je vat prachtig samen wat de rest hier al heeft gezegdquote:Op maandag 26 november 2007 06:18 schreef L.Denninger het volgende:
Joh, nou zou ik 'm zo bij Reed / Elsevier en VNU marketing aan hebben kunnen brengen,
maar ik denk dat daar niemand zit te wachten op iemand die marketing zou moeten doen met zo weinig verstand van communicatie
waarschijnlijk niet goed, getuige zijn hele wijze woorden in dit en andere van zijn topicsquote:Op maandag 26 november 2007 10:38 schreef Mr.Nash het volgende:
Als je daarwerkelijk Bedrijfskundig op WO niveau hebt afgerond denk ik dat 2300 wel een redelijk startsalaris zou zijn. Het hangt er natuurlijk vanaf hoe je het bij de sollcitatiegesprek doet. 2300 is een goede richtlijn, probeer voor 2500 te gaan indien het gesprek goed gaat. Ga voor 2300 als het gesprek niet zo goed gaat maar je toch bij het bedrijf wilt werken..
leuk he, zo'n TSquote:Op maandag 26 november 2007 12:30 schreef Scorpie het volgende:
Wat een klapjosti, die TS [afbeelding]
Wereldvreemde vogel [afbeelding]
Ga nou eerst eens bij een uitzendbureau langs, en leg daar voor de gein je salariseis eens neer. Die mevrouw aan de andere kant van het bureau zal waarschijnlijk nog net niet uit haar stoel vallen van het lachen, maar goedquote:Op maandag 26 november 2007 14:01 schreef BB_Koning het volgende:
Ik haat jullie, ik dacht dast ik mensne op een forum niet zou kunnen haten, maar het is toch gebeurdNee joh, ik haat jullie neit, nou , eigenlijk wel
![]()
Kennelijk zitten er in dit subforum allerlei pretentieuze mensen die op hoog niveau willen communiceren, ook al is het een forum. Dit forum is kennelijk te hoog gegrepen voor me en een baan op wo-niveau waarschijnlijk ook. Ik ga maar een uitkering aanvragen. Jullie hebben mn ogen geopend.
Hoe durf je! Ik ben nie tdik!quote:Op maandag 26 november 2007 14:07 schreef r3gi3boy het volgende:
TS is een dik, verwend tiffus zwijntje dat met de kraag rond z'n vuile mat het brallebabbe corpscafe is komen uitrollen en verwacht met een minimaal salaris van 4000 eu netto p.m. zijn dikke vingertjes niet vies te hoeven maken.
Keurigquote:Op maandag 26 november 2007 14:01 schreef BB_Koning het volgende:
Ik haat jullie, ik dacht dast ik mensne op een forum niet zou kunnen haten, maar het is toch gebeurdNee joh, ik haat jullie neit, nou , eigenlijk wel
![]()
Kennelijk zitten er in dit subforum allerlei pretentieuze mensen die op hoog niveau willen communiceren, ook al is het een forum. Dit forum is kennelijk te hoog gegrepen voor me en een baan op wo-niveau waarschijnlijk ook. Ik ga maar een uitkering aanvragen. Jullie hebben mn ogen geopend.
quote:Op maandag 26 november 2007 14:07 schreef r3gi3boy het volgende:
TS is een dik, verwend tiffus zwijntje dat met de kraag rond z'n vuile mat het brallebabbe corpscafe is komen uitrollen en verwacht met een minimaal salaris van 4000 eu netto p.m. zijn dikke vingertjes niet vies te hoeven maken.
Dus de rest van de stelling van r3gi3boy klopt wel... Interessant. Verklaart je postgeschiedenis en je eerdere topic over een baan ook wel weer een beetje. Die zijn beiden bekant zo triest als dit topic.quote:
de arrogantie druipt van je modderige vingertjes zoals het vet van een piepkuiken druipt wanneer het gebraden wordt.quote:
quote:Op maandag 26 november 2007 03:37 schreef UTFS het volgende:
Hier staat meer info over de opleding van de TS:
HELP mij aan een baan
Uitgelachen worden door intercedentes.quote:Op maandag 26 november 2007 16:07 schreef r3gi3boy het volgende:
[..]
de arrogantie druipt van je modderige vingertjes zoals het vet van een piepkuiken druipt wanneer het gebraden wordt.
Met je vetkuif in de lucht en je kaki golfbroek, geaccentueerd met een te groot horloge om je rechter hockeyarm zul jij morgen ' een of ander' uitzendburo binnenlopen, daar treffende een team van mensen dat vol ongeloof jouw ongewassen bierhoofd aankijkt, begint te schateren van het lachen en je vervolgens een vacature voor vuilniskenau in je spekkerige vuistjes drukt... waarop uwe excellentie BB_Koning met blabberende nederigheid op uw met touw omrijte ingevette pokkenpoten ten aarde spiegelt, en de heilige Zeus dankt voor deze prachtbaan!
quote:Op maandag 26 november 2007 03:37 schreef UTFS het volgende:
Hier staat meer info over de opleding van de TS:
HELP mij aan een baan
quote:Op zondag 25 november 2007 23:56 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ik weet niet welke studie TS doet, maar voor wat betreft economie en technische studies (mits universitair, en geen chemische technologie) hoor ik regelmatig bedragen van 2600 tot 3000 euro per maand bruto als startsalaris.
Die zegt ookquote:Op maandag 26 november 2007 18:35 schreef BB_Koning het volgende:
Die vrouw vond een minimumsalaris van 2500 redelijk en dacht zelf aan een salaris tussen de 30000 en 35000. Zefl dacht ik aan ene minimum van 2600, maar ja, ik kan niet te veel eisen
Bolkesteijn is overigens de enige in de hele topic die gelijk heeft.
[..]
quote:
Ik weet niet welke studie TS doet, maar voor wat betreft economie en technische studies (mits universitair, en geen chemische technologie)
Wat triest is, is het feit dat jij + achter HBO hebt staan. Wil je je beter voelen dan de 'gewone' hbo'ers? KOn je de universiteit niet aan en wilde jej etoch onderscheiden? Wat oko triest is, is het feit dat jij 'manager' als beroep aangeeft, alsof een managementfuncite van enige betekenis een lagere opleiding dan wo vereist. Wat ook triest is, is het feit dat jij zo goed denkt te weten wat een wo'er waard is. En het is zeker triest dat jij zo je best doet om jezelf boven de gemiddelde hbo'er te plaatsen en ondertussen een salaris hebt dat voor een wo'er niet eens de moeite waard zou zijn.quote:Op maandag 26 november 2007 15:37 schreef BrandX het volgende:
[..]
[..]
Dus de rest van de stelling van r3gi3boy klopt wel... Interessant. Verklaart je postgeschiedenis en je eerdere topic over een baan ook wel weer een beetje. Die zijn beiden bekant zo triest als dit topic.
Ja, en het i snu ook wel duidelijk dat ik bedrijfskunde gedaan heb.quote:
Nu wel ja.quote:Op maandag 26 november 2007 18:44 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Ja, en het i snu ook wel duidelijk dat ik bedrijfskunde gedaan heb.
Anyway, er kan wel een slotje op...
quote:Op maandag 26 november 2007 03:37 schreef UTFS het volgende:
Hier staat meer info over de opleding van de TS:
HELP mij aan een baan
Ten tijde van inschrijven bij dit forum had ik HBO bedrijfskunde. studeerde naast mijn werk, inmiddels is de mastergraad erbij en ben ik met nog de nodige aanvullende opleidingen bezig. Dus als je gezellig over bedrijfskunde wil kwebbelen met me, leuk!quote:Wat triest is, is het feit dat jij + achter HBO hebt staan. Wil je je beter voelen dan de 'gewone' hbo'ers? KOn je de universiteit niet aan en wilde jej etoch onderscheiden?
Je hebt helemaal gelijk, want een leidinggevende van de bakker op de hoek die één man personeel onder zich heeft wordt tegenwoordig ook al manager genoemd. Ik heb manager staan omdat ik dat ben. Verandermanager en lid van het MT. Voel me daardoor overigens geen haar beter dan de eerste de beste andere medewerker, want zoals ik altijd zeg (en daarvan ben ik overtuigd) niemand is onmisbaar in een organisatie, en ik al helemaal niet. Overigens is een goede organisatie is persoonsonafhankelijk ingericht en zou dat op elk bedrijf moeten gelden.quote:Wat oko triest is, is het feit dat jij 'manager' als beroep aangeeft, alsof een managementfuncite van enige betekenis een lagere opleiding dan wo vereist.
Voor velen wel ja. Enerzijds neem ik ze zelf in dienst, juristen, en anderzijds adviseer ik over het in dienst nemen van bedrijfskundigen.quote:Wat ook triest is, is het feit dat jij zo goed denkt te weten wat een wo'er waard is.
Gelukkig weten mijn medewerkers véél beter hoe ik wel in elkaar steek.quote:En het is zeker triest dat jij zo je best doet om jezelf boven de gemiddelde hbo'er te plaatsen
quote:en ondertussen een salaris hebt dat voor een wo'er niet eens de moeite waard zou zijn.
Oeh, je kan het amper met argumenten af dus gaan we maar scheldwoorden gebruiken. Typerend.quote:Ik heb niks tegen hbo'ers, maar wel tegen dat kutwijf.
quote:Op maandag 26 november 2007 19:59 schreef BrandX het volgende:Vooralsnog verdien ik minimaal het drievoudige van wat jij gaat verdienen bij het uitzendbureau
![]()
Procestechniek middenkader functionaris mbo 4 > 2200 netto.quote:Op maandag 26 november 2007 11:40 schreef MPG het volgende:
Ik denk dat TS zich in zn handjes mag wrijven alstie ergens 2100 - 2200 bruto kan krijgen.
Procestechniek.quote:Op maandag 26 november 2007 23:41 schreef Pascal86 het volgende:
[..]
Procestechniek middenkader functionaris mbo 4 > 2200 netto.
Heerlijk dat doorleren in een stinkende studenten woning en altijd je centjes 4x omdraaien.![]()
![]()
Sommige termen dien je dus niet letterlijk te vertalen.quote:Op maandag 26 november 2007 19:59 schreef BrandX het volgende:
Verandermanager en lid van het MT.
Nee, is geen uitzendbureau, is een werving- en selectiebureau.quote:Op maandag 26 november 2007 23:51 schreef Mr.Nash het volgende:
Via een uitzendbureau als startsalaris 2600-3000 krijgen had ik echt niet verwacht. Ik zat dus met m'n 2500 wel in de buurt maar ik dacht echt dat dit wel het maximum zou zijn bij een uitzendbureau. Guess I was wrong..
En ben je al geworven dan wel geselecteerd?quote:Op maandag 26 november 2007 23:56 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Nee, is geen uitzendbureau, is een werving- en selectiebureau.
quote:Op maandag 26 november 2007 23:58 schreef vrolijke-frits het volgende:
En ben je al geworven dan wel geselecteerd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |