Take a Heiniken mei frendquote:Op woensdag 14 november 2007 18:51 schreef mstx het volgende:
OMFG Showtek moet het weer verneuken hoor. [afbeelding]
Dat is zo'n geil nummerquote:Evil Activities & Coldplay - Nobody said it was easy
* JortK heeft al zo zijn persoonlijk voorkeurenquote:Op woensdag 14 november 2007 19:51 schreef ReMcOrE het volgende:
In Our Memories, My Dome, Rock That Thing en Tuuduuu... denk dat Brennan Heart er daar 2 uit gaat kiezen voor z'n set![]()
quote:
of we gaan heel hard lachen, of we staan stil, of we gaan gewoon heel fout raggen en beukenquote:Op woensdag 14 november 2007 20:06 schreef Da_Ripper het volgende:
Wanneer jullie nummertjes horen tijdens een liveset die je dan vindt tegenvallen (dood-gedraaid, verkeerde keus ed.), laat je dit dan merken?
Schud je dan met je hoofd van "nee, jongen toch, wat zet je nu weer op" of gewoon demonstratief stilstaan
...
quote:Op maandag 12 november 2007 19:05 schreef CrustyClown het volgende:
Vanmiddag even A-Lusion geluisterd op Q-Base... Heeeerlijk setje hoor !!![]()
Pcies, die hoef ik ook ff niet te horen. Hetzelfde geldt voor mij nog steeds voor stampuh (de oude uitvoering) maar die zal vast wel niet voorbij komen.quote:Op woensdag 14 november 2007 20:17 schreef Tha_Bartman het volgende:
als nothing else matters voorbij komt zing ik demonstratief niet mee, maar stamp ik wel gewoon door bij de qlimax. bijv meetal gewoon net iets minder enthousiast of ik vind het een mooi moment om om drinken te gaan
Pricelessquote:Op woensdag 14 november 2007 21:35 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Pcies, die hoef ik ook ff niet te horen. Hetzelfde geldt voor mij nog steeds voor stampuh (de oude uitvoering) maar die zal vast wel niet voorbij komen.
Ik kon het trouwens niet laten in het gastenboek van showtek
[ afbeelding ]
btw,
Ik vind hun top 10 nou wel erg goed.![]()
quote:Op woensdag 14 november 2007 22:22 schreef mstx het volgende:
Hoe toevallig, Charly Lownoise bij Club Fresh.
Goede keusquote:Op woensdag 14 november 2007 22:33 schreef CrustyClown het volgende:
Ik denk zeker wel dat het sample van rammstein is, vroeger iets te vaak geluisterd *schaam schaam*
Ik weet nu trouwens waar de tekst uit 3 Steps Ahead - Drop it vandaan komt. Ik dacht vroeger dat ze hem gewoon ingesproken hadden, maar hij komt dus uit de film Wallstreet. Ongeveer na een uurt zegt Micheal Keaton het terwijl hij naar de zonsondergang op het strand kijkt. Sorry sorry I know, geen HS, maar zeker een klassieker !
PS toch maar even deepack luisteren
Ik weet welke je bedoeld, maar niet hoe die heetquote:Op woensdag 14 november 2007 22:33 schreef Da_Ripper het volgende:
Istie weer...
Hoe heet dit nummertje (was net ook op FEARfm):
We've got some ..... for you now
some beats for your pleasure
some lyrics for the rappers![]()
and we'll take you higher
rinkelt er al n belletje?
Deze dus, beelden van rare dansende mensenquote:Op woensdag 14 november 2007 22:33 schreef CrustyClown het volgende:
Ik weet nu trouwens waar de tekst uit 3 Steps Ahead - Drop it vandaan komt. Ik dacht vroeger dat ze hem gewoon ingesproken hadden, maar hij komt dus uit de film Wallstreet. Ongeveer na een uurt zegt Micheal Keaton het terwijl hij naar de zonsondergang op het strand kijkt.
quote:Op woensdag 14 november 2007 22:43 schreef mstx het volgende:
Tip van de week bij Fresh... WTF!
(Die wonderful days remix dus)
Ik denk dat die kans best aanwezig isquote:Op woensdag 14 november 2007 22:47 schreef Tha_Bartman het volgende:
ik zie die plaat nog best in de top 40 komen, maar ik bid god op mijn blote knietjes dat het niet zover komt
![]()
als het zo ver kotm weet ik wle wie ik verantwoordelijk meot houden voor het verneuken van de hardstyle![]()
Vet filmpjequote:Op woensdag 14 november 2007 22:48 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Deze dus, beelden van rare dansende mensen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |