en je denkt niet dat zo'n toevallige meerdere standen kan hebben? met bijv. een lager promillage als ondergrens?quote:Op woensdag 21 november 2007 20:50 schreef DuTank het volgende:
Ik heb een kleine discussie met iemand.. Zij zegt dat je niet eens 1 druppel alcohol op mag achter het stuur, binnen de eerste 5 jaar van je rijbewijs.
Ik geloof daar natuurlijk de tering niet van, want na 1 pilsje geeft dat blaasapparaat toch nog wel een P van Prima aan..![]()
Het ging om het idee, dat ik dus voor mijn pw een pilsje op had.. dan krijg je er gezeik omheen, toen zei ik: je mag met 1 pilsje nog rijden, dus kan je dan ook normaal je pw makenquote:Op woensdag 21 november 2007 21:00 schreef Eric_Cantona het volgende:
Als je rijdt gewoon niet drinken, punt.
Wat is nou 1 pilsje? Daar ga je toch niet de moeite voor doen?
jij bent echt zo'n textbook example van een beginnende bestuurder die zijn auto tegen een boom zet in de eerste 3 maand van ziijn rijbewijs.quote:Op woensdag 21 november 2007 20:50 schreef DuTank het volgende:
Ik heb een kleine discussie met iemand.. Zij zegt dat je niet eens 1 druppel alcohol op mag achter het stuur, binnen de eerste 5 jaar van je rijbewijs.
Ik geloof daar natuurlijk de tering niet van, want na 1 pilsje geeft dat blaasapparaat toch nog wel een P van Prima aan..![]()
Ja, tuurlijk, even moed indrinkenquote:Op woensdag 21 november 2007 21:15 schreef miss_sly het volgende:
pw als in proefwerk? en dan om 11.15 uur een biertje?
P voor minder dan 0,2 promille, P/A voor 0,2 - 0,5 promille, A voor meer dan 0,5 promille en F voor veel meer dan 0,5 promille. Volgens mij dan.quote:Op woensdag 21 november 2007 20:59 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
en je denkt niet dat zo'n toevallige meerdere standen kan hebben? met bijv. een lager promillage als ondergrens?
Idd. Want ook 1 biertje beïnvloedt je rijgedrag. Alleen heb je 't zelf niet door.quote:Op woensdag 21 november 2007 21:16 schreef __Saviour__ het volgende:
Gewoon totaal niet drinken als je moet rijden, hoe moeilijk is dat nou.
De blaasatari's van de agenten zijn aangepast voor beginnende bestuurders. Een score tussen 0,2 en 0,5 wordt dus ook aangegeven door het apparaat.quote:Op woensdag 21 november 2007 21:31 schreef DuTank het volgende:
Mensen luisteren niet..![]()
Ik ben niet van plan om achter het stuur te kruipen met alcohol op, maar het ging om het feitje hoeveel je op mag.. Niet dat ik die grens ga opzoeken..
Overigens heb ik mijn roze plasticje nog niet..
Minder dan 0,2 promille is niet echt haalbaar omdat het lichaam ook zelf iets van alcohol kan maken.quote:Op woensdag 21 november 2007 21:51 schreef SuperRogier het volgende:
Er komt misschien een regel dat beginnend bestuurders, dus minder dan 5 jaar in het bezit van een rijbewijs, totaal geen alcohol meer mogen. Ik zie nu in dat dat wel een wijs besluit is waarschijnlijk..
Kijk eens naar hoeveel ongelukken er gebeuren zonder drank op.quote:Op woensdag 21 november 2007 21:14 schreef Zweefvliegje het volgende:
Veel mensen zullen nu zeggen dat het onzin is wat ik zeg, maar kijk maar eens hoeveel ongelukken er gebeuren met drank op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |