quote:Op vrijdag 30 november 2007 15:37 schreef Elfletterig het volgende:
Ik ben VERBIJSTERD...
[..]
Bron: NOS.nl
Dat moet je als land ook zo veel mans zijn om die kinderen op te pakken, in plaats van de juf. Het zijn namelijk de kinderen die de naam hebben bedacht. En met minderjarigen berechten hebben ze in moslim-landen gelukkig veel ervaringquote:Op vrijdag 30 november 2007 15:12 schreef Kingstown het volgende:
Klopt....die moeten zich aan onze wetten aanpassen en wij moeten als we daar leven ons aan hun wetten aanpassen....vrij simpel lijkt me.
Tot zover mijn diepte interview met een kennis per plekke!!1!!1!einz spanneundquote:me: Merk je iets van de onrust m.b.t. de lerares die daar zat?
4:10 PM xx: Nee, ik zag het voor het eerst op BBC en pas daarna werd er in de lokale kranten over gesproken.
4:16 PM me: Er zouden nu demonstraties zijn in Kharthoum, "De betogers marcheerden met zwaarden en vlaggen naar het presidentieel paleis, onder het roepen van nationalistische en religieuze slogans."
kleinschalig en merk je er niets van of toch wel groot?
4:18 PM xx: Oh, misschien waren dat die groepen mensen die ik tegen kwam op straat bij mijn kantoor.. Toch maar oppassen.
En niet ook maar een klein beetje verbijsterend dat er blijkbaar mensen zijn die vinden dat een lerares gedood moet worden omdat haar leerlingen een teddybeer naar een medeleerling noemden, die toevallig Mohammed heet?quote:Op vrijdag 30 november 2007 15:43 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Verbijsterend idd dat de ambassadeur verantwoording af moet leggen over de rechtsspraak in zijn land.
Maar doen wij met het "brengen van democratie" niet precies hetzelfde?quote:Op vrijdag 30 november 2007 09:53 schreef milagro het volgende:
[..]
Dit is gewoon weer een kwestie van We zullen het Westen wel eens even laten zien wie er wat bepaalt....
quote:Sudanezen eisen kogel voor 'juffrouw teddybeer'
anp |
KHARTOUM - Honderden demonstranten hebben vrijdag in de Sudanese hoofdstad Khartoum de dood van de Britse lerares Gillian Gibbons geëist, omdat ze de profeet Mohammed heeft beledigd. ,,Degene die de profeet van de islam beledigt moet met kogels gestraft worden'', riepen de demonstranten.
De 54-jarige lerares werd donderdag tot vijftien dagen cel veroordeeld, omdat ze haar leerlingen had toegestaan een teddybeer de naam Mohammed te geven. De knuffel zou niet naar de profeet zijn vernoemd, maar naar een leerling met de naam Mohammed. De kinderen hadden ook tekeningen van de knuffel gemaakt waarbij onder meer stond geschreven: ,,Mijn naam is Mohammed''.
In de islam is het verboden de profeet af te beelden. Volgens een van de ouders was dat godslastering, omdat de naam verwijst naar de profeet. Hij stapte naar de politie.
wat me het meest opviel uit dat citaat is dat 'mensen die moslims beledigen, de kogel verdienen'.quote:
euhm, is het zo al niet erg genoeg dat je ook nog vrij moet gaan interpreteren ?quote:Op vrijdag 30 november 2007 17:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
wat me het meest opviel uit dat citaat is dat 'mensen die moslims beledigen, de kogel verdienen'.
dat kan nooit uit de koran komen omdat kogels toen nog niet gebruikt werden.
dus je mag de moslim gerust beledigen ..quote:Degene die de profeet van de islam beledigt moet met kogels gestraft worden
quote:Moslim adel pleit voor lerares
Twee islamitische leden van het Britse Hogerhuis zijn aangekomen in Soedan om te pleiten voor de vrijlating van lerares Gillian Gibbons. Zij werd veroordeeld tot vijftien dagen gevangenisstraf omdat ze haar leerlingen toestond een teddybeer de naam Mohammed te geven.
De BBC meldt dat lord Ahmed en barones Warsi zullen praten met de Soedanese president Omar al-Bashir. De missie biedt wellicht een uitweg uit de diplomatieke crisis die ontstond toen de 54-jarige lerares werd opgepakt om de naam van de teddybeer. De politici verwachten maandag terug te vliegen naar het Verenigd Koninkrijk en hopen dan Gibbons mee naar huis te kunnen nemen. Analysten gaan ervan uit dat de Soedanese regering deze kans aangrijpt om Gibbons over te dragen aan een delegatie van moslims, in plaats van aan de blanke voormalige koloniale heersers.
Gibbons' zoon heeft namens zijn moeder de hoop uitgesproken dat haar veroordeling niet leidt tot anti-moslimsentimenten. 'Ze wil niet dat de situatie wordt misbruikt om weerstand tegen Soedan, de Islam of wat dan ook op te roepen', aldus haar John Gibbons.
quote:Op zaterdag 1 december 2007 10:48 schreef maniack28 het volgende:
Mocht ze ter dood veroordeeld worden dan eis ik dat alle Westerse landen hun bindingen met Sudan meteen breken en er nooit meer met die gasten gehandeld wordt...
Dit gaat toch echt nergens over...
Als je hiervoor een doodstraf oplegt is dit in strijd met de mensenrechten.. hier kan je geen doodstraf voor geven. Dat is inhumaan...quote:Op zaterdag 1 december 2007 11:20 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Sinds wanneer bepalen de Westerse landen hoe de rechtsspraak er in niet Westerse landen uit zou moeten zien?
Als het je niet bevalt, dan moet je er niet gaan wonen....vrij simpel allemaal.
Ja, goed, die is én moslim én man, in het bezit van en zijnde een berenlul, en die maken het in dergelijke landen altijd goed.quote:Op maandag 3 december 2007 13:13 schreef Strolie75 het volgende:
Hoe is het eigenlijk met de teddybeer afgelopen?
quote:Op zaterdag 1 december 2007 11:55 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Als je hiervoor een doodstraf oplegt is dit in strijd met de mensenrechten.. hier kan je geen doodstraf voor geven. Dat is inhumaan...
nee juist niet, daarom zijn ze zo boosquote:Op maandag 3 december 2007 13:19 schreef milagro het volgende:
[..]
Ja, goed, die is én moslim én man,
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |