Onleesbare column.quote:Op donderdag 29 november 2007 09:12 schreef Klopkoek het volgende:
[ afbeelding ]
Komt ie beetje laat achter, maar voor de rest wel goede column
Klik op het plaatje, dan wordt ie groter. Zo'n rood kader staat niet voor niets eromheen.quote:
Wordt die niet echt leesbaarder vanquote:Op donderdag 29 november 2007 09:19 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Klik op het plaatje, dan wordt ie groter. Zo'n rood kader staat niet voor niets eromheen.
De SP is dus nog steeds Maoistisch?quote:Op donderdag 29 november 2007 11:21 schreef jogy het volgende:
Ghe, fossiel of niet, gelijk heeft ie, de SP is altijd op dezelfde plek blijven zitten qua overtuigingen. Dat is hun kracht ook meteen.
Behalve dan dat het verkiezingsprogramma niet overeenkomt met de partijbeginselen.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:21 schreef jogy het volgende:
Ghe, fossiel of niet, gelijk heeft ie, de SP is altijd op dezelfde plek blijven zitten qua overtuigingen. Dat is hun kracht ook meteen.
Daar zijn ze dan weer niet de enige partij in, de VVD gaat hier bijvoorbeeld ook duidelijk de mist in.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:23 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Behalve dan dat het verkiezingsprogramma niet overeenkomt met de partijbeginselen.
Wat dus meteen aangeeft dat ze net als alle andere partijen zijn.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:26 schreef Chewie het volgende:
[..]
Daar zijn ze dan weer niet de enige partij in, de VVD gaat hier bijvoorbeeld ook duidelijk de mist in.
De SP heeft nooit de wens gehad om Nederland in een communistische staat te veranderen hoor.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:23 schreef Chewie het volgende:
[..]
De SP is dus nog steeds Maoistisch?
De SP is begonnen als Maoistische partij, als het werkelijk zo zou zijn als jij beweerde dan zijn ze dit dus nog steedsquote:Op donderdag 29 november 2007 11:39 schreef jogy het volgende:
[..]
De SP heeft nooit de wens gehad om Nederland in een communistische staat te veranderen hoor.
Heb je de column gelezen?quote:Op donderdag 29 november 2007 11:48 schreef kLowJow het volgende:
Is iemand het hier nou oprecht oneens met wat Marcel van Dam stelt - en zo ja, waarom... - of gaat het er slechts om dat hij het zegt, waardoor het per definitie onwaar moet zijn?
Volgens mij was het eerder zo dat de voorloper een communistische partij is geweest, de SP is gewoon een socialistisch democratische partij en is dat altijd geweest.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:47 schreef Chewie het volgende:
[..]
De SP is begonnen als Maoistische partij, als het werkelijk zo zou zijn als jij beweerde dan zijn ze dit dus nog steeds
Nou, ik vond de opening al zwak. Vrij vertaald "ik ben het met een aantal dingen niet eens, maar zou mijn waffel houden vanwege de beeldvorming". Ik vind dat niet sterk. Zeker niet als je later wil betogen dat deze partij de enige partij is die niet de oren laat hangen naar de publieke opinie, maar recht door zee is...quote:Op donderdag 29 november 2007 11:48 schreef kLowJow het volgende:
Is iemand het hier nou oprecht oneens met wat Marcel van Dam stelt - en zo ja, waarom...
Zegmaar dezelfde "kracht" als de SGP.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:21 schreef jogy het volgende:
Ghe, fossiel of niet, gelijk heeft ie, de SP is altijd op dezelfde plek blijven zitten qua overtuigingen. Dat is hun kracht ook meteen.
Uiteraard.quote:
Eens, de titel slaat nergens op, alhoewel hij dit volgens mij wel even probeert toe te lichten door aan te geven dat hetgeen men de SP (o.a.) verwijt, populisme, nou juist datgene is waar vrijwel elke andere partij zich schuldig aan maakt, en de SP juist het minst. Zij hebben idealen die vrij constant blijven.quote:Het wordt absoluut niet duidelijk waarom de SP de enige PP zou zijn en waarom de rest niet
Voor wat betreft de draai die men aan elke kleine gebeurtenis binnen de SP geeft, kan ik me best in zijn commentaar vinden. Ook de vergelijking die hij daarbij trekt tussen hoe het er op een SP-congres aan toegaat en hoe bij een PvdA-congres, zal redelijk waarheidsgetrouw zijn.quote:de schuld ligt nooit bij de SP maar natuurlijk bij de media enz enz.
Ach, ik lees ook dagelijks dat de VVD op sterven na dood is, dat de PvdA op sterven na dood is, enz. enz.quote:Op donderdag 29 november 2007 12:01 schreef kLowJow het volgende:
Voor wat betreft de draai die men aan elke kleine gebeurtenis binnen de SP geeft, kan ik me best in zijn commentaar vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |