Groupie!quote:Op woensdag 28 november 2007 01:37 schreef WebHawkjuh het volgende:
http://annemieke.lichtsnel.nl
Ik voel me net zo'n pooier nu ik al die chatboxen voor nachtprogramma's heb geopend... Maargoed. Mocht het gewenst zijn is hij er dus!
Antiroos vond ze tof zei zequote:Op woensdag 28 november 2007 01:38 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Groupie!
Had je gister trouwens niet beter roos.lichtsnel kunnen gebruiken?
Mega Hitquote:
Hebbie gelijk in. Ik regel wel een alias bij chaosjequote:Op woensdag 28 november 2007 01:38 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Groupie!
Had je gister trouwens niet beter roos.lichtsnel kunnen gebruiken?
Daar zullen ze wel een reden voor hebben...quote:Op woensdag 28 november 2007 01:41 schreef Marc63 het volgende:
Ik zoek ook nog mensen die zo af en toe eens met mij Triviant willen spelen. Niemand wil meer.
Op irc ?? das wel geinig trouwensquote:Op woensdag 28 november 2007 01:41 schreef Marc63 het volgende:
Ik zoek ook nog mensen die zo af en toe eens met mij Triviant willen spelen. Niemand wil meer.
200% offtopic:quote:Op woensdag 28 november 2007 01:41 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Daar zullen ze wel een reden voor hebben...
Triviant voor op je mobiel.quote:Op woensdag 28 november 2007 01:43 schreef WebHawkjuh het volgende:
[..]
200% offtopic:
Ik zoek nog een leuk spel (windows mobile) wat via GPRS te spelen is. het liefst iets Turn based waar je ook gerust een half uur kunt wachten voor je iets doet. Ideaal voor tijdens saaie lessen imho...
Jij gaat morgen op de snelweg richting Hilversum in de file staan?quote:Op woensdag 28 november 2007 01:56 schreef Marc63 het volgende:
Annemieke goed in fileflirten? Volgens mij hoeft ze daar weinig voor te doen.
Overmorgen. Morgen ga ik eerst een auto kopen.quote:Op woensdag 28 november 2007 01:57 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Jij gaat morgen op de snelweg richting Hilversum in de file staan?
Wel toevallig net als ze het over porno-platen hebbenquote:Op woensdag 28 november 2007 02:09 schreef purplerose het volgende:
sorrie, was even me gezicht aan het reinigen en in de creme zettenDe kou begint zn tol te eisen van mijn huidje
Wat voor créme zou dat dan zijn...quote:Op woensdag 28 november 2007 02:09 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Wel toevallig net als ze het over porno-platen hebben
Gezichtscreme. Zegt ze toch?quote:Op woensdag 28 november 2007 02:11 schreef WebHawkjuh het volgende:
[..]
Wat voor créme zou dat dan zijn...
Mag het ook een spuitbus zijn?quote:Op woensdag 28 november 2007 02:11 schreef WebHawkjuh het volgende:
[..]
Wat voor créme zou dat dan zijn...
Dit is van LL toch? Heb het eerder gehoord.quote:Op woensdag 28 november 2007 02:13 schreef purplerose het volgende:
Wow wat een versie btw van Chrisdamn
Trustequote:Op woensdag 28 november 2007 02:23 schreef Sirolf het volgende:
Ik ga maar eens richting bed, 't is nu toch wel laat genoeg voor vannacht vind ik.
Truste (alvast)!
Als jullie de Thin White Duke Remix willen draaien van Mr. Brightside of When You Were Young, dan kijk ik emquote:Op woensdag 28 november 2007 02:23 schreef DomienVerschuuren het volgende:
Wil het best posten voor je...
Dan heb je de koffie van het test- en trainingscentrum van de anwb nooit geproeft.quote:Op woensdag 28 november 2007 02:51 schreef WebHawkjuh het volgende:
Marc: Dat is beter dan een paar pallets.
Dat hout is zo slecht weg te krijgen :/
Hey de quote doet het weer!quote:Op woensdag 28 november 2007 02:53 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Dan heb je de koffie van het test- en trainingscentrum van de anwb nooit geproeft.
quote:Op woensdag 28 november 2007 03:01 schreef Marc63 het volgende:
Plain White T's
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |