Het gaat uiteindelijk toch allemaal om de langere termijnquote:Op maandag 26 november 2007 16:25 schreef Wooldoor het volgende:
Nee de selectie wordt breder als we hem gelijk aan de graafschap uitlenen.![]()
Deze blijft zo heerlijkquote:Op maandag 26 november 2007 15:05 schreef Enchanter het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=mfwtxZf3Qrw&feature=related
Een Modric/Dica of weet ik veel wat kan je halen, maar haal je een Schone dan is de kwaliteit ten opzichte van De Jong gewoon nihil. Gewoon een kwalitatief veel betere speler halen, en De Jong laten invallen. Heb je een blessure, dan kan Kennedy daar altijd nog spelen.quote:Op maandag 26 november 2007 16:29 schreef Nashje het volgende:
[..]
Het gaat uiteindelijk toch allemaal om de langere termijn. En tot die tijd mag De Jong zich lekker bewijzen.
Om eerlijk te zijn heb ik hem nog nooit een hele wedstrijd zien voetballen, maar ik vind als je in de jupiler league 36 wedstrijden hebt gespeeld vorig seizoen en slechts 5 keer scoort, dat je voor Ajax als middenvelder geen meerwaarde bent. (Jupiler League is die league waar de koploper (RKC) 25 doelpunten tegen heeft gekregen na 18 wedstrijden...quote:Op maandag 26 november 2007 16:24 schreef JanVanHalst het volgende:
Zie mijn vorige posts. En eerlijk antwoorden: hoe vaak heb je hem zien spelen?
En als Bakircioglu is geblesseerd? Ik verplaats me even in de situatie van Ajax hé.quote:Op maandag 26 november 2007 16:34 schreef twi het volgende:
[..]
Een Modric/Dica of weet ik veel wat kan je halen, maar haal je een Schone dan is de kwaliteit ten opzichte van De Jong gewoon nihil. Gewoon een kwalitatief veel betere speler halen, en De Jong laten invallen. Heb je een blessure, dan kan Kennedy daar altijd nog spelen.
Dan hebben we Delorge nog.quote:Op maandag 26 november 2007 16:44 schreef Nashje het volgende:
[..]
En als Bakircioglu is geblesseerd? Ik verplaats me even in de situatie van Ajax hé.
Dan ga je anders spelen. Je kunt niet 4 spelers voor elke positie hebben, tenzij het multifunctionele spelers zijn. Maar multifunctionele spelers hebben doorgaans een gebrek aan kwaliteit.quote:Op maandag 26 november 2007 16:44 schreef Nashje het volgende:
[..]
En als Bakircioglu is geblesseerd? Ik verplaats me even in de situatie van Ajax hé.
quote:Op maandag 26 november 2007 19:01 schreef RayMania het volgende:
Iemand nog een nieuwe avatar?.
[ afbeelding ]
Heb je mischien ook een groter gifje daar van?quote:Op maandag 26 november 2007 19:01 schreef RayMania het volgende:
Iemand nog een nieuwe avatar?.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 26 november 2007 19:01 schreef RayMania het volgende:
Iemand nog een nieuwe avatar?.
[ afbeelding ]
Nee Pranjic speelt volgens mij vanaf links, wat niet wegneemt dat ik in hem een potentiele Pirlo zie!quote:Op maandag 26 november 2007 16:24 schreef JanVanHalst het volgende:
[..]
Zie mijn vorige posts. En eerlijk antwoorden: hoe vaak heb je hem zien spelen?
[..]
Een leuke voetballer ja. Maar Pranjic is niet echt een 'tien', toch? Komt ook bij dat hij recentelijk heeft bijgetekend tot 2011/2012 (ongeveer), en Heerenveen zijn spelers niet voor een appel en een ei laat gaan.
Alsjeblieftquote:Op maandag 26 november 2007 19:37 schreef De_Brandweer het volgende:
[..]
Heb je mischien ook een groter gifje daar van?
quote:
"Are you talking to me?"quote:Op maandag 26 november 2007 21:29 schreef Ordinair het volgende:
[ afbeelding ]
"Erm.. Kakkerlak op mijn pak."
Wat dacht die gozer?quote:
Lijken me dus 3 namen: Van Gaal, Adriaanse en Jol.quote:Ajax wil ervaren, Nederlandse oefenmeester
Gepubliceerd op 26-11-2007 om 21:11 door Joey de Bruin
Ajax heeft vandaag een beeld gegeven van de gewenste trainer. Martin van Geel liet weten dat het ging om een ervaren, aanvallende en Nederlandse oefenmeester. Momenteel zit Adrie Koster als hoofdverantwoordelijke op de bank van de Amsterdammers.
"Wij zijn opzoek naar een ervaren coach die aanvallend durft te voetballen. Hij moet een manager zijn en spelers beter kunnen maken. Onze voorkeur gaat uit naar een trainer die Nederlands spreekt, dus geen buitenlander", zo verklaard Martin van Geel.
Eerder dit seizoen raakte Ajax haar hoofdtrainer Henk ten Cate kwijt. De oud-Barcelona-trainer verkaste naar Chelsea, dat hem als veldtrainer aanstelde.
Hij mag van mij wel even die schaal omhoog houden aan het eind van het seizoen mochten we kampioen worden. Hij heeft toch nog wat wedstrijdjes meegedaan.quote:Op maandag 26 november 2007 21:53 schreef M0NTANA het volgende:
Mooie woorden van Jaap Stam, gisteren. Zonde dat hij geen afscheid heeft kunnen nemen met een landstitel.
quote:Op maandag 26 november 2007 22:24 schreef Pritt het volgende:
[..]
Lijken me dus 2 namen: Van Gaal, Adriaanse en Jol.
Van Basten is niet ervaren en durft niet aan te vallen.
Adrie voldoet ook min of meer aan dat profiel. Van Geel houdt daarmee ook die optie open, lijkt me.quote:Op maandag 26 november 2007 22:24 schreef Pritt het volgende:
[..]
Lijken me dus 3 namen: Van Gaal, Adriaanse en Jol.
Van Basten is niet ervaren en durft niet aan te vallen.
Mwaoh, Adrie is een toffe peer, maar niet ervaren. Van mij mag-ie absoluut blijven, maar hij past niet in 'het profiel' van Van Geel.quote:Op maandag 26 november 2007 23:02 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Adrie voldoet ook min of meer aan dat profiel. Van Geel houdt daarmee ook die optie open, lijkt me.
dat hoop ik welquote:Op maandag 26 november 2007 23:02 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Adrie voldoet ook min of meer aan dat profiel. Van Geel houdt daarmee ook die optie open, lijkt me.
Het is toch wel duidelijk dat het inbrengen van zoveel jeugd een noodgreep is? In de winterstop wordt de balans hopelijk weer een beetje rechtgetrokken.quote:Op maandag 26 november 2007 23:14 schreef Jaggunsu het volgende:
[..]
dat hoop ik wel
maar het is wel afwachten hoe lang het 'wondermedicijn' van de jeugd inbrengen gaat werken voor de ploeg. Want dat alleen onervaren jeugdspelers laten ballen (het pre-Stam/Davids tijdperk) verre van een garantie voor succes is op langere termijn, zijn we nog niet vergeten toch?
Ajax gaat Hiddink benaderen. Die is nog niet rond met Rusland. Ik durf te wedden dat ze alles op alles gaan zetten op hem.quote:Op maandag 26 november 2007 22:24 schreef Pritt het volgende:
[..]
Lijken me dus 3 namen: Van Gaal, Adriaanse en Jol.
Van Basten is niet ervaren en durft niet aan te vallen.
Die kans is 0,01 denk ik.quote:Op dinsdag 27 november 2007 00:40 schreef twi het volgende:
[..]
Ajax gaat Hiddink benaderen. Die is nog niet rond met Rusland. Ik durf te wedden dat ze alles op alles gaan zetten op hem.
Aan dat laatste zat ik vandaag nog ook aan te denken. Hiddink zou weleens een kunstje willen flikken in A'dam.quote:Op dinsdag 27 november 2007 00:53 schreef twi het volgende:
Ik acht de kans heel klein. Maar groter dan dat Van Gaal komt. Bovendien lijkt Van Basten bij de KNVB te willen blijven, Jol niet in beeld en zal Adriaanse binnen de organisatie van Ajax her en der toch nog wel niet lekker liggen.
Hiddink lijkt mij wel een persoon die er niet voor schroomt wat dwars te zijn en daardoor een geheime ambitie hebben om ooit nog eens die arrogante club uit Amsterdam onder z'n hoede te hebben.
Met Koster als assistent kan hij zelfs zijn werk voor Rusland blijven doenquote:Op dinsdag 27 november 2007 00:53 schreef twi het volgende:
Hiddink lijkt mij wel een persoon die er niet voor schroomt wat dwars te zijn en daardoor een geheime ambitie hebben om ooit nog eens die arrogante club uit Amsterdam onder z'n hoede te hebben.
Dat zou niet eens gek zijn overigens. Hiddink met twee trainers onder zich, zoals dat bij PSV ook ging.quote:Op dinsdag 27 november 2007 01:02 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Met Koster als assistent kan hij zelfs zijn werk voor Rusland blijven doen
Dat gaat Hiddink niet doen. Hoef je niet op te rekenen.quote:Op dinsdag 27 november 2007 00:53 schreef twi het volgende:
Hiddink lijkt mij wel een persoon die er niet voor schroomt wat dwars te zijn en daardoor een geheime ambitie hebben om ooit nog eens die arrogante club uit Amsterdam onder z'n hoede te hebben.
Iemand de uitslag, mocht dat uitmakenquote:Op maandag 26 november zal de lokale driehoek een definitief besluit nemen over de vervoerswijze voor de Ajax-supporters. Tot die tijd zullen er geen kaarten in de verkoop gaan. Hierdoor zal de kaartverkoop voor de wedstrijd van 8 december slechts een aantal dagen kunnen duren. Zodra er op 26 november contact is geweest met de gemeente Tilburg zullen we dit op de site vermelden en zal de kaartverkoop zo snel mogelijk starten.
Ajax en de supportersverenigingen hopen dat de gemeente Tilburg het definitieve besluit zal baseren op het gedrag van de supporters die ook daadwerkelijk binnen de afgesproken regeling vielen en niet op gebeurtenissen die hier buiten plaats vonden.
Ghehe coole fotoquote:Op maandag 26 november 2007 21:29 schreef Ordinair het volgende:
[ afbeelding ]
"Erm.. Kakkerlak op mijn pak."
quote:Jaakke langer voorzitter Ajax
John Jaakke is op de jaarlijkse aandeelhoudersvergadering van Ajax herkozen als voorzitter van de Amsterdammers. De preses zal hierdoor de komende vier jaar aan het hoofd staan van de Raad van Commissarissen staan. Jaakke moest zich tijdens de vergadering verdedigen tegenover een aantal beschuldigingen. Zo was het geval daar dat Martin van Geel (63.000 euro), Jeroen Slop en Maarten Fontein (beiden 20.000 euro) bonussen ontvingen, terwijl er geen winst gemaakt werd. Volgens Jaakke kregen zij echter een extra zakcentje vanwege 'andere bereikte doelstellingen.
Verder wilde de supportersvereniging, die ook met een afvaardiging bij de vergadering aanwezig was, weten wat de inbreng van Johan Cruijff de aankomende jaren zal zijn. Jaakke liet hierop weten dat er binnenkort gesprekken worden gevoerd met het clubicoon. "Maar zoals bekend ziet hij geen heil in commissies."
Daarnaast liet Martin van Geel weten welke zeven eigenschappen de nieuwe trainer van Ajax dient te beheersen. "Hij moet ervaren zijn, zowel nationaal als internationaal. Hij moet aanvallend voetballen, spelers verbeteren, een flinke dosis autoriteit bezitten. Verder moet hij communicatief sterk zijn en de rol van manager bij Ajax aankunnen. Tot slot zou het fijn zijn als hij de Nederlandse taal beheerst."
De gestelde eisen betekenen hoogstwaarschijnlijk dat Adrie Koster niet in beeld is als definitieve hoofdcoach bij Ajax. De ad interim doet het voorlopig goed bij de Amsterdammers, waardoor er geruchten ontstonden dat hij misschien de openstaande vacature voor langere tijd zou kunnen invullen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |