 
		 
			 
			
			
			 
  Een aantal planners ken ik wel persoonlijk of heb ik goed contact mee gehad, maar zie je verder vrij weinig. Zeker omdat ik zelf mijn standplaats niet bij de centrale planning heb.
 Een aantal planners ken ik wel persoonlijk of heb ik goed contact mee gehad, maar zie je verder vrij weinig. Zeker omdat ik zelf mijn standplaats niet bij de centrale planning heb. Niet 's nachts willen rijden, 3 weken achtereen rijden etc. (vind het altijd wel grappig om bij het opstappen op een andere auto de vorige berichten van de boordcomputer te lezen
 Niet 's nachts willen rijden, 3 weken achtereen rijden etc. (vind het altijd wel grappig om bij het opstappen op een andere auto de vorige berichten van de boordcomputer te lezen  )
 ) 
											 
			 
			
			
			
 
 
											 
			 
			
			
			Alleen maar een volgende mogelijkheid om bekeuringen uit te kunnen schrijven. Hoezo belgie is zowat falliet? Welnee joh, ze doen het voor de lolquote:Op zondag 30 december 2007 17:17 schreef Scalle-- het volgende:
Aan alle vrachtwagenchauffeurs ff een verwittiging: vanaf 1-1-08 mag er in België niet meer ingehaald worden op 2x2-wegen met vrachtwagens van meer dan 3,5 ton
Fucking kutpolitici kan ik nergens meer gas geven

 
											 
			 
			
			
			Ik had het al gelezen. Maar in principe geldt er een uitzondering tussen 19.00u en 6.00u en op wegen waar dat aangegeven staat met een bord. Of was dat nachtinhalen ook alleen als er een bord stond?quote:Op zondag 30 december 2007 17:17 schreef Scalle-- het volgende:
Aan alle vrachtwagenchauffeurs ff een verwittiging: vanaf 1-1-08 mag er in België niet meer ingehaald worden op 2x2-wegen met vrachtwagens van meer dan 3,5 ton
Fucking kutpolitici kan ik nergens meer gas geven
 
			 
			
			
			Enkel als er een bord staat volgens mij, anders zouden er geen borden nodig zijn, toch? Maja logica is hier in België meestal ver te zoekenquote:Op maandag 31 december 2007 00:15 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik had het al gelezen. Maar in principe geldt er een uitzondering tussen 19.00u en 6.00u en op wegen waar dat aangegeven staat met een bord. Of was dat nachtinhalen ook alleen als er een bord stond?

 
											 
			 
			
			
			Ik wel.quote:Op maandag 31 december 2007 10:57 schreef Scalle-- het volgende:
[..]
Enkel als er een bord staat volgens mij, anders zouden er geen borden nodig zijn, toch? Maja logica is hier in België meestal ver te zoeken
En tss 19 en 6 rij ik toch nooit met de vrachtwagen

 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			Volgens mij rijden er meer trekker+oplegger dan motorwagen+wipkar combinaties, maar volgnes mij kom je als chauffeur zijnde tegenwoordig toch wel aan debak.quote:Op dinsdag 9 september 2008 17:12 schreef Koploperkopper het volgende:
Rotschop.
Ben bezig met het behalen van C en direct daar achteraan E. Ben alleen benieuwd wat tegenwoordig meer in trek is, trekker+oplegger of motorwagen+middenasser aanhanger? Het liefst wil ik (inter)nationaal gaan rijden met bederfelijke goederen (koelinstallatie), lijkt me dat veel mensen dat vervelend vinden en daar dus voldoende in te vinden is qua werk? Ook is het diefstal gehalte voor bederfelijke goederen zeker relatief laag tot praktisch niet bestaand?
Graag hoor ik meer ervaringen.
Edit: Oh ja, ik snap dat het een beetje truckerscultuur is, maar verschilt het nou ook per bedrijf, al die aangeklede vrachtwagens met voetbalvlaggen etc. door de wagen?
 
			 
			
			
			Wipkar ja, was even de naam kwijt.quote:Op dinsdag 9 september 2008 17:22 schreef dubidub het volgende:
[..]
Volgens mij rijden er meer trekker+oplegger dan motorwagen+wipkar combinaties, maar volgnes mij kom je als chauffeur zijnde tegenwoordig toch wel aan debak.
 
 
 
			 
			
			
			Zit genoeg groot spul in jou hoek. Wel precies de toeters, bellen en vlaggetjes hoek jaquote:Op dinsdag 9 september 2008 17:27 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Wipkar ja, was even de naam kwijt.
Ja dat had ik al wel begrepen dat er volop werkgelegenheid is, bovendien betaal ik de opleiding zelf dus ik ben helemaal vrij in mijn eigen keuze waar ik terecht wil komen. Ken je toevallig een aantal bedrijven in Zuid-Holland die exclusief bederfelijke goederen (inter)nationaal vervoeren? Heb namelijk toch het idee dat de meeste bedrijfjes hier in het Westland 1-mans bedrijven zijn zonder website.

 
			 
			
			
			C. Vreugdenhilquote:Op dinsdag 9 september 2008 17:27 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Wipkar ja, was even de naam kwijt.
Ja dat had ik al wel begrepen dat er volop werkgelegenheid is, bovendien betaal ik de opleiding zelf dus ik ben helemaal vrij in mijn eigen keuze waar ik terecht wil komen. Ken je toevallig een aantal bedrijven in Zuid-Holland die exclusief bederfelijke goederen (inter)nationaal vervoeren? Heb namelijk toch het idee dat de meeste bedrijfjes hier in het Westland 1-mans bedrijven zijn zonder website.
 
			 
			
			
			 Als je op sommige wagenpark foto's kijkt zie je het al.
 Als je op sommige wagenpark foto's kijkt zie je het al.  Heck (nee geen configuratie), zelfs de vrachtwagens van de rijschool hier zijn sommigen van aangekleedt.
 Heck (nee geen configuratie), zelfs de vrachtwagens van de rijschool hier zijn sommigen van aangekleedt.  
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			Voor jou dan een westlandtruckerbeginnerspakket:quote:Op dinsdag 9 september 2008 19:11 schreef Koploperkopper het volgende:
Heb even op Google gezocht naar de namen die je hebt genoemd, zitten wel wat interessante werkgevers tussen.
Met zo'n Scania naar Zweden zie ik wel zitten.



 
			 
			
			
			 
 
 
											 
			 
			
			
			Je bent je ervan bewust dat er ook vee lbuitenlandse trucks hier rondrijden? Ooit trucks van de dijco met een bullbar gezien, of c. vreugdenhil?quote:Op dinsdag 9 september 2008 19:21 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Voor jou dan een westlandtruckerbeginnerspakket:
[ afbeelding ]
Wasrek, om koeien mee te vangen
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
24 lampen
[ afbeelding ]
hippe achterbumper met stiholt spatlap
[ afbeelding ]
lichtbak
[ afbeelding ]
luchthoorns
[ afbeelding ]
custompaintjob.
[ afbeelding ]
Heel veel paarden.
Veel veilige kilometers toegwenst!
 
											 
			 
			
			
			 
  
 
											 
			 
			
			
			En ik hou je dan wel gezelschap. Omdat 't kan.quote:Op dinsdag 9 september 2008 21:14 schreef Toempf het volgende:
Zomg dit topic leeft nog steeds
Ik ga hopelijk in oktober mij CE halen en dan kan ik ook full-time aan de slag met de bloemetjes naar Engeland
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ligt eraan, sommige transportbedrijven kopen zelfs nieuwe auto's als ze ook een nieuwe chauffeur aannemen. Maar ga er maar van uit dat je bij de meeste bedrijven een tijdje 'springt' oftewel jij rijdt op de auto's waarvan de vaste chauffeur vrij/ziek is. Na een tijdje (bij ieder bedrijf verschillend) zal je vanzelf een eigen auto krijgen (Internationaal transport ws. eerder dan nationaal).quote:Op dinsdag 9 september 2008 21:53 schreef Koploperkopper het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met wagens, als je ergens aangenomen wordt, zit je dan meestal op dezelfde trekker? Wisselt het per keer? En ik heb wel eens iets gelezen over WiFi op truckstops, wordt hier nogsteeds aan gewerkt? Is het al bij velen verkrijgbaar?
 
											 
			 
			
			
			Ah, ok.quote:Op dinsdag 9 september 2008 22:04 schreef Toempf het volgende:
[..]
Ligt eraan, sommige transportbedrijven kopen zelfs nieuwe auto's als ze ook een nieuwe chauffeur aannemen. Maar ga er maar van uit dat je bij de meeste bedrijven een tijdje 'springt' oftewel jij rijdt op de auto's waarvan de vaste chauffeur vrij/ziek is. Na een tijdje (bij ieder bedrijf verschillend) zal je vanzelf een eigen auto krijgen (Internationaal transport ws. eerder dan nationaal).
Weet je al een beetje welke sector je wilt gaan rijden? Groenten, bloemen, stukgoed, tanktransport, gevaarlijke stoffen, distributie? Internationaal of nationaal? De verschillen kunnen behoorlijk groot zijn, zeker qua loon en werktijden.
 Duidelijk, dank.
 Duidelijk, dank. 
 
			 
			
			
			T was geen serieus bedoelde postquote:Op dinsdag 9 september 2008 20:45 schreef dubidub het volgende:
[..]
Je bent je ervan bewust dat er ook vee lbuitenlandse trucks hier rondrijden? Ooit trucks van de dijco met een bullbar gezien, of c. vreugdenhil?
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |