Houdt dus eigenlijk in dat ik nu al een kamer moet gaan huren en 'm dan een paar maandjes leeg laat staan?quote:
Inschrijven had ik al gedaan, maar bedankt voor het advies.quote:Op dinsdag 18 december 2007 22:15 schreef Grumpey het volgende:
nee, dat houd in dat je nu alvast inschrijft bij studentenwoningweb.nl en bij kamernet enzo. Als je al een kamer paar maandjes eerder kan krijgen, dan mag je jezelf een gelukkig man noemen maar zonder via via contacten zou ik daar niet op rekenen. Reken minimaal op een half jaartje wachttijd voor de meest basic-kamers.
Vraag ik mij ook af....quote:Op vrijdag 21 december 2007 21:20 schreef Ared het volgende:
Iemand enig idee of je in of rond Amsterdam al op natuurijs kunt schaatsen? Ik heb geen zin om op de Jaap Ede baan te gaan staan als er ook ergens een bevroren vijvertje of een ondergelopen veldje met natuurijs beschikbaar is...
nee, helaas..... was in 1997 echt gaaf om zo massaal over de grachten te kunnen schaatsenquote:Op woensdag 26 december 2007 17:59 schreef Grumpey het volgende:
Als het hard genoeg vriest dan zetten ze het verversings-mechanisme uit zodat het water niet meer stroomt, waardoor het kan vastvriezen. De Prinsengracht en de Herengracht blijven dan wel gewoon open voor vaarverkeer, maar de Keizersgracht vriest dan dicht voor schaatsers
Maar goed, zover is het niet gekomen deze keer..
Que? je hebt het over het suien van de grachten, of wat?quote:Op woensdag 26 december 2007 17:59 schreef Grumpey het volgende:
Als het hard genoeg vriest dan zetten ze het verversings-mechanisme uit zodat het water niet meer stroomt,
Ja, waarschijnlijk het spuien. Maar welke grachten opengehouden worden en welke eens in de 10 jaar gereserveerd worden om te kunnen schaatsen weet ik niet. Ik heb op de Nassaukade en de Prinsengracht geschaatst.quote:Op woensdag 26 december 2007 20:32 schreef lienelien het volgende:
[..]
Que? je hebt het over het suien van de grachten, of wat?
oja, een p vergetenquote:Op woensdag 26 december 2007 21:33 schreef Thorical het volgende:
[..]
Ja, waarschijnlijk het spuien. Maar welke grachten opengehouden worden en welke eens in de 10 jaar gereserveerd worden om te kunnen schaatsen weet ik niet. Ik heb op de Nassaukade en de Prinsengracht geschaatst.
hej maar vaas nie so sjiek as de onsequote:Op vrijdag 4 januari 2008 00:37 schreef DuTank het volgende:
Ej, wij in Rosmalen hebben ook een P.C.Hoofstraat!
Oh you smart ass! And nuchterder dan ik blijkbaarquote:Op vrijdag 4 januari 2008 01:22 schreef lienelien het volgende:
Dan mist die straat toch echt een letter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |