quote:Op maandag 3 december 2007 01:37 schreef minthy het volgende:
Hier de playlist van een dvd (het beste van...). Misschien heb je er iets aan??
1. Roel - Mijn ogen zeggen alles
quote:
Supermode - Tell me why mss?quote:Op maandag 3 december 2007 09:09 schreef Adidah het volgende:
Ik zoek een dance nummer dat volgens mij gebruik maakt van een sample van Small Town Boy (Bronski Beat). Meer kan ik er helaas niet over melden.
http://www.dejongsplaza.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=960&Itemid=5quote:Op zondag 2 december 2007 22:43 schreef McFlipp het volgende:
Ik zoek het nummer uit de nieuwe McDonald's reclame. Die reclame die gaat over die nieuwe dingen die je nu allemaal in je happy meal kunt kiezen oid. Het nummer begint met geneurie
Ik heb al op ster.nl gekeken en me suf gegoogled, maar kon het niet vinden, helaas!
quote:Ik heb een andere versie van het nummer, ze lijken in ieder geval sprekend!
Het nummer is van 'gare du nord' en heet 'marvin & miles'
Ik weet dat het nummer uit de reclame hiervan is afgeleid, maar het is niet het originele nummer uit de reclame zelf..
Inmiddels via de grootste warezlijst ter wereld (google) gevonden. Als iemand echter weet waar ik 'm op single of CD kan krijgen hoor ik het graag...quote:Op maandag 3 december 2007 11:23 schreef WebHawkjuh het volgende:
Edit: de versie van Tommy in Instrumentaal One Republic feat. Timbaland - Apologize is niet de goede. Dit was een karaoke cover, maar niet het origineel...
Ik verwacht dat het ergens op een single release o.i.d. staat, maar waar... Kan 't zelf nergens vinden
bat for lashes - what's a girl to doquote:Op maandag 3 december 2007 13:14 schreef Moart het volgende:
Gezocht
Ik zag laatst een clip langskomen waarvan ik de naam en artiest ben vergeten. In het kort gaat het over een jonge vrouw die in het donker over een lange weg heen fietst en opeens komen er allemaal mannen in dierenpakken naast haar fietsen op een rijtje.
Het is trouwens een redelijk nieuw nummer volgens mij.
Dat is hem, thanks.quote:Op maandag 3 december 2007 20:40 schreef Captain_Redbeard het volgende:
[..]
bat for lashes - what's a girl to do
Is er dan niemand die hier een aanwijzing bij heeft. Heb op internet gezocht naar de lyrics maar niets gevonden. Het intro met die violen is wel erg mooi en kweet dat er velen zijn die dit nummer ook wel graag willen hebbenquote:Op maandag 3 december 2007 09:07 schreef King_of_Kool het volgende:
wie kan me helpen aan de titel van het nummer dat je in dit filmpje steeds hoort
Klik hier
quote:Op maandag 3 december 2007 23:17 schreef King_of_Kool het volgende:
[..]
Is er dan niemand die hier een aanwijzing bij heeft. Heb op internet gezocht naar de lyrics maar niets gevonden. Het intro met die violen is wel erg mooi en kweet dat er velen zijn die dit nummer ook wel graag willen hebben
quote:Op maandag 3 december 2007 00:16 schreef ook_gek het volgende:
iemand een idee welk nummer er gebruikt word in de reclame van orange en t mobile die samen gaan.
Staat helaas niet op ster.nl
edit
gho ik zoek er al weken naar en nu vind ik hem opeens na deze post![]()
Voor de geen die het willen weten...
het is Buster Cottam Ft. Eloise - Guide me Home
quote:Op maandag 3 december 2007 00:28 schreef Bravebart het volgende:
[..]
En gratis te downloaden op de T-Mobile site
Die bedoel ik dus niet. Dat nummer in dat filmpje als die gast die audi s8 aan het testen is..quote:
Oh ok, laat dan maarquote:Op maandag 3 december 2007 23:51 schreef King_of_Kool het volgende:
[..]
Die bedoel ik dus niet. Dat nummer in dat filmpje als die gast die audi s8 aan het testen is..
Toch nog wel bedankt maar het nummer lijkt onmogelijk te vinden. Kvraag me af of er hier uberhaupt iemand is die het wel zou kunnen wetenquote:
Het is een heel raar bestand met nog vreemdere naam, en als ik hem open in winamp is het bestand 0:00 lang... Ik kan je dus niet helpenquote:Op dinsdag 4 december 2007 07:39 schreef VrouwelijkICE het volgende:
Ik zoek:
http://rapidshare.com/fil(...)955_u___945___9.html
(geludsfragment)
Het is dus een liedje met een saxofoon als achtergrond, die constant 3 tonen speelt die alle drie hoog zijn en die steeds herhaalt in een vrij snel tempo.
Het is echt een zomernummer.
Ik zou heel blij zijn als iemand de titel/artiest weet!
Doeg!
Aargh ik weet ook niet hoe ik het dan op Internet kan zettenquote:Op dinsdag 4 december 2007 07:49 schreef BrandX het volgende:
[..]
Het is een heel raar bestand met nog vreemdere naam, en als ik hem open in winamp is het bestand 0:00 lang... Ik kan je dus niet helpen
Ik krijg het wel afgespeeld maar 't zegt me niets...quote:Op dinsdag 4 december 2007 07:39 schreef VrouwelijkICE het volgende:
Ik zoek:
een liedje met een saxofoon als achtergrond, die constant 3 tonen speelt die alle drie hoog zijn en die steeds herhaalt in een vrij snel tempo.
Het is echt een zomernummer.
Ik zou heel blij zijn als iemand de titel/artiest weet!
Doeg!
Update: heb hem al! Vriend van me wist het.quote:Op dinsdag 4 december 2007 12:01 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Ik krijg het wel afgespeeld maar 't zegt me niets...
Chemical brothers - Under the influencequote:Op dinsdag 4 december 2007 14:21 schreef M42 het volgende:
Ik zoek het nummer wat hier in dit filmpje te horen is http://www.dumpert.nl/med(...)_wat_het_lijkt_.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |