quote:
Op vrijdag 23 november 2007 12:56 schreef Moonah het volgende:[..]
Dutch, ik weet nog heel goed dat je Cas zijn eerste woordje kwam melden! "Etuh!"
Dat je dat nog weet!

Volgens mij moet ik zijn schriftje weer eens bij gaan houden. Kan ik je bellen?

Gut, ik ben eindelijk een beetje bij gelezen hier.
MeNicole, het viel mij idd ook op dat die Mika van jullie zo'n vlotte is. Goed dat je weet hoe je hem kunt 'uitdagen' op een manier waarop hij er plezier in heeft. Ben wel benieuwd hoe hij zich verder ontwikkelt, het is toch wel bijzonder.
Belaan, Ezra is gewoon een lekker ding. Die doet de dingen op zijn tempo, wanneer hij eraan toe is. Zo zie je het zelf ook toch?
Sugar, vreselijk lijkt me dat. Allles al geprobeerd zeker? Hier ook nog steeds wel gebroken nachten, maar dan niet vanwege de dreumes maar de peuter. Die vaak bang wakker wordt. Maar daarna slaapt het spul wel door tot ongeveer 07.00. Je lijf gaat een heel eind met je mee, maar af en toe moet ik echt bijslapen. Of ontaardt zich dat in een gigantische hoofdpijn zoals vorige week.
Zwaar, hoop dat het einde voor jullie in zicht is.
Nog een Cas-uitspraak als toegift

: Potte pee = kopje thee. Loopt hij de hele dag mee rond van zijn broers thee-servies. "Potte pee! Potte pee!" en dan ook een nepslokje nemen met een tevreden "Ahhh!" als afsluiting. Het is een vreselijk ondeugend ventje. Zo klein, met zijn sluike witte haartjes (wat nog niet echt wil groeien), een afgrijselijke grijns op zijn gezicht en toch al echt 'mee' doen. Ik vind 'm leuk.