Peter, Bjorn & John - Young Folksquote:Op dinsdag 27 november 2007 00:43 schreef moemoe het volgende:
Argh hoe heet dat nummer ook alweer waarbij de videoclip getekend is? Ze fluiten in het nummer en zingen iets van ''would you come around with someone like me?''. Björk zingt geloof ik ook mee.
klinkt eerder als iets OMD-achtigs, maar ik zou helaas niet weten wat.quote:Op maandag 26 november 2007 21:57 schreef Icefire1971 het volgende:
Net een instrumentaal stukje muziek gehoord op fashion tv (ja, ik was aan het zappen) klinkt heel erg jaren 80 maar dan moderner (beetje human league). Kon nog net dit stukje met mijn Zen opnemen (slechte kwaliteit): http://1.download-1.files(...)-12-20_22h55m45s.wav
Wil heel graag weten wat het is. Het klinkt zo vertrouwd maar toch kan ik het niet thuisbrengen.
edit:
werkt deze link wel?:
http://www.2shared.com/fi(...)12-20_22h55m45s.html
ha, mijn babies zijn inmiddels 9 en 5 jaar oud. Zat in de uitzending.quote:Op dinsdag 27 november 2007 07:24 schreef BrandX het volgende:
klinkt eerder als iets OMD-achtigs, maar ik zou helaas niet weten wat.
n.b. Je baby op de achtergrond is een nice touch!!
Geen Happy Hardcore, maar toch Hardcore:quote:Op maandag 26 november 2007 22:28 schreef Fillipe het volgende:
Jaa, ik zoek het volgende (foute) nummer.
Het is een vrij oud happy hardcore nummer die ik laatst weer hoorde en spontaan dacht aan wat good old times (don't ask) . Ik neem aan dat het hier ook niet gaat lukken, maar hé ik kan het altijd proberen.
Het is dus een oud happy hardcore nummer en de tekst (ja, het bevat ijzersterke lyrics) gaat als volgt:
"I can be a star, you can be a star, everyone can be a star" Zoiets of dan net omgekeerd anyway star staat centraal.
Zo good old nummer. "Free as a bird" is het overigens niet... Nou zou top zijn en iig erg bedankt als het iemand lukt om te achterhalen en uberhaupt te begrijpen over welk nummer ik het heb.
Cheers.
Ja dieee! Thanks! Hoe ik nou weer bij Bjork komquote:Op dinsdag 27 november 2007 01:17 schreef donroyco het volgende:
[..]
Peter, Bjorn & John - Young Folks
Moguai - Tonightquote:Op dinsdag 27 november 2007 21:02 schreef Nashje het volgende:
Welk nummer is dit: http://www.youtube.com/watch?v=GZE95weTp_I
Ja sorry kwam 'm op hyves tegenquote:Op dinsdag 27 november 2007 21:09 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Moguai - Tonight
Staat er bij dude
Stuur ff een mailtje naar SlamFM, Kristel van Eijk heeft mij vanmiddag ook ff geholpen met mijn nummer! Was in de uitzending...quote:Op woensdag 28 november 2007 16:30 schreef Jacobobo het volgende:
-dit liedje was vandaag tegen 15.00u/15.15 gedraaid op Slamfm.
oh haha, en ja. ik hoorde het!quote:Op woensdag 28 november 2007 16:40 schreef ReVu het volgende:
[..]
Stuur ff een mailtje naar SlamFM, Kristel van Eijk heeft mij vanmiddag ook ff geholpen met mijn nummer! Was in de uitzending...
Mijn zoektocht is hiermee dus beeindigd!
SE:SA Ft Sharon Philips
Like this, like that
Das Royksopp - Eplequote:Op woensdag 28 november 2007 19:11 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Welk nummer hoor je hier op de achtergrond?
http://nl.youtube.com/watch?v=ewHpv7IsAu8&feature=related
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |