interesse.
Bovendien, het kan ook luchtig en grappig en toch niet in de friends zone...Zeg bijvoorbeeld na een grap eens: 'maaruh, genoeg gepraat. Ik ga je nu zoenen.'
Nee jij zit lekker in de buurt met je aai over de bolquote:Op zaterdag 1 december 2007 16:01 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Welk zonnestelsel ligt die planeet waar jij vandaan komt ?
Waarom?quote:
Aaien is dé afrodisiacum voor de vrouw, mits je weet wat je doet.quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:06 schreef Aventura het volgende:
[..]
Nee jij zit lekker in de buurt met je aai over de bol
Ik zou denk ik weglopen als iemand dat bij me deed, ben geen konijn.
Doe mij maar iets directer...
Met wat voor achterlijke vrouwen ga jij om..quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:09 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Aaien is dé afrodisiacum voor de vrouw, mits je weet wat je doet.
"ik ga je nu kussen" is nooit en te nimmer aantrekkelijk, in geen enkele context of bedoeling of wat dan ook. Misschien dat jij het als humor beschouwt, maar ik absoluut niet. Zoenen kan, maar zoiets moet je niet op domme wijze aankondigen..quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:08 schreef Aventura het volgende:
[..]
Waarom?
Ik zeg niet dat je dat out of de blue moet zeggen. Maar als je al op een tweede date bent en het klikt, mag hij best iets zeggen als, ik wil/ga je nu kussen. Zeker als het met enige humor/luchtigheid gepaard gaat. Wat is daar nou mis mee?
Eigenlijk maakt het vrij weinig uit wat ik doe, ik heb gewoon the magic touch.quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:13 schreef Shitonya het volgende:
[..]
Met wat voor achterlijke vrouwen ga jij om..
geld bedoel je. Andere manier om vrouwen te toveren heb je niet.quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:18 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Eigenlijk maakt het vrij weinig uit wat ik doe, ik heb gewoon the magic touch.
quote:
ja, dat snap ik .Maar wat als die spanning er niet is, hoe KRIJG je die spanning dan wél...quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:10 schreef Fasai het volgende:
Meestal voel je al vrij snel aan of er een bepaalde spanning hangt of niet. Hangt die er niet, dan heeft het sowieso weinig zin toenadering te zoeken. Als die er wel hangt, dan kan je inderdaad proberen op een niet al te opdringerige wijze lichamelijk contact te maken. Ik denk dat ze er hoe dan ook wel zin in zou hebben als er spanning is tussen jullie, dan gaat het vaak vanzelf.
dat wilt TS toch ookquote:Op zaterdag 1 december 2007 16:28 schreef Averon het volgende:
Geld werkt, maar laten zien wat je wil nog meer.
Als je inderdaad de drie zoenen veranderd in 1 zoen, dan weet je wel waar je aan toe bent.
Of je verpest je enige kansquote:Op zaterdag 1 december 2007 18:21 schreef Logician het volgende:
Gewoon doen alsof je niet meer wil, kijken hoe ze daar op reageerd, komt ze dan ineens meer jouw kant op haar eerst een beetje teasen, bijv. "lichtelijk voorover buigen alsof je naar haar toe gaat om dr te zoenen en dan wat in haar oor fluisteren. Maakt ze de beweging terug om te zoenen dan bijv. je vinger op haar lippen en een beetje ondeugend lachen en zeggen, geduld dame". Dergelijk dingen maken vrouwen helemaal gek [afbeelding]
HOE>??quote:Op zaterdag 1 december 2007 18:21 schreef Logician het volgende:
Gewoon doen alsof je niet meer wil, kijken hoe ze daar op reageerd
Dit werkte bij mij. Alleen was het bij mij oprecht; ik had echt de moeite opgegeven en begon me juist redelijk klootzakkerig te gedragen. Daarna begon zij weer interesse te tonen voor mij en voila. Maarja, niet elk meisje zit zo in mekaar, dus is altijd een beetje een gok. Ik word er af en toe echt fokking gek van.quote:Op zaterdag 1 december 2007 18:21 schreef Logician het volgende:
Gewoon doen alsof je niet meer wil, kijken hoe ze daar op reageerd, komt ze dan ineens meer jouw kant
sja, je hebt inderdaad spanning nodig, je moet emoties losmakenquote:Op zaterdag 1 december 2007 17:37 schreef Sweetbeach het volgende:
[..]
ja, dat snap ik .Maar wat als die spanning er niet is, hoe KRIJG je die spanning dan wél...want nogmaals de 1e date was heel gezellig, veel gelachen en ook kleine 3uur gekletst etc... maar niet meer dan dat, terwijl ik haar wél meer dan 'vriend' leuk vind... grrrr
![]()
what to doooo arrghhhet mag gezellig zijn, maar ik wil dat ze weet dat ik meer wil , hmm snappen jullie het nog?
Dat werkt niet echt, eerlijk gezegd.quote:Op zaterdag 1 december 2007 15:59 schreef Aventura het volgende:
Bovendien, het kan ook luchtig en grappig en toch niet in de friends zone...Zeg bijvoorbeeld na een grap eens: 'maaruh, genoeg gepraat. Ik ga je nu zoenen.'
de 1e date niet gezoent ofzo, alleen 3 kusjes bij het afscheidquote:Op zaterdag 1 december 2007 18:43 schreef thaleia het volgende:
Dat betekent dat ze absoluut geinteresseerd is, en dat je vermoedelijk niet zoveel fout kunt doen, als je maar wel IETS doet
jajaja, maar HOE dat is de vraag van dit topic, haha... hoe daag je haar uit, hoe plaag je haar, hoe zorg je dat je opvalt.. op een positieve manier...quote:Op zaterdag 1 december 2007 19:06 schreef cikolata het volgende:
[..]
sja, je hebt inderdaad spanning nodig, je moet emoties losmaken![]()
dus blijf niet een beleefd saai oppervlakkig gesprekje voeren, maar ga plagen, uitdagen, zorg dat je opvalt (op een positive manier)
Of te gek.quote:Op zaterdag 1 december 2007 20:11 schreef katerwater het volgende:
Gewoon niet iets zijn waar een 'te' voor staat oO<
Tenzij in tevreden natuurlijk
nee dat is niet tof. lijkt me ultra vermoeiend. er moet een negatieve kant aan zitten anders is het geen doen.quote:
je wilt concrete tips?quote:Op zaterdag 1 december 2007 19:33 schreef Sweetbeach het volgende:
[..]
jajaja, maar HOE dat is de vraag van dit topic, haha... hoe daag je haar uit, hoe plaag je haar, hoe zorg je dat je opvalt.. op een positieve manier...
of is dat niet uit te leggen zeker![]()
grrrrr
KIJK! Zulke dingen zocht ik... daar heb ik wel wat aanquote:Op zaterdag 1 december 2007 20:28 schreef WinnarJ het volgende:
[..]
je wilt concrete tips?
- Pak haar hand gewoon vast tijdens de bios en kijk haar met een glimlach aan; kijk hoe ze reageerd
- Raak haar af en toe eens aan, bijvoorbeeld bij het begroeten (pak haar handen vast)
- Kijk haar af en toe eens zwoel aan
- Glimlach
- Maak een leuk grapje en plaag er een beetje .... in de zin van 'zou jij dat durven ...' (hihi, knipoog)
- Durf initiatief te nemen
voila... de andere pimps mogen me aanvullenik weet niets meer
Absoluut niet doen tenzij je aan haar signalen ziet dat ze dat wel ok vindt. Dit ik enorm opdringerig overkomen en enorm fout, afgezaagd, ik wil je in bed hebben, gewoon afstootwekkend.quote:Op zaterdag 1 december 2007 20:28 schreef WinnarJ het volgende:
[..]
je wilt concrete tips?
- Pak haar hand gewoon vast tijdens de bios en kijk haar met een glimlach aan; kijk hoe ze reageerd
- Raak haar af en toe eens aan, bijvoorbeeld bij het begroeten (pak haar handen vast)
- Kijk haar af en toe eens zwoel aan
- Glimlach
- Maak een leuk grapje en plaag er een beetje .... in de zin van 'zou jij dat durven ...' (hihi, knipoog)
- Durf initiatief te nemen
voila... de andere pimps mogen me aanvullenik weet niets meer
Dan zou ik toch ernstig het gevoel krijgen dat je me in de maling zit te nemen.quote:Op zaterdag 1 december 2007 22:40 schreef MLI het volgende:
Tip voor TS: kopieer haar lichaamstaal. Ik heb het ontzettend vaak uitgeprobeerd en dat werkt echt. Neem een slok als zij dat doet, leg je kin op je hand als zij dat doet, kijk elkaar veel in de ogen. Succes verzekerd. Maar let wel op dat je geen gay-houding aan gaat nemen.
Het is een beproefde methode hoor en vaak heeft de ander het niet eens door. Ze voelen zich na het gesprek juist begrepen en vonden de gesprekspartner geinteresseerd. Je moet het natuurlijk niet te nadrukkelijk doenquote:Op zaterdag 1 december 2007 23:21 schreef MUUS het volgende:
Dan zou ik toch ernstig het gevoel krijgen dat je me in de maling zit te nemen..
Kan anders prima werken, kan ik je uit eigen ervaring vertellen.quote:Op zaterdag 1 december 2007 19:28 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat werkt niet echt, eerlijk gezegd.En is me ook een beetje te theatraal.
Dit is idd zon makkelijke.quote:Op zondag 2 december 2007 00:17 schreef Den_Haag het volgende:
Iets minder aardig zijn soms.
Je moet wel subtiel blijven. En als het echt zo ongelofelijk slecht is, leg mij dan maar uit waarom mijn dates altijd succesvol zijn. Ik heb nog nooit een kutdate gehad in ieder geval.quote:Op zaterdag 1 december 2007 22:45 schreef Rossdale het volgende:
Nee, dat is wel zo ongelofelijk slecht. Als je op die manier geen aparte en ongemakkelijke sfeer creeert dan weet ik het ook niet meer
Wat is je lengte?quote:Op zaterdag 1 december 2007 21:15 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
Het ligt dus wél aan de vrouwen, omdat ze simpelweg niet genoegen nemen met iemand die kleiner dan hun zelf zijn.
Ik ken je niet, misschien heb je wel zo'n knallende uitstraling dat je dates er niet eens op letten. Ik ken je niet, maar normaal gezien zou zoiets echt niet bepaald in je voordeel werken.quote:Op zondag 2 december 2007 04:35 schreef MLI het volgende:
[..]
Je moet wel subtiel blijven. En als het echt zo ongelofelijk slecht is, leg mij dan maar uit waarom mijn dates altijd succesvol zijn. Ik heb nog nooit een kutdate gehad in ieder geval.
Leuk man. Probeer de OP nu eens echt te lezen?quote:Op zaterdag 1 december 2007 21:15 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
TS stelt het wel heel erg zwart-wit. Als je een klootzak bent, ben je succesvol met vrouwen en relaties, en als je een meegaand mietje bent (ofwel de nice guy) dan ben je niet succesvol, en dan mag je ook helemaal niet zeuren/klagen. Ik ben geen mietje bij vrouwen, maar ik ben niet succesvol. Verder ben ik gewoon een symphatieke jongeman die een vrouw niet zomaar uitschelt voor hoer of fysiek geweld toepast (ofwel ik ben geen klootzak). Of moet dat soms wel om te kunnen neucken zonder geld te betalen? For fuck fucking sake....En reken maar dat ik een ruggegraat heb....
Dus laten we het er gewoon ophouden dat ik mn lengte niet mee heb, en om die reden nog nooit een vriendin heb gehad. Het ligt dus wél aan de vrouwen, omdat ze simpelweg niet genoegen nemen met iemand die kleiner dan hun zelf zijn. En ook irriteer ik mij heel zwaar aan het feit dat vrouwen NOOIT het initiatief nemen om een jongen/man te benaderen. Wat ik wil duidelijk maken is dat sommige mannen zoals ik het recht hebben om pissed-off te zijn en mijn frustraties hier op Fok te uiten. Maar nu pas ik DeAngelo toe, en ik voel me daardoor minder fokt op dan voorheen.
M'n werkgever deed het zelfs tijdens m'n functioneringsgesprekquote:Op zaterdag 1 december 2007 23:24 schreef Xennia het volgende:
[..]
Het is een beproefde methode hoor en vaak heeft de ander het niet eens door. Ze voelen zich na het gesprek juist begrepen en vonden de gesprekspartner geinteresseerd. Je moet het natuurlijk niet te nadrukkelijk doen
waarom moet een eerste date meteen meer dan 'gezellig' zijn?quote:Op zaterdag 1 december 2007 12:18 schreef Sweetbeach het volgende:
'Het was gezellig'...... een gezegde wat ik na bijna élke eerste date wel weer hoor.... Maar échte spanning is er weinig, en dát is mijn probleemHierdoor beland ik keer op keer in de verdomde friendzone. De dame in kwestie vind de date leuk, maar méér.. dat vaak niet..
Het is bij mij vaak hetzelfde liedje: gezellig kletsen, lachen etc, maar op het einde vd date is het ' het was gezellig, spreek je nog wel' .... zonder enige liefdeszoen oid...
Wie heeft goede tips om wat 'dichter' bij elkaar te komen en zo wat spanning op te bouwen. Of te laten zien dat je d'r leuk vind???
- Af en toe een compliment geven?
- Zwoel in de ogen aankijken?
- Gewoon zeggen dat je haar leuk vind?
- Aanraken?
Nja vanavond heb ik een 2e date, en ga ik naar de bios en daarna nog wat drinken.. (eerste date was alleen 'gezellig' wat drinken), dus hopelijk kan ik wat tips toepassen, hehe....zodat ik niet in die verdomde friendzone ga zitten. En dat er op het einde van deze 2e date in de auto misschien nog wat gebeurdipv. 'het was gezellig, doei' (incl. 3 kussen)
Ik zie d'r wel zitten namelijk...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |