ik had je al verwacht in een topic met zo'n ttquote:Op donderdag 29 november 2007 09:06 schreef HeatWave het volgende:
Mensen letten zelf maar op hun blagen, het zijn maar kinderen hoor, niets bijzonders verder.
Als werkend mens betaal ik daar zélf ook rúim aan mee. Zie het maar als investering.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:17 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
En wij werkende mensen de kinderopvang van jou kinderen nu moeten betalen en het schoolgeld en boekengeld...
Betalen voor andermans kinderen zie ik niet zitten. Kan je geen kinderen betalen dan maak er geen.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:20 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Als werkend mens betaal ik daar zélf ook rúim aan mee. Zie het maar als investering.
Helaas, ik was een vrij normaal kind eigenlijkquote:Op donderdag 29 november 2007 11:13 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Laat me raden: jij was vroeger als klein HeatWavje óf een totaal onbeheersbaar etterbakje, óf een totale sukkel die door iedereen over zich heen liet gaan lopen.
Vergeet niet dat míjn kinderen straks jóuw bijstandsuitkering moeten opbrengen!
rustig maarquote:Op donderdag 29 november 2007 09:48 schreef HeatWave het volgende:
Ouders zijn echt de debielste en meest onredelijke wezens op de wereld.
Alles draait om hun unieke en oh zo bijzondere kind.
NEWSFLASH! Het is een van de 6 miljard, niets bijzonders en 75% kans dat het een dom VMBO kutkotertje wordt dat je van zijn 12e tot 18 intens gaat haten!
Om maar te zwijgen van loverboys, ongewenst zwanger, criminaliteit, staken om niets en breezerseks!
Maar veel plezier met het verneuken van je eigen leven om zo'n kreng de kans te geven de proleet uit te hangen, ze zullen jullie eeuwig dankbaar zijn! Of niet.... waarschijnlijk.
Kinderen:to-tale waanzin.
* NT-T.BartMan neemt zijn hoed af en maakt een buigingquote:Op donderdag 29 november 2007 11:22 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee meneertje, ik heb mijn zaakjes prima voor elkaar en ik zal nooit afhankelijk zijn van een of andere instantie.
quote:Op donderdag 29 november 2007 11:29 schreef milagro het volgende:
... of pas echt erg , linkse kuthippies![]()
Kon inderdaad nooit lang durenquote:Op donderdag 29 november 2007 11:20 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ik had je al verwacht in een topic met zo'n tt
Jawel hoor, alleen ik vind dit gewoon leuk schop materiaalquote:Op donderdag 29 november 2007 11:29 schreef milagro het volgende:
[..]
rustig maar
maar maar HW, mijn 2 zonen zijn haske leuk en geen VMBO kutkoters, en ze zijn niet speciaal op het grote geheel, maar wel voor mij, en en en ze zijn heel gezellig en en we hebben eigenlijk nooit ruzie en en en we houden alledrie van games, en pc's en Star Wars en LotR's en en en .... ik heb echt leuke kinderen, hoor
maar jij mag ze sukkels vinden, en je mag je ook helemaal laten gaan hier
ik kan me best voorstellen dat als je niets met kids hebt, je het allemaal zo ziet, en je aan van alles ergert, maar maar maar kun je je dan ook voorstellen een beetje dat ik mijn eigen kinderen wel speciaal vind, ook als ze putjeschepper worden... of pas echt erg , linkse kuthippies![]()
quote:Op donderdag 29 november 2007 11:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Jawel hoor, alleen ik vind dit gewoon leuk schop materiaal. Het ligt zo lekker gevoelig
.
Je bent Nederland, daar betaal je altijd voor arme sloebers en moet je als werkende maar achteraan aansluiten.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:21 schreef ColtZ40 het volgende:
Betalen voor andermans kinderen zie ik niet zitten. Kan je geen kinderen betalen dan maak er geen.
Niet als we allemaal VVD stemmen.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:38 schreef Quock het volgende:
[..]
Je bent Nederland, daar betaal je altijd voor arme sloebers en moet je als werkende maar achteraan aansluiten.
the horror, DE, the horrorquote:
Als je zelf al een wondertje bent, dan hoef je toch geen wonderkinderen meer te hebben?quote:Op donderdag 29 november 2007 12:32 schreef milagro het volgende:
[..]
the horror, DE, the horror![]()
ben al blij dat ze niet mee "staken" met dat schoolgedoe, flikker op, hup verdubbelen die uren
Tuurlijk wel, van het 1ste levensjaar tot het 14e in een gesloten inrichting, krijgen ze school enzovoorts. Mam en pap mogen twee keer per week op bezoek komen. op hun 14e komen ze eruit als jongvolwassenen klaar voor de wereld enzovoorts enzovoorts.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:31 schreef NT-T.BartMan het volgende:
[..]
Zolang het klonen van volwassenen en/of het kweken van kinderen in bioreactoren maatschappelijk nog niet geaccepteerd is zal het vrij moelijk zijn om het zonder koters te doen.
Ach, je weet nu al zeker dat je nooit oud/ziek/gehandicapt zult worden??quote:Op donderdag 29 november 2007 11:22 schreef HeatWave het volgende:
. Nee meneertje, ik heb mijn zaakjes prima voor elkaar en ik zal nooit afhankelijk zijn van een of andere instantie.
Tegenwoordig kan dat niet meer, schijnt...quote:Op donderdag 29 november 2007 20:14 schreef BaajGuardian het volgende:
Kinderen moet je neuken en dan van de trap gooien!
Dat is opzich best jammer.quote:Op donderdag 29 november 2007 20:16 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Tegenwoordig kan dat niet meer, schijnt...
van 0 tot 5 ook hoorquote:Op donderdag 29 november 2007 20:16 schreef Lyzio het volgende:
Eensch. Vind kleine kinderen zowiezo verschrikkelijk. Zo tussen de leeftijd van 5 en 8 jaar.
Misschien als je 't stiekem doet, dat 't dan mag. Mag je 't wel niemand vertellen.quote:Op donderdag 29 november 2007 20:19 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Dat is opzich best jammer.
Misschien kun je 'm ook voor een draaiende wasmachine zetten. Of anders d'rin stoppen.quote:Op donderdag 29 november 2007 20:22 schreef Athmozz het volgende:
[..]
van 0 tot 5 ook hoor![]()
Ik moet frequent op de kleine van mijn zus letten, en die krijg je soms gewoon NIET stil (tenzij je hem in de auto zet & de motor laat draaien. Staat er alleen wat onnozel bij, een auto die 6u lang met draaiende motor op de oprit staat)
't is in ieder geval niet het geluid dat helpt, ik heb het al opgenomen & thuis af laten spelen, maar dan blijft die blijten. Ik zal toch voor de trilplaat moeten gaanquote:Op donderdag 29 november 2007 20:23 schreef Lyzio het volgende:
[..]
Misschien kun je 'm ook voor een draaiende wasmachine zetten. Of anders d'rin stoppen.
Of 'n vol-automatisch geweer.quote:Op donderdag 29 november 2007 20:26 schreef Athmozz het volgende:
[..]
't is in ieder geval niet het geluid dat helpt, ik heb het al opgenomen & thuis af laten spelen, maar dan blijft die blijten. Ik zal toch voor de trilplaat moeten gaan
een slijpschijf doet het ook goed, dan zwijgt hij ook.quote:
Kortom, koters zijn vanaf hun geboorte tot de leeftijd van 17-18 noodzakelijk kwaad.quote:Op donderdag 29 november 2007 20:29 schreef Athmozz het volgende:
[..]
een slijpschijf doet het ook goed, dan zwijgt hij ook.
Alleen is het lawaai van een slijpschijf nòg irritanter
Daar betaal je premies voor, waarmee er niet echt meer sprake is van afhankelijkheid.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:31 schreef NT-T.BartMan het volgende:
Laten we hopen dat je nooit een beroep hoeft te doen op de gezondheidszorg, dat is immers vrijwel niet zelf te doen als het om meer gaat dan een pilletje innemen of een pleister plakken.
Daarvoor bestaan de privéverzekeringen toch? Kosten op zich niet zo extreem veel (voor een heel gezin normaal rond de 600¤ / jaar) en die dekken zowat alles wat er maar mis kan lopen, en als je echt alles wil uitsluiten (zodat je vb je chirurg & locatie vd operaties zelf kan kiezen) dan ga je rond de 2500¤ op jaarbasis betalen, maar dat zijn al luxe-verzekeringen.quote:Op donderdag 29 november 2007 11:31 schreef NT-T.BartMan het volgende:
* NT-T.BartMan neemt zijn hoed af en maakt een buiging
Laten we hopen dat je nooit een beroep hoeft te doen op de gezondheidszorg, dat is immers vrijwel niet zelf te doen als het om meer gaat dan een pilletje innemen of een pleister plakken.
En de mensen die jou dan (mogelijk tegen beter weten in) gaan helpen zijn ook kinderen van ouders (geweest).
Of een complete kleuterklas die een uitje heeftquote:Op donderdag 29 november 2007 20:00 schreef Prego het volgende:
dat voorbeeld van een enorme kinderwagen in een tram/ bus in de spits is erg herkenbaar. dat ding neemt plek in voor 3 personen , de doorloop wordt ge blokkeerd en vaak geeft een herrie waar ik bijn agressief van kan worden.
nog véél erger: 3 vriendinnen met kinderwagens in het OV![]()
ja en dan moet je t es over "krijgen en nemen" gaan hebben...quote:Op donderdag 29 november 2007 20:59 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Kinderen heb ik niks op tegen, ouders wel, vooral wanneer ze denken dat ze ineens tot een exclusieve groep behoren omdat ze kinderen hebben
Jaaaaa, maar ik kon voor 80 procent geen kinderen krijgen!!11jeweeted.quote:Op donderdag 29 november 2007 21:53 schreef marcel-o het volgende:
[..]
ja en dan moet je t es over "krijgen en nemen" gaan hebben...
en dan blijven ze vollop volhouden dat t "krijgen"is![]()
![]()
"aaah wat n mooie buik heb je al... ":')
"ahhh wat lief... hij huilt"![]()
"wij zijn zwanger"
en NEE t is geen wonder.. Zeker niet na 6,5 miljard keer!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |