Ja zo voel ik me ook.quote:Op vrijdag 9 november 2007 22:10 schreef freecell het volgende:
[..]
Als jij dat zegt zie ik je echt voor me met een speelgoedballon onder je shirt
Bepaalde lengtes zijn ook niet echt ideaal, zeker bij mannen kan het een gevoelig punt zijnquote:Op vrijdag 9 november 2007 21:45 schreef DevilsAndDust het volgende:
Lengtes schatten kan geen kwaad, maar oh wee als je dat over gewicht of cupmaten doet... dan breekt de hel los als je ernaast zit..
quote:Op vrijdag 9 november 2007 22:14 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Bepaalde lengtes zijn ook niet echt ideaal, zeker bij mannen kan het een gevoelig punt zijn
Do2 heel subtiel: "Nou, het is wel te zien hè lief?"quote:Op vrijdag 9 november 2007 22:14 schreef freecell het volgende:
[..]
Snie leuk!Ik ken het gevoel. Al heb ik het idee dat jij er nooit dik uitziet.
Seks is niet leuk als je steeds moet huilen van de pijn.quote:Op vrijdag 9 november 2007 22:15 schreef freecell het volgende:
[..]
Bij vrouwen kan dat ook weer gevoelig zijn als het bij mannen géén gevoelig punt is.
Oh, ik vind het wel heel fijn en zo, eigenlijk.quote:Op vrijdag 9 november 2007 22:22 schreef Alexxxxx het volgende:
Sex is überhaupt niet leuk. Ben blij dat ik daar een jaar geleden mee gestopt ben. Overrated teringbende, dat is het!
Nee hoorquote:Op vrijdag 9 november 2007 22:24 schreef freecell het volgende:
Gefrustreerd alex?
Ja ik ook.quote:Op vrijdag 9 november 2007 22:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Oh, ik vind het wel heel fijn en zo, eigenlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |