tuurlijk wel... ze krijgen accuut last van een koortslip, spontane blauwe plekken e.d.quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:13 schreef ruudpuntenel het volgende:
Zou het nu dan echt afgelopen zijn? Mensen met bebloede gezichten en botbreuken kunnen geen tv meer maken...
Ja, en Huub doet dat echt helemaal nooit......., zo gemeenquote:Op zaterdag 10 november 2007 01:13 schreef diedirk het volgende:
Ik voorspel de FEBO/redactie een ding:
Laat Dennis daar nog lang in huis en dan heb je binnekort een Huub thuis zitten met een exit en dan kunnen jullie lekker met Denix tv maken..
Einde DGK!!!!!
Neem eens veranwoordelijkheden en geef die nietsnut een toneelhaak; enige wat hij doet is Huub provoceren
Wat gebeurde er?quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:14 schreef schatje het volgende:
Lieke kan weer zeiken dat Huub zich liet kennen.
quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:13 schreef ruudpuntenel het volgende:
Zou het nu dan echt afgelopen zijn? Mensen met bebloede gezichten en botbreuken kunnen geen tv meer maken...
Huub doet dat wel, maar hij zorgt ook op andere manieren voor leuke stream/tv momenten. Nix niet.quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:15 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, en Huub doet dat echt helemaal nooit......., zo gemeen![]()
huh? hoe kun je dat beeld hebben? staan toch op SL, zijn idd in t sportruimte bezig nu..quote:
Twee vreemde kerels staan erbij.quote:Op zaterdag 10 november 2007 01:16 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
'n fractie van 'n seconde beeld uit de fitness
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |