ga jij morgen maar even níet naar school......quote:Op woensdag 7 november 2007 18:27 schreef Koentje3 het volgende:
OMFG @ een vandaag..
Een vandaag liet sommige stukken uit z'n manifest wel zien, maar gaven aan dat zijn motief onduidelijk was ...!!? WTF heb ik hetzelfde manifest gelezen!??!
Nadat ze zeiden dat het motief onduidelijk was kwam er achteraan dat de jongen veel World of Warcraft speelde online, waarin gevochten werd tussen rassen etc.
Omg .. Zit nu echt te twijfelen hoe vaak ik door de media verkeerde informatie krijg voorgeschoteld...
Nee ik strijd tegen mensen die tegen vierkantenblokjes zijn!!!quote:Op woensdag 7 november 2007 18:37 schreef BonJovi het volgende:
je strijd tegen blokjes die vierkant zijn?
neenee ben morgen lekker dagje vrijquote:Op woensdag 7 november 2007 18:30 schreef milagro het volgende:
[..]
ga jij morgen maar even níet naar school......
ik moest lachenquote:Op woensdag 7 november 2007 19:07 schreef Disorder het volgende:
Oh internet. Je stelt me nooit teleur: http://www.lihavakissa.ne(...)216/1/sturmgeist.swf
Als het in Amerika gebeurd was, had ook iedereen over wapenwetten zitten zeuren. Misschien zien ze nu in dat er iets (misschien wel iemandquote:Op woensdag 7 november 2007 19:05 schreef MaJo het volgende:
Wat een flauwe reacties hierAllemaal ´ja finland is kut´ reacties
Als dit in Amerika was gebeurd dan waren de rapen gaar geweest maar omdat het in Finland gebeurd is het opeens minder erg?
![]()
quote:Op woensdag 7 november 2007 19:07 schreef Disorder het volgende:
Oh internet. Je stelt me nooit teleur: http://www.lihavakissa.ne(...)216/1/sturmgeist.swf
quote:Op woensdag 7 november 2007 19:07 schreef Disorder het volgende:
Oh internet. Je stelt me nooit teleur: http://www.lihavakissa.ne(...)216/1/sturmgeist.swf
preciesquote:Op woensdag 7 november 2007 19:05 schreef MaJo het volgende:
Wat een flauwe reacties hierAllemaal ´ja finland is kut´ reacties
Als dit in Amerika was gebeurd dan waren de rapen gaar geweest maar omdat het in Finland gebeurd is het opeens minder erg?
![]()
Een tijd geleden bij die school in Amerika werd er een stuk serieuzer gereageerd. Ik bedoel ook niet het bespreken van wapenwetten enzo of de invloed van games, maar reacties als ´de rector had zijn eland geneukt´ enzo...quote:Op woensdag 7 november 2007 19:19 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Als het in Amerika gebeurd was, had ook iedereen over wapenwetten zitten zeuren. Misschien zien ze nu in dat er iets (misschien wel iemand) anders schuldig is.
Een van de reacties:quote:Op woensdag 7 november 2007 18:15 schreef BonJovi het volgende:
http://nl.youtube.com/user/tanascheel
dat is een vriendin van die gast op youtube ze is ook best een freak.
All zijn reacties op haar site zijn gewist geloof ik.quote:ThePsychopathicBitch | 7 november 2007
Tana THIS IS NOT YOUR FAULT. He was in love with you, you didnt love him, forget what he said, forget the "blood on your hands" thing. You didnt want him, you didnt love him. Its not fair. HE MADE HIS CHOICE. He was weak. This is NOT your fault. You are so much stronger than him.
FUCK YOU GUYS LEAVE HER ALONE
Luddevuduh dusquote:He was in love with you, you didnt love him
Wat wil je dat we doen? De Finse ambassade in de fik zetten?quote:Op woensdag 7 november 2007 19:05 schreef MaJo het volgende:
Wat een flauwe reacties hierAllemaal ´ja finland is kut´ reacties
Als dit in Amerika was gebeurd dan waren de rapen gaar geweest maar omdat het in Finland gebeurd is het opeens minder erg?
![]()
Zal best wel met mn verkapte respect. Bang ervan hoef je niet te worden... wat moet fok zonder milagro's radicale statementsquote:Op woensdag 7 november 2007 17:38 schreef milagro het volgende:
[..]
zijn motief is duidelijk compleet gestoord, net zoals hij zelf dus.
hoezo heeft hij best wel een punt, het is gewoon het standaard "deze wereld is verrot" gewauwel van een doorgedraaide gek.
ik word een beetje bang van je verkapte 'respect'![]()
![]()
Je hebt duidelijk zijn tekst niet gelezen als je zegt dat het een standaard "deze wereld is verrot" is. Ik heb best wel respect voor sommige delen van zijn tekst ja, alleen had hij niet een halve klas af hoeven knallen van mij. Blijkbaar is dit de enige manier waarop hij de aandacht krijgt, en dat heeft hij gekregen zoals we allemaal weten.quote:Naturality has been discriminated through religions, ideologies, laws and other mass delusion systems. Individual, who is going through his/hers natural power process and trying to live naturally, but is being told that the way he acts or thinks is wrong and stupid, will usually have some reactions which might be considered as "psychological disorders" by the establishment.
Ik zal niet zeggen dat je een compleet gestoorde gek bent, maar die denkwijze die hij erop nahoud is echt niet iets unieks. Veel, heel veel mensen denken zo, of proberen zo te denken en te filosoferen. Ik heb ook respect voor mensen die zo denken en er proberen naar te leven.quote:Op woensdag 7 november 2007 20:09 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Zal best wel met mn verkapte respect. Bang ervan hoef je niet te worden... wat moet fok zonder milagro's radicale statements
Maar ik denk precies hetzelfde hierover wat hij schrijft :
[..]
Je hebt duidelijk zijn tekst niet gelezen als je zegt dat het een standaard "deze wereld is verrot" is. Ik heb best wel respect voor sommige delen van zijn tekst ja, alleen had hij niet een halve klas af hoeven knallen van mij. Blijkbaar is dit de enige manier waarop hij de aandacht krijgt, en dat heeft hij gekregen zoals we allemaal weten.
Sad but true.
En ja, go ahead en vertel mij ook ff dat ik een compleet gestoorde gek beni dont care.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |