Nee niet echt neequote:Op vrijdag 30 november 2007 20:25 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Ja dat snap ik vanaf je eerste reactie om mijn bericht
Maar jij doet het net overkomen alsof je gewoon niet gelukkiger kan worden door een relatie .. maarja laten we maar stoppen met deze discussie
quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:29 schreef liefie_ het volgende:
[..]
Ow wacht ik zie niet dat je van 1991 bentNever mind
In dit onderwerp toch wel van belangquote:Op vrijdag 30 november 2007 21:53 schreef MouzurX het volgende:
[..]
hoe vaak ik dit niet heb gelezen zeg, op fok
Niet echt..quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:54 schreef liefie_ het volgende:
[..]
In dit onderwerp toch wel van belang
Op je 16 heb je sowieso geen relaties maar verkering
Ben je niet goed in staat tot zelfreflectie en heb je geen idee wie je bent en of je wel of niet gelukkig bent
Kinderen van 16 halen hun levensgeluk uit nieuwe nikes
Ook leuk, maar toch een beetje een ander niveau
True.quote:Op donderdag 29 november 2007 23:44 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Maar als we hier alleen al op FOK! kijken binden genoeg mensen 'zelfvertrouwen' aan het succes dat ze met vrouwen hebben.
Maar ik wil mn eisen niet lager stellen!quote:Op donderdag 29 november 2007 19:56 schreef stFz het volgende:
Als de man zonder succes het wat vaker zou proberen en zijn lat niet te hoog legt heeft hij binnen de korste keren ook succes. Iedereen kan een vriendin krijgen.
Naar mijn mening wordt zelfvertrouwen hier veel meer gekoppeld aan welke waarde je hecht aan andermans mening. Doe je wat je zelf wilt, dan ben je zelfverzekerd. Ben je bang voor de veroordelingen/meningen van anderen, dan ben je onzeker.quote:Op donderdag 29 november 2007 23:44 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Maar als we hier alleen al op FOK! kijken binden genoeg mensen 'zelfvertrouwen' aan het succes dat ze met vrouwen hebben.
Onwaarquote:Op woensdag 28 november 2007 16:54 schreef Plague het volgende:
Heel eerlijk: ja. Vrouwen vallen niet op lieve mannen, vrouwen vallen op klootzakken.
[..]
idd dat kan ik ook gewoon niet.quote:Op vrijdag 30 november 2007 23:51 schreef Beach het volgende:
[..]
Maar ik wil mn eisen niet lager stellen!
Dat zeg ik !quote:Op zaterdag 1 december 2007 16:27 schreef Averon het volgende:
Maar een lieve man is ook niet per definitie ruggegraatloos.
m.i. zijn de mensen die hier om 'hulp' vragen en niet weten wat ze fout doen, hopen in één nacht compleet te veranderen.quote:Op zaterdag 1 december 2007 05:29 schreef Friek_ het volgende:
Dat iemand op dit moment weinig vrouwen versiert, niet bepaald veel succes heeft in relaties en dergelijke wil niet per definitie zeggen dat hij dat in de toekomst ook zal hebben. Hij kan mogelijk in een slachtofferrol kruipen en dezelfde fouten maken, maar ook mogelijk leren van zijn fouten en tot nieuwe inzichten komen omtrent zijn omgeving en zichzelf. Mensen hebben dynamische persoonlijkheden en ook al gedragen ze zich nogal gedetermineerd (kijk naar de psychologie), er is geen mens op aarde die keihard kan voorspellen wat ik morgen voor denkbeelden zal hebben. Vicieuze cirkels kunnen zowel in stand gehouden als doorbroken worden.
Dat hoeft ook niet (altijd), mits je enigszins realistisch bent.quote:Op vrijdag 30 november 2007 23:51 schreef Beach het volgende:
[..]
Maar ik wil mn eisen niet lager stellen!
Als je zorgt dat je tevreden bent op de meeste vlakken in je leven, straal je dat ook uit en daar gaat zelfverzekerd zijn vaak mee gepaard.quote:Op zaterdag 1 december 2007 05:37 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Naar mijn mening wordt zelfvertrouwen hier veel meer gekoppeld aan welke waarde je hecht aan andermans mening. Doe je wat je zelf wilt, dan ben je zelfverzekerd. Ben je bang voor de veroordelingen/meningen van anderen, dan ben je onzeker.
Ad hominem.quote:Op vrijdag 30 november 2007 20:29 schreef liefie_ het volgende:
[..]
Nee niet echt nee
Wel tijdelijk gelukkig of zo maar niet diep van binnen alle verdriet verdwijnt als sneeuw voor de zon gelukkig nee
Ik zal het maar weer even met cakjes vergelijk![]()
Als ik een cake eet word ik daar best even blij van ja
Maar niet zo blij dat ik daarna diep van binnen voor altijd gelukkig word
Relaties zijn geen pleisters op een wond of zo
Ze zijn een leuk extratje
Ow wacht ik zie niet dat je van 1991 bentNever mind
u bent gaylord?quote:Op donderdag 8 oktober 2009 12:45 schreef Fortune_Cookie het volgende:
wat is de link tussen relaties en vrouwen versieren eigenlijk?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |