Wat jullie niet snappen is dat als Ludo weer slecht wordt iedereen zich helemaal tegen hem keert, Nina, Janine, Nick, ik vind Ludo juist ook wel leuk als familieman. Iemand tegen we de mensen uit Meerdijk opkijken. Ik vind zoals ze dat nu gedaan hebben met Landschot wel goed, gewoon een slechterik onafhankelijk van Ludoquote:
Niet helemaal, hij heeft die detective van Ludo toch vermoord? Vind het sowieso erg raar dat Ludo daar niks meer mee doet verder. Hij is dood (na jarenlang 'trouwe dienst') en hij laat het er verder bij zitten. Vind ik niet echt bij het karakter Ludo passen.quote:Op dinsdag 18 december 2007 23:07 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Wat jullie niet snappen is dat als Ludo weer slecht wordt iedereen zich helemaal tegen hem keert, Nina, Janine, Nick, ik vind Ludo juist ook wel leuk als familieman. Iemand tegen we de mensen uit Meerdijk opkijken. Ik vind zoals ze dat nu gedaan hebben met Landschot wel goed, gewoon een slechterik onafhankelijk van Ludo
Dat ben ik met je eens. Naast een kleine woede-uitbarsting tegenover Dian heeft hij helemaal niets gedaan, past totaal niet bij Ludo.quote:Op woensdag 19 december 2007 18:57 schreef Liquidist het volgende:
[..]
Niet helemaal, hij heeft die detective van Ludo toch vermoord? Vind het sowieso erg raar dat Ludo daar niks meer mee doet verder. Hij is dood (na jarenlang 'trouwe dienst') en hij laat het er verder bij zitten. Vind ik niet echt bij het karakter Ludo passen.
Met onafhankelijk bedoel ik dat het niet in opdracht van Ludo is.quote:Op woensdag 19 december 2007 18:57 schreef Liquidist het volgende:
[..]
Niet helemaal, hij heeft die detective van Ludo toch vermoord? Vind het sowieso erg raar dat Ludo daar niks meer mee doet verder. Hij is dood (na jarenlang 'trouwe dienst') en hij laat het er verder bij zitten. Vind ik niet echt bij het karakter Ludo passen.
Een beetje zoals Herman Hogendoorn of Onno P. Wassenaar, die kwamen ook overal mee weg, terwijl ze behoorlijk slecht waren. Anders dan Martine Hafkamp en Frits van Houten, die martelingen, bedreigingen, gevangenis en de dood hebben gekregen als wraak voor hun slechte plannetjes. Ludo moet nu ook wat meer op de achtergrond gaan optreden als slechterik, dan blijft hij ook buiten schot bij wraakacties. Ik vind dat mensen als Jack en Nick nu aan de beurt zijn om de nieuwe slechteriken te worden. Ieder op een eigen manier.quote:Op woensdag 19 december 2007 22:12 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Met onafhankelijk bedoel ik dat het niet in opdracht van Ludo is.
Ja vroeger zou hij wraak nemen, leuk en aardig, maar het gevolg: zijn halve familie tegen hem, heel Meerdijk tegen hem, hij is falliet, blind of invalide voor een hele tijd. Dat soort periodes vond ik altijd vreselijk stom .![]()
Nu is hij tenminste gewoon normaal met behoudt van macht en autoriteit
HELEMAAAAAAAAAAAAAL NIKSquote:Op donderdag 20 december 2007 14:03 schreef NrSiX het volgende:
gisteravond niets bijzonders gebeurd? heb het niet kunnen zien, en kan het nu niet terugkijken
nou echt wel, dr gebeurde totaal niks. wat was dat zonde van mijn half uurquote:Op donderdag 20 december 2007 14:12 schreef Dizer het volgende:
[..]
HELEMAAAAAAAAAAAAAL NIKS.
Ze hadden netzo goed een aflevering kunnen overslaan!!! Echt
Ben ik volledig met je eens. Ze hadden Noud toen hij nog zo'n schoffie was in problemen moeten laten komen met drugdealers en ontvoerders of dergelijke. Ook die Vicky was een meid met pit, maar is nu net zo'n doos als al die andere jongedames. Dat hele verliefdheidsgedoe is echt vreselijk om aan te zien.quote:Op donderdag 20 december 2007 14:52 schreef Canisfire het volgende:
Vicky is wel een lekkerding trouwens wanneer krijgen personages van die leeftijd ook weer eens een echte verhaalijn ik bedoel. Toen kim er net inzat ging het ook niet over wel of niet zingen in een musical maar over incest, kanker, en huwelijken, Nu gaat het bij Fos Noud en Nina alleen maar over liefde dit liefde dat.
ik zit toch niet naar saved by the bell the kijken..
Eerder een inspiratiedepressie.quote:Op vrijdag 21 december 2007 09:36 schreef lady-wrb het volgende:
ze zitten echt in een inspiratiedip he?
quote:Op vrijdag 21 december 2007 18:43 schreef Perico het volgende:
Ik word zwaar gestooord door Fos, iedere aflevering zit hij nu elke zin die iemand wil zeggen af te maken. Als er iets is dat irritant is, is het dat wel.
Dus stap ik op hem af en wil ik zegg...
Fos: "Ja, wat leuk dat je op me afstapt. Wat fijn, een fan. Hier een handtekening. Wilde je iets vragen? Je wilt vast vragen of ik Vicki een lekker ding vind. Het antwoord is JA."
o bedoel je het zoquote:Op zaterdag 22 december 2007 03:02 schreef Canisfire het volgende:
http://www.rtl.nl/soaps/gtst/meerdijk/inwoners/jan.xml
dus eigenlijk is Rik nog voortvluchtig dan toch ?
Rik heeft in Singapore de identiteit van Jan Eerdmas aangenomen die ineens gratie kreeg, de echte verbrandde Jan Eerdmans werd als Rik de Jong opgegeven. Zoals Alors zegquote:Op zaterdag 22 december 2007 09:49 schreef lady-wrb het volgende:
hoewel...... hij had toch van identiteit geruild? dan zoeken ze toch in singapore naar jan eerdmans?
Ludo en Janine hadden Stefano van het 'masterplan' ingelicht. Vandaar dat Stefano niet terugkwam uit New Yorkquote:Op zondag 23 december 2007 15:02 schreef Canisfire het volgende:
Dat vind ik echt zwaar idioot. En waar was Stefano toen Ludo zogenaamt dood was ?
Ja idd, ook die Wiet bv, die laten ze lekker wegrotten in die inrichtingquote:Op zondag 23 december 2007 14:16 schreef ggiirrll het volgende:
vond het wel grappig dat ze deze week weer wat herinneringen aan het ophalen waren..
laura en haar sekte...
anita die over hedwig begon die de loterij had gewonnen...
Rik die droomt over anita in combinatie met zn zoon job...
normaal hoor je ze nooit meer over wat er int verleden gebeurd is en al helemaal niet over mensen die uit de serie zijn.. Dit is een stuk realistischer! Ik vind het vooral zo raar dat al die kinderen die naar het buitenland verhuizen nooit even naar huis bellen.. of een kaartje sturen..![]()
ja nou je het zegt......quote:Op zondag 23 december 2007 23:16 schreef Otmed het volgende:
Ook dom dat je niks meer hoort over dat asbest.
Janine ging bij Ludo wonen en Dennis en Anita in wat eerst Janines huis was. Later ging Janine weer weg bij Ludo en verhuisde naar Teluma.quote:Op maandag 24 december 2007 08:23 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ja nou je het zegt......
maar dat was toch ook het huis van janine?
als anita daar nu niet woont, waarom zit janine dan in teluma? dat asbest zal toch ooit wel eens opgeruimd zijn. het zat toch alleen maar op zolder ofzo?
Jep, alleen op zolder.quote:Op maandag 24 december 2007 08:30 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Janine ging bij Ludo wonen en Dennis en Anita in wat eerst Janines huis was. Later ging Janine weer weg bij Ludo en verhuisde naar Teluma.
Volgens mij zat het idd alleen maar op zolder. Raar hoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat gaat er dan nu met Dian gebeuren?
Tsja. Het in elkaar zetten van een soapverhaal zal zo moeilijk niet zijn. Blijkbaar zijn de schrijvers er gewoon niet zo goed in.quote:Op maandag 24 december 2007 20:41 schreef GSMboy het volgende:
Ik hoop dat Bob Lansschot binnenkort keihard de serie uit klapt en zelf to hell gaat...
Hij wordt nu echt vervelend...
Als ik Rik was had ik meteen mijn vingers in zijn oog geprikt. Kalmeert hem een beetje en hij zal zichzelf wel verlinken.>:). En tja, op de camerabeelden in zijn cel zal je wel totaaloverzicht hebben, en staat lansschot met zijn papiertje te wapperen wat dreigend overkomt en daara spontaan verscheurt...
Mooi, dat staat op de beelden, lansschot wordt door politie als verdachtte gezien en verhaal afgelopen.
Waarom wordt ik geen scriptschrijver?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |