Ik kijk expres niet naar die streams en dan plaats jij deze cap.quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:00 schreef ruudpuntenel het volgende:
Kotsopwekkend, walgelijk schouwspel van de minstpopulaire bewoonster van de kooi die de huig van lulletje rozenwater eruit probeert te likken omdat hij 17% heeft. bah.![]()
[ afbeelding ]
Wat een afschuwelijke capquote:Op vrijdag 23 november 2007 20:00 schreef ruudpuntenel het volgende:
Kotsopwekkend, walgelijk schouwspel van de minstpopulaire bewoonster van de kooi die de huig van lulletje rozenwater eruit probeert te likken omdat hij 17% heeft. bah.![]()
[ afbeelding ]
Terror-Ruudquote:Op vrijdag 23 november 2007 20:01 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik kijk expres niet naar die streams en dan plaats jij deze cap.![]()
Dan eis ik nu gratis teiltjes.quote:
Moet er ook van kotsen, van die smerige platreet en die nixlul.quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:00 schreef ruudpuntenel het volgende:
Kotsopwekkend, walgelijk schouwspel van de minst populaire bewoonster van de kooi die de huig van lulletje rozenwater eruit probeert te likken omdat hij 17% heeft. bah.![]()
[ afbeelding ]
En uiteraard laten ze maandag wel zien dat Huub moordneigingen heeft.quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:04 schreef Desii het volgende:
Lees net op nowlive dat de 12uur blokking is geweest......... maar de uitspraak van Brian, dan loop je op je 8uur-dag toch langs het graf was eruit geknipt.
edit: niet dat ik het anders verwacht had, maar toch
quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:07 schreef Prospera het volgende:
Ricardo: aaahhhh je hebt geen slip en een kale bloem![]()
[ afbeelding ]
Ik ga die 2 alleen nog maar noemen als het echt niet anders kan, teiltje is alweer volquote:
Die hebben ze vandaag al laten zien.quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:06 schreef ruby het volgende:
[..]
En uiteraard laten ze maandag wel zien dat Huub moordneigingen heeft.
Maar maandag wordt het nog even extra benadrukt met wat Huub z'n vijanden toewenst.quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:10 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Die hebben ze vandaag al laten zien.
Net twee zombies.quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:13 schreef beequeen het volgende:
Wat een lol, ik kom niet meer bij.![]()
[ afbeelding ]
Je bent lief.quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:13 schreef Prospera het volgende:
Ok dan doe ik wel een nieuwe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |