Dat koppie komt op een dusdanige manier door je bekken dat het je darmen als het ware als een tube leeg knijpt...quote:Op zaterdag 17 november 2007 11:00 schreef SHE het volgende:
Nu was ik al aardig genezen door de levendige proza van MUUS en Yvonne, maar ik begrijp van jullie smeerlappen dat je dus gaat schijten tijdens de bevallen?
Ja daaaaaag![]()
Man wat een cliché. Dat kan je vast beterquote:
Jij gaat een jongetje krijgenquote:Op zaterdag 17 november 2007 11:31 schreef SHE het volgende:
Dus resumerend;
- kotsen
- pijn in tieten
- pijnlijke wee
- dagen bevallen
- uitscheuren
- schijten
- nageboortes
- hechtingen
- bloed, veel bloed
- slijmerige kinderen
- lelijke, slijmerige kinderen
- lelijke, slijmerige kinderen die krijsen
- lelijke, slijmerige kinderen die krijsen EN ziek worden
- geen tot weinig sex
- geen tot weinig slaap
- peuter puberteit
- puberteit
Mooi; als iemand mij 1 goede reden zou kunnen geven waarom ik mijzelf dit aan zou moeten doen..dan vernoem ik mijn eerstgeborene naar je!
Een troost, je hebt het zelf niet in de gaten en ze zijn er een kei in om het snel weg te halen..quote:Op zaterdag 17 november 2007 11:00 schreef SHE het volgende:
Nu was ik al aardig genezen door de levendige proza van MUUS en Yvonne, maar ik begrijp van jullie smeerlappen dat je dus gaat schijten tijdens de bevallen?
Ja daaaaaag![]()
Zou het gewoon niet doen als ik jou was.quote:Op zaterdag 17 november 2007 11:31 schreef SHE het volgende:
Mooi; als iemand mij 1 goede reden zou kunnen geven waarom ik mijzelf dit aan zou moeten doen..dan vernoem ik mijn eerstgeborene naar je!
...en na 18 jaar gaan ze pleite en komen ze als je geluk hebt afentoe nog eens bij je langs.quote:
Zo groot heb ik ze nog niet meegemaakt, maar ik schrok me wel de apelazarus toen ik ineens bloed zag. Wat ben je dan ineens blij dat het "maar" een aambei is.quote:Op vrijdag 16 november 2007 18:51 schreef m@x het volgende:Oh ja, aambeien zo groot als mandarijntjes
Och, dat doe ik nu al, pinda's zijn het pijnlijkstquote:Op zaterdag 17 november 2007 11:06 schreef m@x het volgende:
Kijk daar had ik dus nou weer geen last van. Heb wel alles wat ik vlak voor de start van de bevalling had gegeten door mijn neus er weer uitgekotst. Dat was bijna net zo pijnlijk als de bevalling zelf
dankje, ik ga het even lezen nu..quote:Op zaterdag 17 november 2007 10:48 schreef Brighteyes het volgende:
Hebbes!
Van de vrouwen, voor Boebiedoe, ter ondersteuning!
Althans... dat is eentje ervan. Er zijn er wel meer, maar ik weet even niet hoe ik die zou kunnen vinden.
[..]
Geen idee, ik heb het ook wel eens gehad. Weet niet meer hoe het kwam...quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:48 schreef liesell het volgende:
Hoe komt het dat je door je neus kotst?
Natuurlijk, maar is de ene gruwel over, dan zijn de volgende twee al weer begonnen. En dat gaat 18 jaar lang zo door. Als je mazzel hebt.quote:Op zaterdag 17 november 2007 12:20 schreef cinnamongirl het volgende:
Het lijkt me toch dat al die gruwels van voorbijgaande aard zijn?
Bij mij ligt het aan de hoek waarin je boven het toilet hangt en de rotgang waarmee de boel naar buiten komt. Als ik iets te ver voorover buig en er zit veel druk achter, dan gaat een deel mijn neus in. Kotsen is al niet fijn, maar dat is echt verschrikkelijk (duurt ook even voordat alles weer uit je neus is enzoquote:Op zaterdag 17 november 2007 17:48 schreef liesell het volgende:
Hoe komt het dat je door je neus kotst?
quote:Op vrijdag 16 november 2007 23:14 schreef milagro het volgende:
[..]
"wilt u ms de nageboorte zien"
NOU NEE, HOOR, DANK U.. een beetje vertederd naar zo'n ranzige moederkoek knipperen "oh schat, zullen we hem in de tuin begraven?" ja, heerlijk, moederkoek in de tuin, met een kat die dacht dat hij een hond was![]()
Dat zei onze vlos ook. En ik heel dom: Ja daar had hij ook niet voor gekozen he?!?quote:Op zondag 18 november 2007 11:41 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik heb ook bedankt, waarop de arts beteuterd zei "Maahaar het was het huisje van de beeeeeeebie!?
".
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |