We kennen ondertussen aardig wat mensen daar.. dus onderdak zou geen probleem moeten zijn de eerste paar weken. Verder willen we eerst nog paar maanden reizen als we aankomen..quote:Op vrijdag 8 februari 2008 02:34 schreef ElizabethR het volgende:
Dus wij gingen niet echt op de bonnefooi.
Overigens zijn wij naar Ierland verhuisd, niet naar Australie.
Wat voor een risico's zitten er nou aan vast?? Zelfde cultuur, bekende taal, veilige omgeving, pappie en mammie schieten wel bij als het financieel misgaat, nederlands paspoort dus je kunt altijd terug. Ik bedoel, leuk dat TS het doet, maar risico's zitten er niet aan vast hoor.quote:Op woensdag 27 februari 2008 23:24 schreef Lyzio het volgende:
Echt te mooi om te lezen. Ik zou het zelf ook heel graag willen. Alleen ben ik bij lange na niet zo ambitieus als jij, en hou ik wel van de zekerheid die ik hier in Nederland heb. Het vermijden van risico's zeg maar.
Eens.quote:Op donderdag 28 februari 2008 08:36 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Wat voor een risico's zitten er nou aan vast?? Zelfde cultuur, bekende taal, veilige omgeving, pappie en mammie schieten wel bij als het financieel misgaat, nederlands paspoort dus je kunt altijd terug. Ik bedoel, leuk dat TS het doet, maar risico's zitten er niet aan vast hoor.
Stukje angst.quote:Als het allemaal zo makkelijk is, en er zoveel mensen zijn die roepen: "Dat wil ik ook!", waarom gaan er dan zo weinig mensen?
Om wat voor soort bedrijven gaat het dan? En heb je een idee waarom ze zo in jou geïnteresseerd zijn? Behalve je babbel dan.quote:Op woensdag 27 februari 2008 23:07 schreef Oksel het volgende:
Ook ben ik druk bezig met het regelen van mijn afstudeerplaats. Ik heb nu al de keus tussen 3, waarbij 2 aan gegeven hebben mij te willen ondersteunen met een baan in Melbourne. Verder heb ik nog 2 gesprekken staan, en nog 2 lopende bedrijven waar ik ook zeker op gesprek zou kunnen. Verder krijg ik zeer positieve reacties op mijn C.V. en eigen presentatie bij het gesprek,
Als je hebt over Australie geloof ik dat wel, maar dat geldt cker niet voor elk land.quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:03 schreef popolon het volgende:
Als je echt wilt kun je overal een baan krijgen. Misschien niet meteen de baan die je voor ogen had maar dat komt dan later wel.
Heel veel wel. Maar 't gaat eigenlijk meer om gedrevenheid.en wilskracht. Als je dat hebt kom je er wel.quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:11 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Als je hebt over Australie geloof ik dat wel, maar dat geldt cker niet voor elk land.
Over Australie:quote:Hallo TS,
Ik wil even terugkomen op ons gesprek van gisteren.
Ik heb een goede indruk van je gekregen en zou graag willen dat je bij ons je afstudeeropdracht gaat uitvoeren.
Verder 8 vakantiedagen tijdens mijn afstuderen, laptop, reiskostenvergoeding, thuis werken geen probleem en variabele werktijden. En een vér bovengemiddelde stagevergoeding.quote:- Australië. Ik heb gesproken met <Nederlander> in Australië. Hij is ca. 4
jaar geleden naar Australië geëmigreerd en werkt in Melbourne voor <afstudeerbedrijf>
Australië: klant is XXXXX. Ik heb <Nederlander> enthousiast gemaakt voor jou en
hij ziet goede kansen, maar kan uiteraard nu nog niets beloven. Ik heb hem
jouw cv gestuurd. XXX wil nog contact met jou opnemen. Hij is eind maart in
Nederland op vakantie.
- <Afstudeerbedrijf NL>. Ik heb ook gesproken met XXX, de <functie, afstudeerbedrijf> in Den Haag.
Hij ziet wel mogelijkheden om eventueel tijdelijk (tussen afstuderen en vertrek) voor hem te werken,
eventueel zelfs in samenwerking met Australië. Ook hij kan geen beloftes
doen, maar stelt voor dat je nog een keer langs komt in Den Haag zodat hij
e.e.a. kan laten zien.
Beiden verplicht.quote:Op donderdag 28 februari 2008 13:08 schreef popolon het volgende:
Moet je die IELTS test verplicht doen? Of is het gewoon een extraatje?
Omdat er een tekort is in het algemeen, omdat ik leuke werkervaring heb en ik iets kan wat een groot probleem is bij veel bedrijven: de link leggen tussen commercie en techniek. Ik ben een commercieel persoon met een zeer technische achtergrond, en dat is handig.quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Om wat voor soort bedrijven gaat het dan? En heb je een idee waarom ze zo in jou geïnteresseerd zijn? Behalve je babbel dan.![]()
Nee, ga ná mijn afstuderen..quote:Op donderdag 28 februari 2008 21:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ga je nu als stagaire naar Australie?
Het is omgekeerdquote:Op donderdag 28 februari 2008 21:33 schreef Oksel het volgende:
die moet ik dan weer meezeulen enzo..
Verklaart idd een boel, daar zitten de banen en het geld. Dan kun je suc6 idd zelf creërenquote:Op donderdag 28 februari 2008 21:02 schreef Oksel het volgende:
[..]
Omdat er een tekort is in het algemeen, omdat ik leuke werkervaring heb en ik iets kan wat een groot probleem is bij veel bedrijven: de link leggen tussen commercie en techniek. Ik ben een commercieel persoon met een zeer technische achtergrond, en dat is handig.
.. dat kan overal, geloof me. Ligt er maar aan hoe handig je bent, en hoe graag je iets wilt.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 07:47 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Verklaart idd een boel, daar zitten de banen en het geld. Dan kun je suc6 idd zelf creëren
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 01:01 schreef poepkwak het volgende:
Laat vooral je sportdiploma's en/of gewonnen sportprijzen zien bij een solicitatie, zijn ze dol op, ook al heeft het niks met de baan te maken.
Mijn vader heeft 3 jaar in Australie gewoond en bij elke solicitatie waren ze nauwlijks geinteresseerd in zijn diploma's maar bij de het zien van een of ander lullig papiertje dat hij 3e was geworden met sportdag waren ze gelijk dolenthousiast en werd hij ook aangenomen.
In elke solicitatie vermelden wat voor sporten je hebt gedaan en welke sporten hedendaags beoefent.
Ik weet niet in welke industrie dat was en voor welke functies, maar in mijn ervaring is het klinklare onzin. Je moet wel degelijk wat kunnen en de juiste ervaring en papieren hebben. Het is hier echt niet luilekkerland of zo.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |