Ik ben hier hetzelfde bedrag in AUD kwijt aan boodschappen als ik in Nederland kwijt was in EUR. Nou hebben we hier wel de Queen Victoria market waar je zeer goedkoop fruit in kunt slaan. Ik let niet op de individuele prijzen van producten maar de dagelijkse boodschappen lijken me toch echt aanzienlijk goedkoper hier.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 14:28 schreef cheukert het volgende:
[..]
Ik bedoelde eigenlijk de prijs van voedsel in de supermarkt ofzo. De prijs van een pakje biscuitjes, chips, snoep dat soort dingen vond ik tegenvallen..
Oow, dat scheelt wel denk ik.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:50 schreef Oksel het volgende:
Nee, naar onze agent.![]()
Waar woon jij pfaf?
Uhm, echt een tijdlijn niet. Ik ben echt afhankelijk van het afstuderen. Dat visum loopt wel los. Wel gaan we met K.dag op de rommelmarkt zitten..quote:Op dinsdag 22 januari 2008 15:58 schreef popolon het volgende:
Kun je al een beetje een tijdlijn maken zeg maar?
En wat ga je doen met je persoonlijke spullen? Ik neem aan dat je wel wat wilt meenemen. Zelf heb ik niet al teveel meegenomen maar wel wat klein meubilair en natuurlijk persoonlijke dingen.
Grote schoonmaak straks, alles in de verkoop.
Ik zit al vanaf april 2005 in Michigan.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 16:53 schreef Oksel het volgende:
[..]
Uhm, echt een tijdlijn niet. Ik ben echt afhankelijk van het afstuderen. Dat visum loopt wel los. Wel gaan we met K.dag op de rommelmarkt zitten..We hebben veel mooie spullen, die we niet meenemen. We nemen in principe niets mee op kleding, foto's, persoonlijke spullen en mijn Nintendo verzameling
na. Boeken ook nog. En wat DVD's / CD's. Geen rommeltjes, geen audio/video/witgoed of meubels.
Ik verwacht een verhuisdoosje of 10. Dat kost ongeveer ¤800,- om het daar neer te zetten.
We hebben waarschijnlijk al een meisje (vriendin) die in ons huis wil.. én alle spullen overneemt. Dus alle meubels, al het witgoed, audio/video/servies.. en dat is bij elkaar ongeveer ¤2000,- waard denk ik.
Waar ga jij heen? En wanneer?
Kun je waarschijnlijk gewoon bij de gemeente krijgen, scheelt weer vertaalkosten.quote:Op dinsdag 22 januari 2008 12:05 schreef Oksel het volgende:
* Uitreksel van het geboorteregister van ons beiden, in het Engels;
Ik heb certified copies laten maken op het gemeentehuis. Valt enorm mee qua kosten. Als je een notaris of zo in je vriendenkring hebt kan het misschien wel voor nop laten doen.quote:* Officiële kopieën van onze paspoorten ($$$);
Mijn diploma's kwamen al in twee talen, maar dat hangt natuurlijk van de instelling af. Certified vertalingen laten maken is wel prijzig.quote:* Engelse versies van de diploma's van mijn vriendin.
* Engelse verklaring van onderwijsbevoegdheid (vriendin);
CD's en DVD's zijn rommelquote:Op dinsdag 22 januari 2008 16:53 schreef Oksel het volgende:
[..]
Uhm, echt een tijdlijn niet. Ik ben echt afhankelijk van het afstuderen. Dat visum loopt wel los. Wel gaan we met K.dag op de rommelmarkt zitten..We hebben veel mooie spullen, die we niet meenemen. We nemen in principe niets mee op kleding, foto's, persoonlijke spullen en mijn Nintendo verzameling
na. Boeken ook nog. En wat DVD's / CD's. Geen rommeltjes, geen audio/video/witgoed of meubels.
Ik verwacht een verhuisdoosje of 10. Dat kost ongeveer ¤800,- om het daar neer te zetten.
We hebben waarschijnlijk al een meisje (vriendin) die in ons huis wil.. én alle spullen overneemt. Dus alle meubels, al het witgoed, audio/video/servies.. en dat is bij elkaar ongeveer ¤2000,- waard denk ik.
Waar ga jij heen? En wanneer?
Ik heb altijd al in Australie willen wonen en vorig jaar is het er eindelijk van gekomen. We blijven hier totdat we het zat zijn. Ik denk zelf dat er nog wel eens een verhuizing naar een andere stad in zit, maar dat is afhankelijk van werk. Ik zal binnenkort even mailen, ben nu nog de jet lag van een weekje UK aan het verwerken.quote:Op woensdag 23 januari 2008 17:13 schreef Oksel het volgende:
Grappig trouwens dat jij in Melbourne zit Anarchitect. Hoelang blijf je? Wat is je verhaal? Mail me anders eens; mordor@kabelfoon.nlBeetje netwerken kan geen kwaad, tenslotte..?
Godheremejezusnogantoe, ik ook!! En ook bij mij geen hond die er ooit naar vroeg. Ik heb ze zelfs laten certificeren. Zonde geldquote:Op zaterdag 8 december 2007 16:48 schreef popolon het volgende:
Ook ik heb m'n diplma's laten vertalen en geen hond die er naar keek of vroeg tijdens sollicitaties.
Het is natuurlijk het zekere voor het onzekere nemen maar ik vond 't best wel grappig.
We kennen ondertussen aardig wat mensen daar.. dus onderdak zou geen probleem moeten zijn de eerste paar weken. Verder willen we eerst nog paar maanden reizen als we aankomen..quote:Op vrijdag 8 februari 2008 02:34 schreef ElizabethR het volgende:
Dus wij gingen niet echt op de bonnefooi.
Overigens zijn wij naar Ierland verhuisd, niet naar Australie.
Wat voor een risico's zitten er nou aan vast?? Zelfde cultuur, bekende taal, veilige omgeving, pappie en mammie schieten wel bij als het financieel misgaat, nederlands paspoort dus je kunt altijd terug. Ik bedoel, leuk dat TS het doet, maar risico's zitten er niet aan vast hoor.quote:Op woensdag 27 februari 2008 23:24 schreef Lyzio het volgende:
Echt te mooi om te lezen. Ik zou het zelf ook heel graag willen. Alleen ben ik bij lange na niet zo ambitieus als jij, en hou ik wel van de zekerheid die ik hier in Nederland heb. Het vermijden van risico's zeg maar.
Eens.quote:Op donderdag 28 februari 2008 08:36 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Wat voor een risico's zitten er nou aan vast?? Zelfde cultuur, bekende taal, veilige omgeving, pappie en mammie schieten wel bij als het financieel misgaat, nederlands paspoort dus je kunt altijd terug. Ik bedoel, leuk dat TS het doet, maar risico's zitten er niet aan vast hoor.
Stukje angst.quote:Als het allemaal zo makkelijk is, en er zoveel mensen zijn die roepen: "Dat wil ik ook!", waarom gaan er dan zo weinig mensen?
Om wat voor soort bedrijven gaat het dan? En heb je een idee waarom ze zo in jou geïnteresseerd zijn? Behalve je babbel dan.quote:Op woensdag 27 februari 2008 23:07 schreef Oksel het volgende:
Ook ben ik druk bezig met het regelen van mijn afstudeerplaats. Ik heb nu al de keus tussen 3, waarbij 2 aan gegeven hebben mij te willen ondersteunen met een baan in Melbourne. Verder heb ik nog 2 gesprekken staan, en nog 2 lopende bedrijven waar ik ook zeker op gesprek zou kunnen. Verder krijg ik zeer positieve reacties op mijn C.V. en eigen presentatie bij het gesprek,
Als je hebt over Australie geloof ik dat wel, maar dat geldt cker niet voor elk land.quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:03 schreef popolon het volgende:
Als je echt wilt kun je overal een baan krijgen. Misschien niet meteen de baan die je voor ogen had maar dat komt dan later wel.
Heel veel wel. Maar 't gaat eigenlijk meer om gedrevenheid.en wilskracht. Als je dat hebt kom je er wel.quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:11 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Als je hebt over Australie geloof ik dat wel, maar dat geldt cker niet voor elk land.
Over Australie:quote:Hallo TS,
Ik wil even terugkomen op ons gesprek van gisteren.
Ik heb een goede indruk van je gekregen en zou graag willen dat je bij ons je afstudeeropdracht gaat uitvoeren.
Verder 8 vakantiedagen tijdens mijn afstuderen, laptop, reiskostenvergoeding, thuis werken geen probleem en variabele werktijden. En een vér bovengemiddelde stagevergoeding.quote:- Australië. Ik heb gesproken met <Nederlander> in Australië. Hij is ca. 4
jaar geleden naar Australië geëmigreerd en werkt in Melbourne voor <afstudeerbedrijf>
Australië: klant is XXXXX. Ik heb <Nederlander> enthousiast gemaakt voor jou en
hij ziet goede kansen, maar kan uiteraard nu nog niets beloven. Ik heb hem
jouw cv gestuurd. XXX wil nog contact met jou opnemen. Hij is eind maart in
Nederland op vakantie.
- <Afstudeerbedrijf NL>. Ik heb ook gesproken met XXX, de <functie, afstudeerbedrijf> in Den Haag.
Hij ziet wel mogelijkheden om eventueel tijdelijk (tussen afstuderen en vertrek) voor hem te werken,
eventueel zelfs in samenwerking met Australië. Ook hij kan geen beloftes
doen, maar stelt voor dat je nog een keer langs komt in Den Haag zodat hij
e.e.a. kan laten zien.
Beiden verplicht.quote:Op donderdag 28 februari 2008 13:08 schreef popolon het volgende:
Moet je die IELTS test verplicht doen? Of is het gewoon een extraatje?
Omdat er een tekort is in het algemeen, omdat ik leuke werkervaring heb en ik iets kan wat een groot probleem is bij veel bedrijven: de link leggen tussen commercie en techniek. Ik ben een commercieel persoon met een zeer technische achtergrond, en dat is handig.quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:20 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Om wat voor soort bedrijven gaat het dan? En heb je een idee waarom ze zo in jou geïnteresseerd zijn? Behalve je babbel dan.![]()
Nee, ga ná mijn afstuderen..quote:Op donderdag 28 februari 2008 21:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ga je nu als stagaire naar Australie?
Het is omgekeerdquote:Op donderdag 28 februari 2008 21:33 schreef Oksel het volgende:
die moet ik dan weer meezeulen enzo..
Verklaart idd een boel, daar zitten de banen en het geld. Dan kun je suc6 idd zelf creërenquote:Op donderdag 28 februari 2008 21:02 schreef Oksel het volgende:
[..]
Omdat er een tekort is in het algemeen, omdat ik leuke werkervaring heb en ik iets kan wat een groot probleem is bij veel bedrijven: de link leggen tussen commercie en techniek. Ik ben een commercieel persoon met een zeer technische achtergrond, en dat is handig.
.. dat kan overal, geloof me. Ligt er maar aan hoe handig je bent, en hoe graag je iets wilt.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 07:47 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Verklaart idd een boel, daar zitten de banen en het geld. Dan kun je suc6 idd zelf creëren
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 01:01 schreef poepkwak het volgende:
Laat vooral je sportdiploma's en/of gewonnen sportprijzen zien bij een solicitatie, zijn ze dol op, ook al heeft het niks met de baan te maken.
Mijn vader heeft 3 jaar in Australie gewoond en bij elke solicitatie waren ze nauwlijks geinteresseerd in zijn diploma's maar bij de het zien van een of ander lullig papiertje dat hij 3e was geworden met sportdag waren ze gelijk dolenthousiast en werd hij ook aangenomen.
In elke solicitatie vermelden wat voor sporten je hebt gedaan en welke sporten hedendaags beoefent.
Ik weet niet in welke industrie dat was en voor welke functies, maar in mijn ervaring is het klinklare onzin. Je moet wel degelijk wat kunnen en de juiste ervaring en papieren hebben. Het is hier echt niet luilekkerland of zo.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |