-1 kudowz.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:47 schreef DJKoster het volgende:
Goedemoggel!
Precies.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:48 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Te matig inderdaad als iedereen net doet alsof ze het zelf bedacht hebben en de eerste zijn die het zeggen
Klopt.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:52 schreef Isdatzo het volgende:
wel toffe reclame
Geef maar hoer ik roggel het WIELquote:Op donderdag 15 november 2007 14:54 schreef 1-of-6Billion het volgende:
Geef maar HOER ik roggel het wel
Tering zeg, jij bent zwakzinnig.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:56 schreef Geniuz_Nerd het volgende:
ik vind het een kut reclame, het is niet eens op realiteit gebasseerd
hoe je het went of keert als je goede morgen typt in een smsje kan er nooit goedemoggel uit komen .
dus als je goedemoggel kan typen door de juiste toetsen van goedemorgen te gebruiken, vind ik je knap of een kneus, daar ben ik nog niet over uit.
quote:Op donderdag 15 november 2007 14:55 schreef Cinch het volgende:
Verkapt-ik-volg-hoorcolleges topic
Wat meteen de briljantste kreet is uit het spotje.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:57 schreef MeneerNuance het volgende:
[..]
Geef maar hoer ik roggel het WIEL![]()
Sterf.quote:Op donderdag 15 november 2007 15:23 schreef Sideshowbobbie het volgende:
http://youtube.com/watch?v=bA35Dkks5YQ
![]()
Wat hij zegt.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:50 schreef CupCakes het volgende:
Goedemoggel is geniaal....
En dat ik een kneus ben wist ik allang........
Zegt een hoop over de mensen waar je mee omgaatquote:Op donderdag 15 november 2007 14:48 schreef Pim89 het volgende:
Gaaf, ik ben nu offcieel een Kneus blijkbaar. Maar iedereen tegen wie ik het zeg moet er om lachen.
In ieder geval gefeliciteerd met het openen van een kut-topic!
Loeter!
De reclame is briljant. Echter mensen die het na doen en dat grappig denken te zijn zijn meelooplosers. Ik voorspel petjes en poker als ik het over dit soort mensen heb.quote:Op donderdag 15 november 2007 15:12 schreef La_Vita het volgende:
Slechte klacht, het blijft gewoon leuk..![]()
Leuke opmerkingen hergebruikenquote:Op donderdag 15 november 2007 14:48 schreef Pim89 het volgende:
Gaaf, ik ben nu offcieel een Kneus blijkbaar. Maar iedereen tegen wie ik het zeg moet er om lachen.
In ieder geval gefeliciteerd met het openen van een kut-topic!
Loeter!
quote:Op donderdag 15 november 2007 15:56 schreef frame-saw het volgende:
Ik snap de sproedjes nooit zo goed.
Afdeling sproedjes. Spruitjes? Wat?
Als dat een grapje is, is het wel een heel erg slechtequote:Op donderdag 15 november 2007 16:20 schreef muhahaha het volgende:
Nieuw in the top40
Jantje Smit - Goede moggel oma
Dus als iemand 's ochtends als iedereen nog halfgaar is voor de grap 'goeiemoggel' zegt tegen je doe je dus net of je niks gehoord hebt?quote:Op donderdag 15 november 2007 15:19 schreef jordeeeh het volgende:
Eens met klacht
Wordt gelukkig niet tegen mij gezegd, als t gedaan wordt negeer k die persoon gewoon. Praat normaal of praat niet
Nee, mensen die 'voor de grap' zulke dingen zeggen.quote:Op donderdag 15 november 2007 16:27 schreef KosterT het volgende:
[..]
Dus als iemand 's ochtends als iedereen nog halfgaar is voor de grap 'goeiemoggel' zegt tegen je doe je dus net of je niks gehoord hebt?
Da's pas triest...
zo jij bent vast heel erg stoer irlquote:Op donderdag 15 november 2007 16:29 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Nee, mensen die 'voor de grap' zulke dingen zeggen.
Hoek op je oogkas kun je krijgen op de vroege ochtend.
quote:Op donderdag 15 november 2007 16:30 schreef DANILXL het volgende:
[..]
zo jij bent vast heel erg stoer irl![]()
Ha, een echte internet held. Ze bestaan nog!quote:Op donderdag 15 november 2007 16:29 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Nee, mensen die 'voor de grap' zulke dingen zeggen.
Hoek op je oogkas kun je krijgen op de vroege ochtend.
waaaaaaauuuuuuwwwwwwquote:Op donderdag 15 november 2007 16:29 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Nee, mensen die 'voor de grap' zulke dingen zeggen.
Hoek op je oogkas kun je krijgen op de vroege ochtend.
Vergeet poker niet!!!quote:Op donderdag 15 november 2007 16:35 schreef jogy het volgende:
Dat zijn dezelfde mensen die ook massaal wuppies verzamelde van de AH, Coca cola Zero meteen als favoriete drankje hebben genomen omdat die reclame zo H4x0rf3x0r is, zicvh helemaal onderspuiten met Axe en nog steeds verbaasd zijn dat de vrouwen niet op hun af komen rennen en als eerste de allernieuwste mobiele telefoon met camera, mp3-speler, waterfiets, beertender, 5 persoons appartement en trilfunctie in de pocket hebben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |