Het zijn toch vrijwilligers? Wat heeft dat met miljoenensubsidies te maken.quote:Op donderdag 15 november 2007 10:47 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Vaak ben ik het met je eens maar in dit geval niet.
Hebben alle maatregelen van miljoenensubsidies voor allehande projecten tot aai over de bol ooit zoden aan de dijk gezet?
Wijsheid komt met de jaren. Dat zie je wel meer bij ex-CDA-premiers.quote:Op donderdag 15 november 2007 11:06 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
En terwijl Lubbers 20 jaar geleden al repte van opvoedkampen, wat in dit geval zeer nuttig kan zijn, is ie nu inmiddels zo seniel dat ie alle poorten weer wagenwijd open wil zetten in NL.....
In het begin dacht ik ook..De politie faalt... Maar een politie agent mag al helemaal niet meer in uniform naar zijn werk fietsen of lopen..Het gevaar dat ze slachtoffer worden van agressie. Vriendin van mij is het beroep onderhand ook zat aan het worden. Je rekent iemand in..en voordat jij je papierwerk klaar hebt..staat..de ingerekende persoon alweer op straat. Ze worden soms keihard uitgelachen. Dus denk meer aan een falende wet..dan aan een falende politie.quote:Op woensdag 14 november 2007 19:16 schreef Elfletterig het volgende:
Een busmaatschappij die een stichting benadert om een probleem van overlast en agressie op te lossen. Schrijnend, maar NOG ERGER is eigenlijk dat de politie en de gemeente volgens het artikel al jaren niet thuis geven. Dat is toch van de zotte? De poltie die gewoon FAALT in haar handhaaf-taak. Zagen we bij de rellen in Amsterdam-Slotervaart ook al. "De politie heeft niemand weten te arresteren", stond er de volgende dag doodleuk in de krant. Pas later zijn alsnog wat relschoppers opgepakt, die in no-time weer op straat stonden. Diep triest is dat.
Lees eens goed, ik heb het niet over de stewards maar over de misinvesteringen van vele jaren tot nu toe.quote:Op donderdag 15 november 2007 11:01 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Het zijn toch vrijwilligers? Wat heeft dat met miljoenensubsidies te maken.
Daar gaat het topic niet over.quote:Op donderdag 15 november 2007 11:11 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Lees eens goed, ik heb het niet over de stewards maar over de misinvesteringen van vele jaren tot nu toe.
Baat het niet, dan schaadt het niet. Wees blij dat er Marokkanen zijn die vrijwilligerswerk doen. Vrijwilligers worden ook niet "uitgevonden", dat doen mensen omdat ze zich maatschappelijk betrokken voelen.quote:En ook dit, ál zijn het vrijwilligers, echt zonder kosten zal het niet gaan. En het gaat mij niet om de kosten die weer gemaakt worden. Het gaat om het resultaat op lange termijn waar ik dus geen enkel vertrouwen in heb.
Als het al wat doet op de bus, het probleem verplaatst zich gewoon naar elders, wat voor een vrijwilligers worden daar weer dan voor uitgevonden om hen in het gareel te houden?
Of niets beters te doen hebben zoals een normale baan hebben?quote:Op donderdag 15 november 2007 11:24 schreef Dodecahedron het volgende:
Vrijwilligers worden ook niet "uitgevonden", dat doen mensen omdat ze zich maatschappelijk betrokken voelen.
Dit is wel typerend denk ik voor de denkwijze van veel Marokkanen. Ik maak daar uit op dat ze zich eigenlijk niet gelukkig voelen en daar Nederland maar de schuld van geven. Deze gedachten brengen ze weer over op hun kinderen. En ipv hun kinderen op te voeden, laten ze die maar gewoon hun gang gaan.quote:Op donderdag 15 november 2007 11:10 schreef Waterwereld het volgende:
Ik ben geen Nederlander....ik eet en drink hier alleen maar zodat Marokko weer een mond minder te voeden heeft. (niet letterlijk in die woorden, maar dat maakte ik er van).
Was voor mij wel duidelijk wie de schuldige was voor deze uitspraken. Marokko die zielig zit te doen tegenover de Nederlandse Marokkanen en de ouders die hem niet wijzer maken.
Wat is er mis met vrijwilligers?quote:Op donderdag 15 november 2007 11:39 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Of niets beters te doen hebben zoals een normale baan hebben?
Helemaal niets hoor. Vind het leuk dat sommige mensen overdag genoeg vrije tijd schijnen te hebben om een paar uur in een bus te zitten. Tof!quote:Op donderdag 15 november 2007 12:01 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Wat is er mis met vrijwilligers?
Bij grote wereldrampen (natuurrampen etc) wordt het nieuws vaak 'klein' gemaakt om de problematiek in beeld te brengen. Voorlezen dat er in Afrika 10.000 kinderen aan honger sterven, komt nauwelijks aan. Een beeld van een uitgemergelde baby toont wél de essentie.quote:Op donderdag 15 november 2007 11:10 schreef Waterwereld het volgende:
Pas geleden nog met een groep Marokkaanse jongeren staan praten. Eén werd uitgescholden omdat hij naar de politieschool wilde. er was er zelfs één die zei: Wanneer een Marokkaan daar gaat werken is het geen Marokkaan meer. Ik kon het niet laten en zei: wat is volgens jou dan wel een Marokkaan? Iemand die zijn leven lang als vakkenvuller zijn loon binnenhaalt? Of werkeloos is en fietsen steelt? Een andere Marokkaan zei: Nee dat laten we aan de Duitsers over(denk dat hij het over het fietsen stelen had)De bewuste mopperMarokkaan zei: Een Marokkaan gaat niet voor Nederland werken. Gelukkig werd hij uitgelachen, maar ik voelde de boosheid van die jongere. Mijn schoonzusje zei: Wanneer je zo tegen Nederland aankijkt kun je beter naar Marokko gaan. Hij: Nee, want daar hebben ze geen geld. De rest begon te mopperen en zei: Deze Marokkaan is niet goed bij zijn hoofd...Ik: Misschien zou je niet moeten zeggen...Deze Marokkaan is niet goed bij zijn hoofd..maar "Deze Nederlander is niet goed bij zijn hoofd. De bewuste relmarokkaan: Ik ben geen Nederlander....ik eet en drink hier alleen maar zodat Marokko weer een mond minder te voeden heeft. (niet letterlijk in die woorden, maar dat maakte ik er van).
makkelijk te doen toch .. 's ochtends tegen 8 uur met de bus meerijden richting school en om 9 uur ben je op je eigen werkquote:Op donderdag 15 november 2007 12:08 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Helemaal niets hoor. Vind het leuk dat sommige mensen overdag genoeg vrije tijd schijnen te hebben om een paar uur in een bus te zitten. Tof!
Nee natuurlijk niet, de stuwards doen het werk omdat er geen voorgeschiedenis is voorafgegaan.quote:Op donderdag 15 november 2007 11:24 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Daar gaat het topic niet over.
Met wel erg veel vrije tijd.quote:[..]
Baat het niet, dan schaadt het niet. Wees blij dat er Marokkanen zijn die vrijwilligerswerk doen. Vrijwilligers worden ook niet "uitgevonden", dat doen mensen omdat ze zich maatschappelijk betrokken voelen.
Nog triester. Ik wist niet dat het zo erg is dat noordafrikanen in NL ontwikkelingshulp nodig hebben.quote:Op donderdag 15 november 2007 13:48 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Zeg je dat ook van iemand die naar Afrika gaat, ontwikkelingshulp in?
Mja, ik vind veel van mensen die vrijwillig naar een ontwikkelingsland gaan, maar ik vind ze zeker niet triest.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:02 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nog triester. Ik wist niet dat het zo erg is dat noordafrikanen in NL ontwikkelingshulp nodig hebben.
Tsja en geef ze, cynisch genoeg, eens ongelijk. Bij Nederlanders worden ze toch niet geaccepteerd.quote:Op donderdag 15 november 2007 12:15 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Bij grote wereldrampen (natuurrampen etc) wordt het nieuws vaak 'klein' gemaakt om de problematiek in beeld te brengen. Voorlezen dat er in Afrika 10.000 kinderen aan honger sterven, komt nauwelijks aan. Een beeld van een uitgemergelde baby toont wél de essentie.
Wat jij hier schetst, is een fraaie (en tegelijkerijd dieptrieste) weergave van de allochtonen-problematiek in het klein. Het toont aan dat er welwillende Marokkanen zijn, die eigenlijk niet onder de kwaden zouden moeten lijden. Maar je hoort ze zo weinig, dat soort jongeren. Ze huilen liever met de wolven mee, doen liever mee aan het groepsgedrag (zoals het uitschelden van buschauffeurs) om vooral maar bij de groep te horen...
Zeur toch niet man, dat is van een heel andere orde. Ontwikkelingswerkers staan op de payrol van een organisatie en doen gewoon werk waar ze voor worden betaald.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:06 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Mja, ik vind veel van mensen die vrijwillig naar een ontwikkelingsland gaan, maar ik vind ze zeker niet triest.
Daar zit toch echt een flink percentage vrijwilligers bij dat slechts een vergoeding in de vorm van kost en inwoning ontvangt.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:16 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Zeur toch niet man, dat is van een heel andere orde. Ontwikkelingswerkers staan op de payrol van een organisatie en doen gewoon werk waar ze voor worden betaald.
Er zal best wel wat tussenzitten maar een flink percentage betwijfel ik. Zo iemand ken ik ook, ze krijgt buiten kost en inwoning nog geld voor kleding, reiskosten vergoed voor familiebezoek, medische verzorging, zakgeld voor vrijetijdsbesteding, persoonlijke verzorging en andere priveleges. Zó overdreven gratis is het ook weer niet zoals misschien sommigen denken.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:37 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Daar zit toch echt een flink percentage vrijwilligers bij dat slechts een vergoeding in de vorm van kost en inwoning ontvangt.
Want zij accepteren ons wel wou je zeggenquote:Op donderdag 15 november 2007 14:08 schreef PAA-053 het volgende:
[..]
Tsja en geef ze, cynisch genoeg, eens ongelijk. Bij Nederlanders worden ze toch niet geaccepteerd.
En je weet ook wie dat was? Ene Tineke Netelenbos, een van de slechtste ministers ooit. Ongelofelijk dat haar politieke vriendjes dat domme wijf toch weer op allerlei publieke plekken schuiven.quote:Op donderdag 15 november 2007 10:55 schreef Elfletterig het volgende:
Sinds enkele maanden heeft Ede een waarnemend burgemeester van de PvdA.
Niet de ontwikkelingswerkers waar ik het over heb, maar je dwaalt af. Het ging me puur om de vraag waarom vrijwilligerswerk zo triest is en dat je je zou moeten schamen omdat je blijkbaar te veel vrije tijd hebt.quote:Op donderdag 15 november 2007 14:16 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Zeur toch niet man, dat is van een heel andere orde. Ontwikkelingswerkers staan op de payrol van een organisatie en doen gewoon werk waar ze voor worden betaald.
quote:Op donderdag 15 november 2007 15:14 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Niet de ontwikkelingswerkers waar ik het over heb, maar je dwaalt af. Het ging me puur om de vraag waarom vrijwilligerswerk zo triest is en dat je je zou moeten schamen omdat je blijkbaar te veel vrije tijd hebt.
Ik vind dat iedereen die langer dan 2 jaar een bijstandsuitkering heeft iets van vrijwilligerswerk zou moeten doen, doen ze in ieder geval iets terug voor het geld wat ze krijgen.quote:Op donderdag 15 november 2007 15:14 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Niet de ontwikkelingswerkers waar ik het over heb, maar je dwaalt af. Het ging me puur om de vraag waarom vrijwilligerswerk zo triest is en dat je je zou moeten schamen omdat je blijkbaar te veel vrije tijd hebt.
1 blikje maarquote:Op donderdag 15 november 2007 14:00 schreef PAA-053 het volgende:
De problemen stapelen zich op. Je kunt geen NWS meer bekijken zonder 10 berichten over Marokkanen....
Ik vraag me af in hoeverre zo'n controlemarokkaan helpt. Prem was eens in Den Haag, praatte daar met allemaal Marokkanen en ondertussen liepen er een paar ventjes lastig te doen. De ouderen, zijn gesprekspartners, probeerden ze weg te jagen maar ze bleven kloten.....even later kreeg Prem een vol blikje cola in zijn gezicht gesmeten, met een wond als gevolg.
Ze trokken zich van de opmerkingen van de oudere Marokkanen dus niks aan. Misschien telt mee dat dan Den Haag was, en dit Ede![]()
Opzich goed dat er Marokkanen opstaan om iets te doen. Nu nog een consequent beleid van de regering en dan zou er iets van verbetering kunnen ontstaan.
Zal inderdaad zo zijn, maar hoe komt dat? Stellen ze zich zo wars op nadat ze hebben gemerkt dat ze niet worden geaccepteerd, of doen ze dat al op voorhand, omdat ze ervan uitgaan dat ze niet worden geaccepteerd? Meer concreet: waarom worden zo veel andere minderheden (migranten) in Nederland WEL geaccepteerd en weten die hun plaats in de Nederlandse samenleving WEL prima te vinden? - Het zal wel aan de autochtone Nederlanders liggen, nietwaar?quote:Op donderdag 15 november 2007 14:08 schreef PAA-053 het volgende:
Tsja en geef ze, cynisch genoeg, eens ongelijk. Bij Nederlanders worden ze toch niet geaccepteerd.
Niet echt relevant voor deze discussie. De roep om hulp tegen de overlast klinkt al sinds 2003 (zie artikel), Netelenbos zit er pas een paar maanden - en puur als waarnemer. De nieuwe burgemeester is inmiddels aangekondigd.quote:Op donderdag 15 november 2007 15:11 schreef EdvandeBerg het volgende:
En je weet ook wie dat was? Ene Tineke Netelenbos, een van de slechtste ministers ooit. Ongelofelijk dat haar politieke vriendjes dat domme wijf toch weer op allerlei publieke plekken schuiven.
Absoluut niet, het ligt aan het gedrag van Marokkanen in NL dat al decennia lang dramatisch slecht is. Maar dat kun je moeilijk een 15-jarige kwalijk nemen, niet?quote:Op donderdag 15 november 2007 16:59 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Zal inderdaad zo zijn, maar hoe komt dat? Stellen ze zich zo wars op nadat ze hebben gemerkt dat ze niet worden geaccepteerd, of doen ze dat al op voorhand, omdat ze ervan uitgaan dat ze niet worden geaccepteerd? Meer concreet: waarom worden zo veel andere minderheden (migranten) in Nederland WEL geaccepteerd en weten die hun plaats in de Nederlandse samenleving WEL prima te vinden? - Het zal wel aan de autochtone Nederlanders liggen, nietwaar?
waar haal je dat "de hele dag" toch vandaan .. sinds wanneer is "op bepaalde tijden" de hele dag ?quote:Op donderdag 15 november 2007 15:31 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
![]()
Waar stel ik dat vrijwilligerswerk triest is? Ik doe zelf veel vrijwilligerswerk wat ik voor het grootste deel zelf sponsor. Volgens mij ben je nu spijkers op laagwater aan het zoeken.
Het enige wat ik stel is dat als er mensen de hele dag mee kunnen rijden op een bus dat deze erg veel vrije tijd hebben. M.a.w. werkloos of een uitkering.
En waar haal jij dat 'op bepaalde tijden' vandaan?quote:Op vrijdag 16 november 2007 15:05 schreef moussie het volgende:
[..]
waar haal je dat "de hele dag" toch vandaan .. sinds wanneer is "op bepaalde tijden" de hele dag ?
En sinds wanneer is iedere thuis zittende ouder bij voorbaat een werkloze die een uitkering geniet ?
Uit de OP, uiteraard.quote:Op vrijdag 16 november 2007 15:21 schreef damian5700 het volgende:
[..]
En waar haal jij dat 'op bepaalde tijden' vandaan?
dat had je zelf al gevondenquote:Op vrijdag 16 november 2007 15:21 schreef damian5700 het volgende:
[..]
En waar haal jij dat 'op bepaalde tijden' vandaan?
oh zo .. het zijn dus geen "werkloze" "uitkeringstrekkers" met "wel erg veel vrije tijd" die "hele dagen lang" niets anders te doen hebben dan nutteloos op bussen meerijden .. prachtig, hebben we dat ook weer vastgesteldquote:Verder staat in die zin die je quote het woordje als; als in hypothetisch gesproken.
Ze zijn niet werkeloos ze doen vrijwilligerswerk.quote:Op donderdag 15 november 2007 15:31 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Het enige wat ik stel is dat als er mensen de hele dag mee kunnen rijden op een bus dat deze erg veel vrije tijd hebben. M.a.w. werkloos of een uitkering.
en dit slaat waar op .. je hebt geen argumenten meer .. ?quote:Op zaterdag 17 november 2007 16:44 schreef Dr.Nikita het volgende:
Hee, grijze muis is ook al schizofreen.
Je hebt het over "we". Flikt SCH ook steeds, geeft verder niks hoor, het is alleen maar opvallend.......en het is niet bijster intelligent om voor anderen te spreken.quote:
Argumenten genoeg, je denkt toch niet dat ik er jaren over ga doorzagen of wel?quote:je hebt geen argumenten meer .. ?
Laat ik nou toevallig moe worden van wereldvreemden die er van allerlei verzindsels steeds bijhalen om maar proberen hun gelijk te halen. Maar als je gelijk wilt hebben, mag hoor, ik zal er geen boterham minder om eten.quote:ik word nou echt zo moe van mensen met argumentatie als de jouwe
Raar is dat, zoals ik al eerder heb gepost. Welke bevolkingsgroep op de wereld heeft allerhande clubjes en subsidies nodig om hun kroost in bedwang te houden terwijl het verleden heeft bewezen dat het geen reet uitmaakt?quote:,
en maar zeiken dat ze niets doen om hun kinderen in bedwang te houden ..
Laat me niet lachen, stewards als een oplossing zien na alle beloningssubsidies van buurtvaders tot welzijnswerkers is pure naïviteit.quote:maar als ze het wel doen heb je er geen goed woord voor over, het is bij voorbaat mislukt, verspild geld, whatever .. mens, je wil alleen maar zeiken, je wil helemaal geen oplossing !!!
Of je 8 uur per dag werkt of een paar uurtjes in een bus zitten is een heel verschil.quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:17 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Ze zijn niet werkeloos ze doen vrijwilligerswerk.
Dus gesubsidiëerden die het probleem verplaatsen naar elders.quote:Op zaterdag 17 november 2007 17:17 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Ze zijn niet werkeloos ze doen vrijwilligerswerk.
lol .. en dat zegt iemand die denkt te weten wat "de moslim" denkt of waar die voor staat aan hand van een paar op het net gevonden foto's ..quote:Op zaterdag 17 november 2007 18:03 schreef Dr.Nikita het volgende:
Je hebt het over "we". Flikt SCH ook steeds, geeft verder niks hoor, het is alleen maar opvallend.......en het is niet bijster intelligent om voor anderen te spreken.
Een schizofreen is nooit alleen.
als je argumenten goed zijn, het waard zijn, natuurlijk wel .. een discussie kortsluiten met hits onder de gordel is nogal cheap en meestal een indicatie dat je argumentatie niet je van het isquote:Argumenten genoeg, je denkt toch niet dat ik er jaren over ga doorzagen of wel?
zal ik jouw cynisme eens betrekken op jezelf .. waar haal jij de uren en de poen vandaan om vrijwilligerswerk te kunnen doen en te sponseren .. uit de zakken van je werknemers ?quote:Laat ik nou toevallig moe worden van wereldvreemden die er van allerlei verzindsels steeds bijhalen om maar proberen hun gelijk te halen. Maar als je gelijk wilt hebben, mag hoor, ik zal er geen boterham minder om eten.
zover ik weet worden allerhande clubjes al tientallen jaren gesponsord door de overheid en dat is niet specifiek gericht op allochtonen .. je gaat nu vertellen dat de overheidssubsidies voor al die voetbalclubjes ed, die het dus niet zouden redden zonder subsidie, die gehandhaafd worden onder het motto dat "bevorderen van teamgeest en samenwerken" belangrijk is voor de ontwikkeling van een opgroeiend mens, eigenlijk opgedoekt moeten worden ?quote:Raar is dat, zoals ik al eerder heb gepost. Welke bevolkingsgroep op de wereld heeft allerhande clubjes en subsidies nodig om hun kroost in bedwang te houden terwijl het verleden heeft bewezen dat het geen reet uitmaakt?
belonings-subsidies ? wat is dat en wtf heeft dat hiermee te maken .. de busmaatschappij vraagt aan een reeds bestaande stichting om te helpen omdat de overheid "niet thuis" geeft .. de ouders reageren positief door dit te doen ..quote:Laat me niet lachen, stewards als een oplossing zien na alle beloningssubsidies van buurtvaders tot welzijnswerkers is pure naïviteit.
we zullen maar niet zeggen dat dat eigenlijk bij elk stukje tekst van jou voorkomt.quote:
zeg het dan ook niet .. tenzij je natuurlijk weer goedkoop wil scoren, da's immers makkelijker dan met argumenten komenquote:Op zaterdag 17 november 2007 19:12 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
we zullen maar niet zeggen dat dat eigenlijk bij elk stukje tekst van jou voorkomt.![]()
je hebt gelijk, ik had het niet moeten zeggen want iedereen ziet het wel.quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:20 schreef moussie het volgende:
[..]
zeg het dan ook niet .. tenzij je natuurlijk weer goedkoop wil scoren, da's immers makkelijker dan met argumenten komen![]()
en als je de verre geschiedenis van nederland kent kan het soms ineens echt te gek zijn en dan is het oorlog.quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:24 schreef SpaRood het volgende:
Nederland is soms te tolerant...
Nederlanders durven niet direct iets te doen tegen ze, maar zijn alleen stoer in de kroeg.
ass .quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:22 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je hebt gelijk, ik had het niet moeten zeggen want iedereen ziet het wel.![]()
sorry.
Nederlanders hebben dat niet in zich...daar zijn ze te beschaafd voor.quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:27 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en als je de verre geschiedenis van nederland kent kan het soms ineens echt te gek zijn en dan is het oorlog.
Als je het mij vraagt worden nederlanders het zat, er hoeft niet zo veel meer te gebeuren denk ik voordat de eerste ruzies komen.quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:31 schreef SpaRood het volgende:
[..]
Nederlanders hebben dat niet in zich...daar zijn ze te beschaafd voor.
Je zou Antilianen kunnen inzetten op Marokkanen...In de Bijlmer is er geen probleem met Marokkanen.![]()
ghehe, uiteraard niet, alle statistieken bevestigen dat de criminaliteit in die bevolkingsgroep het hoogst is .. maar zolang als de kaaskop dat negeert omdat die de mocro moet hebben zit je goed toch als antilliaanquote:Op zaterdag 17 november 2007 19:31 schreef SpaRood het volgende:
Je zou Antilianen kunnen inzetten op Marokkanen...In de Bijlmer is er geen probleem met Marokkanen.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |