Bron Ajax netwerk.quote:Koster: voorval Suarez/Luque intern bespreken
In de rust haalde Adrie Koster Suarez en Luque uit de basis. Volgens Tele2 waren de twee op de vuist gegaan in de kleedkamer. Na afloop liet coach Adrie Koster weten dat er iets is voorgevallen dat volgens hem niet door de beugel kon. Daarom heeft hij het tweetal eruit gehaald. 'Verder ga ik er inhoudelijk niet op in. Wij gaan intern bespreken wat de gevolgen zijn.' Door de twee wissels kwam Ajax in de slotfase bij een blessure van Ogararu uiteindelijk nog met tien man te staan.
Adrie Koster @ Langs de Lijn. hij bevestigde het niet maar zo kwam het er wel uitquote:Op zondag 11 november 2007 16:51 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Bron? Luque en Suarez vlogen elkaar vorige week nog in de armen na die goal.
Bovendien schijnt er ook nog een verdediger bij te komen.quote:Op zondag 11 november 2007 16:55 schreef F1Bas het volgende:
Nu nog even volhouden, straks met Davids en een extra aanvallende middenvelder moeten we toch kampioen kunnen worden!
Dat is ook wel nodig.quote:Op zondag 11 november 2007 16:57 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Bovendien schijnt er ook nog een verdediger bij te komen.
Dat dan weer niet, we hebben de hele 1e helft achter de feiten aangelopen en in de 2e helft liepen we op gegeven moment achter de feiten aan omdat Ogararu eruit moest.quote:Op zondag 11 november 2007 16:59 schreef HeatWave het volgende:
maar Ajax verdiende gewoon de 3 punten..
Inderdaad, daarom kan ik er met mijn pet niet bij dat sommige roepen dat ze blij zijn met dat puntje.quote:Op zondag 11 november 2007 16:59 schreef HeatWave het volgende:
Schandalig gewoon, die belg zijn arrogante kutsmoel hoef ik nooit meer te zien, we hebben al marchanderende blindeteringhonden genoeg in Nederland lopen om zo'n grafjosti echt niet nodig te hebben.
Op basis van "de verhalen" meteen Suarez geel geven omdat ie valt, KJH mocht niets en tegen KJH mocht alles en die penalty was het goedkoopste cadeautje van het jaar.
Puur op basis van voetbal was f'noord sterker vandaag, maar Ajax verdiende gewoon de 3 punten..
Luque zat aan het begin van de 2e helft op de bank. Suarez niet gezien/niet op gelet.quote:Op zondag 11 november 2007 16:58 schreef ub40_bboy het volgende:
Wel grappig als ze allebei gewisseld werden in de rust bleven ze ook allebei achter in de kleedkamer en moesten ze allebei douchen. Of zouden ze apart gedoucht hebben?
Als de belg geen penalty geeft is het gewoon 1-2 en win je, klaar. F'noord was sterker maar verzuimde te scoren en Ajax deed wat het moest doen. Zo jammer dat (overigens was ie de hele dag waardeloos) KJH die 3-1 niet maakt.quote:Op zondag 11 november 2007 17:04 schreef VoreG het volgende:
[..]
Dat dan weer niet, we hebben de hele 1e helft achter de feiten aangelopen en in de 2e helft liepen we op gegeven moment achter de feiten aan omdat Ogararu eruit moest.
Had hij erin gebleven hadden we wel gewonnen, want we waren op dat moment sterker.
En dat Slory die 3-2 (en 4-2) niet maaktquote:Op zondag 11 november 2007 17:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Als de belg geen penalty geeft is het gewoon 1-2 en win je, klaar. F'noord was sterker maar verzuimde te scoren en Ajax deed wat het moest doen. Zo jammer dat (overigens was ie de hele dag waardeloos) KJH die 3-1 niet maakt.
Dit is wel gezien door een Feyenoord bril.quote:Op zondag 11 november 2007 17:06 schreef Merkie het volgende:
Omdat Ajax 70 minuten lang niks in te brengen had.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |