Je mist mijn punt, 'kritiek' is voorgedragen als argument, terwijl het er helemaal niet was. Lees de bovenstaande tafsir in mijn vorige post waar het wel om gaat.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:12 schreef Gia het volgende:
[..]
Dus uit angst voor kritiek verzint hij er een regeltje bij?
quote:Nou, foei!
quote:"en elke gelovige vrouw indien zij zich aan de profeet toevertrouwt als de profeet haar wenst te huwen"
quote:(and [if] the Prophet wishes to marry her) meaning, if he chooses to do so.
(a privilege for you only, not for the (rest of) the believers.) `Ikrimah said: "This means, it is not permissible for anyone else to marry a woman who offers herself to him; if a woman offers herself to a man, it is not permissible for him (to marry her) unless he gives her something.'' This was also the view of Mujahid, Ash-Sha`bi and others.
Had hij ze tegelijk?quote:Toch wel een flink aantal, ja.
Hij heette dan ook niet Mohammed Deplaquote:Op woensdag 28 november 2007 13:13 schreef Mutant01 het volgende:
Volgens mij heeft de Profeet nooit meerdere vrouwen tegelijk gehad.
Jawel.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:13 schreef Mutant01 het volgende:
Volgens mij heeft de Profeet nooit meerdere vrouwen tegelijk gehad.
Goed, blijf anders lekker met de oogkleppen opzitten. Nergens heb ik gesteld dat een andere wetgeving in Irak en SA de personen in kwestie vrijwaard trouwens, ook heb ik nergens gesteld dat het normaal is dat de Nederlanders daar vermoord gaan worden. Noch schuif ik de schuld van de moorden op Wilders.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:14 schreef Gia het volgende:
[..]
En wat ik al eerder zei: Als er werkelijk zoveel mensen in Nederland zijn die het liefst elke moslim zouden willen doden, dan waren er allang doden gevallen.
Ik geef toe dat er mensen zijn die moslims zo haten, dat ze ze het liefst allemaal terug naar hun zandbak sturen, maar dat is wat anders dan doden.
Overigens maakt een andere wetgeving in Irak en SA het nog niet goed dat moslims hier vinden dat het normaal is dat Nederlanders dáár vermoord gaan worden en dan nog de schuld gaan schuiven van die moorden op Wilders.
Idd. Hier neig ik ook wel naar. Je kunt niet verwachten dat je, wanneer je dag in dag uit dezelfde grote stoere jongen op het schoolplein achterlijk noemt, niet een keertje een ram krijgt van die grote stoere jongen.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:14 schreef Pappie_Culo het volgende:
Als iemand mij echt lastig valt of beledigt, zal ik hem voor z'n bek slaan.
Als iemand vervolgens constant gaat lopen provoceren, vervolgens een klap krijgt en dan roept "zie je nou wel?" dan spijt het me heel erg.... Maar ik kan daar geen traan om laten, als dat uit de hand loopt. Gevalletje eigen schuld.
Omdat de rest meteen flink wat bescherming kreeg. En nog steeds!quote:
Natuurlijk gaat Van Gogh vrijuit. Het maken van een film is geen reden om hem te vermoorden.quote:En ook daar kun je je afvragen of de persoon in kwestie (de heer v Gogh) geheel vrijuit ging.
Wie heeft van Gogh lastiggevallen? Mohammed? Die is toch al honderden jaren dood!quote:Als iemand mij echt lastig valt of beledigt, zal ik hem voor z'n bek slaan.
Als iemand vervolgens constant gaat lopen provoceren, vervolgens een klap krijgt en dan roept "zie je nou wel?" dan spijt het me heel erg.... Maar ik kan daar geen traan om laten, als dat uit de hand loopt. Gevalletje eigen schuld.
Nee, ik niet. Laat hem maar tot het einde van zijn leven in de bak zitten.quote:Anderzijds zie ik liever vandaag dan morgen Mohammed B. er naast liggen, als je begrijpt wat ik bedoel.
Jij hebt respect voor moord en doodslag?quote:Laat de mensen die zo graag de confrontatie willen, die aub zoeken en deze op voortvarende wijze tot een gewelddadig einde brengen. Daarvoor heb ik toch net iets meer respect dan voor hen die provoceren, uitdagen, beledigen, etc, maar zich wanneer er een reactie komt verschuilt achter onze westerse verworvenheden.
Hetgeen de grote stoere jongen nog niet vrijpleit...quote:Op woensdag 28 november 2007 13:18 schreef Jarno het volgende:
[..]
Idd. Hier neig ik ook wel naar. Je kunt niet verwachten dat je, wanneer je dag in dag uit dezelfde grote stoere jongen op het schoolplein achterlijk noemt, niet een keertje een ram krijgt van die grote stoere jongen.
Punt is dat die grote stoere jongen niet achterlijk wordt genoemd, maar het boekje waar hij in leest en de schrijver daarvan.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:18 schreef Jarno het volgende:
[..]
Idd. Hier neig ik ook wel naar. Je kunt niet verwachten dat je, wanneer je dag in dag uit dezelfde grote stoere jongen op het schoolplein achterlijk noemt, niet een keertje een ram krijgt van die grote stoere jongen.
Als Wilders een film maakt waarin hij laat zien dat de Islam nogal geweldadig is en dat de koran haat predikt en vervolgens wordt hij, of landgenoten in SA of Irak vermoord, dan heeft hij toch bewezen dat hij gelijk heeft!!quote:Op woensdag 28 november 2007 13:20 schreef Triggershot het volgende:
Maar joh, dat is nieuw, de Islam weer eens aanvallen met iets wat we vandaag de dag immoreel achten, nee dat is lekker moreel.
Nee. Dan zijn die extremisten gewelddadig. Dat ten eerste, en ten tweede hoef ik dan niet op zijn film te wachten; islamitische extremisten laten nogal eens van zich horen.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:33 schreef Gia het volgende:
[..]
Als Wilders een film maakt waarin hij laat zien dat de Islam nogal geweldadig is en dat de koran haat predikt en vervolgens wordt hij, of landgenoten in SA of Irak vermoord, dan heeft hij toch bewezen dat hij gelijk heeft!!
Ja want als ik een film maak over Nederlanders die drugsverslaafden zijn en een immoreel sexland. En een Japanner komt naar Nederland en wordt drugsverslaafd en gaat naar de hoeren dan heb ik toch gelijk!!!quote:Op woensdag 28 november 2007 13:33 schreef Gia het volgende:
[..]
Als Wilders een film maakt waarin hij laat zien dat de Islam nogal geweldadig is en dat de koran haat predikt en vervolgens wordt hij, of landgenoten in SA of Irak vermoord, dan heeft hij toch bewezen dat hij gelijk heeft!!
Bewijzen doe je intellectueel, niet provoceren tot iemand hapt. Dan heb je nog steeds de statistieken tegen je.quote:Als hij dit nu beweert in de 2de kamer, dan zegt iedereen: Welnee, de islam is niet geweldadig.
Dus wil hij bewijzen dat dit wel zo is. Tja, door provocatie. Maar gelijk krijgt hij.
Wilders die extremisten ophitst om zijn eigen gelijk te halen, en dat vindt Gia maar al te best.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:33 schreef Gia het volgende:
Als hij dit nu beweert in de 2de kamer, dan zegt iedereen: Welnee, de islam is niet geweldadig.
Dus wil hij bewijzen dat dit wel zo is. Tja, door provocatie. Maar gelijk krijgt hij.
quote:De publieke omroepen zijn niet door Geert Wilders benaderd met het verzoek zijn voorgenomen provocerende film uit te zenden. Volgens een woordvoerder van de Nederlandse Publieke Omroep (NPO) is niets bekend over mogelijke interesse van publieke omroepen voor de koran-film.
De fractievoorzitter van de PVV liet eerder vandaag weten dat hij werkt aan een film waarin de koran wordt neergezet als een fascistisch boek. Het is de bedoeling dat de film in januari op de tv komt. Naar verluidt zouden enkele publieke omroepen interesse hebben in de film.
''In het uitzendschema voor januari staat geen film van Geert Wilders ingepland. Mocht een omroep plaats willen maken voor een extra uitzending, dient dat eerst met de zendercoördinatoren te worden overlegd'', aldus de NPO.
Een mogelijkheid om de film op tv te krijgen, zou zijn via de zendtijd voor politieke partijen. Elke partij mag per jaar zeventien uitzendingen van bijna drie minuten maken in dat kader. Het Commissariaat voor de Media houdt toezicht op de uitzendingen, maar dat gebeurt pas achteraf. Het is niet bekend hoe lang de film van Wilders zal zijn.
'Niet op uit om te beledigen'
Wilders heeft vanmiddag na afloop van een debat in de Tweede Kamer laten weten dat hij er met zijn film over de Koran niet op uit is mensen te beledigen. Als dat wel gebeurt, is dat ''jammer maar niet mijn probleem''.
Hij zal met de korte maar ''stevige'' film zijn eerder verkondigde standpunten over de Koran op een beeldende manier uitdragen. De PVV-leider wil daarmee laten zien dat het voor moslims heilige geschrift een ''verschrikkelijk en fascistisch'' boek is dat mensen nog altijd inspireert tot ''verschrikkelijke'' daden. ''Ik hoop dat het de ogen van mensen opent dat de Koran à la Mein Kampf verboden moet worden'', zei Wilders tegen de pers.
Ja, dan heb je gelijk.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:37 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ja want als ik een film maak over Nederlanders die drugsverslaafden zijn en een immoreel sexland. En een Japanner komt naar Nederland en wordt drugsverslaafd en gaat naar de hoeren dan heb ik toch gelijk!!!
Ben ik niet met je eens. Of wilders nu provoceert met een film, of een Deen met een cartoon, de lange tenen voelen zich door zoveel beledigd dat ze altijd een reden vinden om geweldadig te zijn.quote:Bewijzen doe je intellectueel, niet provoceren tot iemand hapt. Dan heb je nog steeds de statistieken tegen je.
Het gaat niet alleen om de extremisten, maar ook om de gematigde moslims, ook hier op FOK die een moord op een Nederlander in Iran, Irak of SA af gaan schuiven op Wilders. Dat zagen we toen ook met die cartoons en dat zal weer gebeuren.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:38 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wilders die extremisten ophitst om zijn eigen gelijk te halen, en dat vindt Gia maar al te best.
Heeeeeel blij dat jij niet bepaalt wie er gelijk heeft.quote:Op woensdag 28 november 2007 13:48 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja, dan heb je gelijk.
Ben je nu blij?
Ja, want daarom zijn ze alleen geweldadig na provocatie.quote:Ben ik niet met je eens. Of wilders nu provoceert met een film, of een Deen met een cartoon, de lange tenen voelen zich door zoveel beledigd dat ze altijd een reden vinden om geweldadig te zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |