Nou ik pak altijd 1 trainer voor 1 attribuut. Als je een trainer meer dan 1 attribuut laat trainen zal hij individueel nooit op een attribuut 7 sterren krijgen. Ik weet niet of dit de beste aanpak is maar zo doe ik het altijd en ik ben zeer tevreden over de prestaties en ontwikkelingen van mijn spelers.quote:Op maandag 19 november 2007 09:41 schreef Zinton het volgende:
En nog een vraag. Vinken jullie altijd "All" aan bij de trainers of pakken jullie alleen de vakgebieden waar ze echt goed in zijn?
http://fm.manutd.nl/content/view/965/211/quote:Op maandag 19 november 2007 10:19 schreef Zinton het volgende:
Dus jij hebt 9 trainers in dienst? Waarvan elke trainer gespecialiseerd is in Attacking of Defending, of Aerobic o.i.d.?
Thanks voor je hulp
kloptquote:Op maandag 19 november 2007 10:36 schreef Zinton het volgende:
Maar EvertonPride....jij hebt dus 9 trainers in dienst?
Ze zitten gewoon snel te zeuren maakt nog niet zoveel uit als je maar de doelstellingen voornamelijk haalt vooral de competitie als je zegtgooi naar het kampioenschap terwijl je 8e word grote kans dat je ontslagen word. Dat heb ik tenminste bij Willem 2 gehad.quote:Op zondag 18 november 2007 22:42 schreef Mike.Strutter het volgende:
Hoe zit dat dan met vertrouwen, want ik heb FM 2008 nog nooit gespeeld? Is dat echt van belang, dan moet ik daar mijn oefenprogramma op aan gaan passen.
quote:Op maandag 19 november 2007 13:29 schreef JantjeW het volgende:
[ link | afbeelding ]
Het is maar in FM, maar het is toch wel leuk om te zien dat ze het wel kunnenEn ja, het was onder Bassie.
veel interlands als ze buiten de EU zijn, of ze moeten 2e nationaliteit aanvragen(kan jij niet beinvloeden voor zover ik weet)quote:Op maandag 19 november 2007 17:20 schreef sitting_elfling het volgende:
hoe zit dat met werkvergunningen ? .. ik zit bij sheffield united .. heb Lindado en Altidore het 1e seizoen gekocht ..
Werkvergunning probleem, heb ze beide uitgeleend afgelopen seizoen, ben in de coca cola divisie 2e geworden, gepromoveerd naar de Premier Leauge, maar wil nu toch wel Lindado en Altidore gebruiken maar ze hebben zon fokking werkvergunning nodig..
fuck dat hoe krijg ik dat voor elkaar pls?
Dat zouden ze in de nieuwe fm moeten toevoegen dat je spelers kan beinvloeden om een nationaliteit te nemen.quote:Op maandag 19 november 2007 17:23 schreef TiMPiN het volgende:
[..]
veel interlands als ze buiten de EU zijn, of ze moeten 2e nationaliteit aanvragen(kan jij niet beinvloeden voor zover ik weet)
Biedt ze na die uitleenbeurt 'n nieuw contract aan, als ze die ondertekend hebben zijn ze speelgerechtigd voor je. In FM 07 was 't zelfs zo dat je ze maar 1 dag (bij wijze van ..) uitgeleend hoefde te hebben en dan 'n nieuw contract aanbieden en je kon ze zo gebruiken als je ze weer terughaalde. Klein bugjequote:Op maandag 19 november 2007 17:20 schreef sitting_elfling het volgende:
hoe zit dat met werkvergunningen ? .. ik zit bij sheffield united .. heb Lindado en Altidore het 1e seizoen gekocht ..
Werkvergunning probleem, heb ze beide uitgeleend afgelopen seizoen, ben in de coca cola divisie 2e geworden, gepromoveerd naar de Premier Leauge, maar wil nu toch wel Lindado en Altidore gebruiken maar ze hebben zon fokking werkvergunning nodig..
fuck dat hoe krijg ik dat voor elkaar pls?
je kan een speler verhuren aan je sattelietclub , of gwn een andere europese club, alleen duurt het naturaliseren wel langer bij bepaalde landen(paar seizoenen bv)quote:Op maandag 19 november 2007 19:10 schreef huijs het volgende:
Kun je trouwes een speler(geen EU speler) kopen, en die meteen verhuren (aan een EU club) zodat de speler een 2e nationaliteit krijgt en zo geen vergunning meer nodig heeft?
Ik speel in Engeland en veel spelers kan ik niet contracteren omdat ze geen werkvergunning krijgen.
Is inderdaad 'n beetje raar, 't ene moment kun je iemand wel aantrekken en meteen verhuren en 't andere moment wordt 't verzoek afgewezen en kun je zo iemand ook niet kopen.quote:Op maandag 19 november 2007 19:10 schreef huijs het volgende:
Kun je trouwes een speler(geen EU speler) kopen, en die meteen verhuren (aan een EU club) zodat de speler een 2e nationaliteit krijgt en zo geen vergunning meer nodig heeft?
Ik speel in Engeland en veel spelers kan ik niet contracteren omdat ze geen werkvergunning krijgen.
uhh bij mij was het volledig andersom, vriendschappelijke wedstrijden afgedroogd tegen c clubs.. nu doe ik het in de pc redelijkquote:Op maandag 19 november 2007 23:14 schreef Happel het volgende:
Hele voorbereiding domineer ik de wedstrijden en de eerste wedstrijd van het seizoen verlies ik kansloos.
Schijtspel
Micah Richards, 39,5 miljoen euro. Andrea Pirlo, 50 miljoen euro.quote:Op dinsdag 20 november 2007 10:29 schreef PBateman1978 het volgende:
Hmm, nou ik heb nog nooit zoveel moeite gehad om spelers aan te trekken als in dit deel.
Heb een budget van 18 miljoen, maar er worden echt belachelijke bedragen gevraagd. (iemand van 8 miljoen voor 22 miljoen om er nog 1tje te noemen)
Klopt maar je kunt dus niet een speler meteen uitlenen? Als ik met Everton bijv. een braziliaan wil hebben, en hij krijgt geen werkvergunning, dan kan ik hem niet ergens anders stallen?quote:Op maandag 19 november 2007 22:51 schreef TiMPiN het volgende:
[..]
je kan een speler verhuren aan je sattelietclub , of gwn een andere europese club, alleen duurt het naturaliseren wel langer bij bepaalde landen(paar seizoenen bv)
Je kan ze wel gelijk uitlenen nadat je ze gekocht hebt, mits je een satteliet club hebt met het doel : to avoid work permit.quote:Op dinsdag 20 november 2007 11:04 schreef huijs het volgende:
[..]
Klopt maar je kunt dus niet een speler meteen uitlenen? Als ik met Everton bijv. een braziliaan wil hebben, en hij krijgt geen werkvergunning, dan kan ik hem niet ergens anders stallen?
jammer want anders had ik een hoop jonge talenten
Ik vind het verre van realistisch, als je een tegenbod doet, probeer je dichter bij elkaar te komen, dan ga je als verkopende club niet het bedrag alleen maar verhogen lijkt me ?quote:Op dinsdag 20 november 2007 11:10 schreef EnGCatjuh het volgende:
FM08 staat op 2 in de verkoopcijfers voor de PC
Dat met die hoge tegenboden is alleen maar logisch als een speler niet weg mag van de club. Ajax laat Sneijder irl (in FM 9-12m waard) toch ook niet voor 16 gaan?
Uiteindelijk accepteerd de club wel een bod als het in de buurt komt van hun eerste tegenbod hoor. Dit is alleen hun manier om de prijs op te krikken.quote:Op dinsdag 20 november 2007 11:18 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik vind het verre van realistisch, als je een tegenbod doet, probeer je dichter bij elkaar te komen, dan ga je als verkopende club niet het bedrag alleen maar verhogen lijkt me ?
Als ik blijf bieden kom je uiteindelijk op 300 miljoen euro uit waarschijnlijk.
Hmm, nou ik zal vanavond eens kijken of je gelijk hebt.quote:Op dinsdag 20 november 2007 11:20 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Uiteindelijk accepteerd de club wel een bod als het in de buurt komt van hun eerste tegenbod hoor. Dit is alleen hun manier om de prijs op te krikken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |