Die randjes aan blikken zijn inderdaad soms heul scherpquote:Op zondag 11 november 2007 20:25 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
IRL kunnen mijn blikken doden.
LOL @ foto.quote:Op zondag 11 november 2007 20:19 schreef Tha_Erik het volgende:
Doe het niet DM.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ik heb tientallen foto's gemaaakt post ze morgenquote:Op zondag 11 november 2007 13:24 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En er zijn niet eens foto's gemaakt van het bewijs
ik heb van jou zeker geen foto gemaakt, terwijl je me destijs het bloed deed kokenquote:Op zondag 11 november 2007 21:07 schreef TomatensapBiertje het volgende:
[..]
LOL @ foto.
maar doe het maar niet
quote:Op maandag 12 november 2007 02:27 schreef TheaterMaMa het volgende:
Pann was super ga volgende weerk zeker weer!!!!
enik mocht met mijn date in bed liggen, het was zo fijn alleen dat gevoel van huid aan huid innig omstrengeld in slaap vallen, heb ik zeker 10 jaar moeten missen, ik moest er gewoon vann huilen, serius, ik heb massa's foto's die ik morgen plaats
sam waarom was jij er weer niet?
Sam was er wel hoorquote:Op maandag 12 november 2007 02:27 schreef TheaterMaMa het volgende:
Pann was super ga volgende weerk zeker weer!!!!
enik mocht met mijn date in bed liggen, het was zo fijn alleen dat gevoel van huid aan huid innig omstrengeld in slaap vallen, heb ik zeker 10 jaar moeten missen, ik moest er gewoon vann huilen, serius, ik heb massa's foto's die ik morgen plaats
sam waarom was jij er weer niet?
En toen ging je naar de wc...quote:Op maandag 12 november 2007 09:42 schreef Zakje het volgende:
Ohja, ik ben een halve kilo aangekomen in 3 weken.
zoveel val je toch niet van van een zaadlozingquote:Op maandag 12 november 2007 09:44 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
En toen ging je naar de wc...
Knuffelbeesten heb ik gisteren dan weer wel gezien toen ik met mijn neefje van 3 naar Nijtje op vakantie gingquote:Op maandag 12 november 2007 10:26 schreef Ang3l het volgende:
'T was 1 groot feest met springen en dansen en confetti, slingers, ballonnen. Mika a la Stomp op vuilnisemmers, springend op het podium, springend op het drumstel, op d blokken, met roze ja, gele jas, zonder jas, zonder shirtknuffelbeesten en toeters en bellen.
Vertel,... dat klinkt heel onaardig.quote:Op maandag 12 november 2007 02:37 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ik heb van jou zeker geen foto gemaakt, terwijl je me destijs het bloed deed koken
Geen potentie voor een leuke date daar danquote:Op maandag 12 november 2007 14:01 schreef Weemz het volgende:
Zow... Vandaag weer begonnen met studeren... Wat een types daar bij ICT zeg...
't Is dat ik het voor de punten doe...
n'vroeg in de avond!quote:Op maandag 12 november 2007 16:47 schreef Tha_Erik het volgende:
Een middag.
Erudiet is een ander woord voor nichterig?quote:Op maandag 12 november 2007 16:26 schreef DennisMoore het volgende:
Een nadeel van erudiet met je benen over elkaar zitten, is dat de vouw uit de broek verdwijnt...
Of de kreukels als je niet zo van strijken houdtquote:Op maandag 12 november 2007 16:26 schreef DennisMoore het volgende:
Een nadeel van erudiet met je benen over elkaar zitten, is dat de vouw uit de broek verdwijnt...
Tskquote:Op maandag 12 november 2007 17:31 schreef wonderer het volgende:
Erudiet is een ander woord voor nichterig?
ja bij hem heb ik geslapen jaquote:Op maandag 12 november 2007 13:19 schreef TomatensapBiertje het volgende:
[..]
Vertel,... dat klinkt heel onaardig.
Ennuh die jongen bij je op pann, bij hem mocht je blijven slapen?
Hee ik zag dat mn ex daar ook was HMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmquote:
I can't relatequote:Op maandag 12 november 2007 20:54 schreef Manias het volgende:
trouwens deze is leuk dennis![]()
http://fotostrips.digitalia.nl/?strip=20070927
Tof.quote:Op maandag 12 november 2007 20:44 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ja bij hem heb ik geslapen ja
dat ik jou bij die fotosessie toen helemaal het einde vond,
kokend bloed en alleen slapen wat is dit een ouwe wijven crechequote:Op maandag 12 november 2007 21:18 schreef TomatensapBiertje het volgende:
[..]
Tof.
okay, ik vond kokend bloed alleen een beetje aparte omschrijving daarvoor.
Ik heb je op pann verder helemaal niet meer gezien trouwens
Ben je alleen jong en een vent als je iedere avond met een ander neukt dan?quote:Op maandag 12 november 2007 22:41 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
kokend bloed en alleen slapen wat is dit een ouwe wijven creche
nou iedere avond is wel wat veelquote:Op maandag 12 november 2007 23:00 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ben je alleen jong en een vent als je iedere avond met een ander neukt dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |