* Bartje meldtquote:
quote:Op donderdag 10 juli 2008 23:10 schreef Piles het volgende:
Van de week eens opzoek naar een recorder met timer-functie voor de webcam
Opblijven voor MIDNR lukte nog, maar om nou speciaal vroeg op te staan
Gelukkig neemt 3FM zelf wel alle audio op
Je loopt een jaar achter. EJ is al een jaar weg. En geheimzinnig deden ze er ook niet over. EJ moest weg omdat de 538-directie een ander inzicht mbt alles had dan EJ.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 16:52 schreef Stoeptegel03 het volgende:
Wat jammer dat Erik-Jan zo 'opeens' weg was. Erg jammer. Het niveau is er behoorlijk gedaald. Ook zijn de jingles een stuk minder geworden, al zijn ze nu ook nog wel leuk.
Rianne doet het veel minder leuk dat EJ vind ik. EJ hoort gewoon bij de show.
Luister niet altijd, alleen in vakanties. Vind het trouwens ook raar waarom ze zo 'geheimzinnig' doen over het vertrek van EJ bij 538. Ze zeggen dan wel iets, maar of dat waar is betwijfel ik.
Mja, als je de plek van EJ inneemt vind ik de brutaliteit dan weer gespeeld overkomenquote:Op zaterdag 12 juli 2008 17:09 schreef RealZeus het volgende:
En ik vind dat Rianne het best leuk doet.Ok, EJ was veel groffer, maar Rianne is nou ook wat brutaler dan in het begin.
Oh nee hoor, ik loop helemaal niet achter. Ik weet wel dat EJ al een jaar weg is. Maar Rick en EJ gingen beiden op vakantie, en EJ keerde daarna niet meer terug.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 17:09 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Je loopt een jaar achter. EJ is al een jaar weg. En geheimzinnig deden ze er ook niet over. EJ moest weg omdat de 538-directie een ander inzicht mbt alles had dan EJ.
Nee, in het begin was ze helemaal niet zo brutaal. Dat is pas later gekomen.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 17:49 schreef Piles het volgende:
[..]
Mja, als je de plek van EJ inneemt vind ik de brutaliteit dan weer gespeeld overkomen
quote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:04 schreef Qunix het volgende:
Had me temp leeggemaakt, kwam ik die tegen.
Gvd, tranen!!quote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:04 schreef Qunix het volgende:
Had me temp leeggemaakt, kwam ik die tegen.
GE-WEL-DIGquote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:04 schreef Qunix het volgende:
Had me temp leeggemaakt, kwam ik die tegen.
Dat was echt vet jaquote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:57 schreef Broekpaling het volgende:
Vandaag trouwens een cd teruggevonden met de opname waar erik-jan in z'n eentje moet presenteren omdat Rick even op Xbox360 ging spelen.![]()
Zo'n verschil als er met toen en nu in midnr is.
Historisch momentquote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:57 schreef Broekpaling het volgende:
Vandaag trouwens een cd teruggevonden met de opname waar erik-jan in z'n eentje moet presenteren omdat Rick even op Xbox360 ging spelen.![]()
Zo'n verschil als er met toen en nu in midnr is.
Staat toch ook best veel opquote:Toch jammer dat midnr.nl niet meer bestaat, dat was een mooie site om spullen terug te horen. rickindenacht.nl is echt 3x niks.
Jawel maar weinig en de helft doet het niet.quote:Op woensdag 16 juli 2008 19:06 schreef Piles het volgende:
[..]
Historisch moment
Was dat niet samen met Johan Flemminx toen?
[..]
Staat toch ook best veel op
Maar helaas niet zoveel als henkfanclub
Er stonden echt een aantal mooie fragmenten op die sitequote:Op woensdag 16 juli 2008 19:17 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Jawel maar weinig en de helft doet het niet.
Zonde hoor, midnr.nl had alles op volgorde van datum en duidelijke titels.
Die was mooi, ja.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 22:04 schreef Qunix het volgende:
Had me temp leeggemaakt, kwam ik die tegen.
Grrrr....quote:YouTube | Broadcast Yourself™
The following video(s) from your account have been disabled for violation of the YouTube Community Guidelines:
Erik-Jan zijn BANNED jingle voor MIDNR - (Qunix)
Your account has received one Community Guidelines warning strike, which will expire in six months. Additional violations may result in the temporary disabling of your ability to post content to YouTube and/or the termination of your account.
For your reference, a copy of this message has also been emailed to the address associated with this account.
Sincerely,
The YouTube Team
Copyright © 2008 YouTube, Inc.
Dus niet ook gebanned op YouTubequote:
Je weet dat Henkie niet echt bestaat he?quote:Op vrijdag 18 juli 2008 17:55 schreef ScarFace- het volgende:
Het is echt een saaie show geworden zonder Erik Jan.
Vroeger gingen Koert en EJ samen naar de coffeeshop en blowen tijdens de uitzending dat zal nu met Koert en Rianne niet gebeuren.
Zn dagrap en jingles waren enorm goed ook zn inbreng in de uitzending![]()
Maar nuklote show.
Henkie die vroeger altijd belde![]()
Toen werd die vervangen door zon klootmongool en toen ging Erik Jan weg en nu zon andere mongool die naar de kermis gaat.
Henkie was veel beter met zn spelletjes met de luisteraars; win je gek met een spraakgebrek of 1 van de vele toffe bedachte spelletjes door hem, hoeveel pakken melk hij kan drinken e.d![]()
Wat een klote show en dan zeggen dat nederland naar de klote gaat/is.
Beter dan die shit overdag natuurlijk daarmee is alles ook wel gezegd.
Mwoahh, mooie pop.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 23:23 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
En dan zeker ook beweren dat Bertje ook niet bestaat?
Je neemt het serieus, hè? Rianne doet zelf net zo hard mee qua sexpraat en laten we wel wezen, het is de EO niet.quote:Wat ik stom vind is de gemaakte verbazing van Rick steeds weer wanneer bellers zeggen dat ze het een leuk programma is en het sexistisch praat tegen Rihanne van 18 en daarna de wijze man die vroeger wel wat leerde op school als ze weer eens iets niet weet. Uiteraard is het maar een spelletje, maar toch.
Precies, ideaal voor de nachtdienst.quote:Ik vond het 'vroeger' ook beter, maar het luistert een paar keer in de week wel lekker weg, zo 's nachts.
Oud nieuwsquote:Op zaterdag 19 juli 2008 11:00 schreef ScarFace- het volgende:
28 Juli komt Erik Jan bij 3FM riep een beller donderdag.
quote:
Oh nee helemaal niet, ik zei toch ook dat ik wel weet dat het een spelletje is, maar ik blijf het wat typisch vinden, dat soort praat van iemand van bijna 50 richting een 18 jarige.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 15:21 schreef RealZeus het volgende:
Je neemt het serieus, hè? Rianne doet zelf net zo hard mee qua sexpraat en laten we wel wezen, het is de EO niet.
Overheen gelezen. Topquote:
Wel wat vroeg ik neem het wel een keer op.quote:Op maandag 21 juli 2008 12:09 schreef Piles het volgende:
Op 3FM is ie van 6 - 9 in de ochtend
Maandag t/m vrijdag
Publieke omroep hè, die hebben gewoon podcastsquote:Op maandag 21 juli 2008 12:58 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Wel wat vroeg ik neem het wel een keer op.
Of is er een site waar hele uitzendingen te downloaden zijn
Megaupload.com werkt goed wel een account aanmaken.quote:Op maandag 21 juli 2008 13:00 schreef Piles het volgende:
[..]
Publieke omroep hè, die hebben gewoon podcasts
http://www.3fm.nl/page/3fm_uitzendinggemist/dag/maandag
En ik neem de webcam ook op als het lukt, maar moet nog een locatie vinden om te uploaden
Drie uur 3FM-webcam is ruim 700MB hèquote:Op maandag 21 juli 2008 13:31 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
Megaupload.com werkt goed wel een account aanmaken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |