De twee weken-termijn van Reker komt in dit geval dus waarschijnlijk wel uit.quote:
Over Reker ben ik ook hartstikke tevreden hoorquote:Op woensdag 7 november 2007 09:26 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Toch vind ik Reker wel een goeie man. Echte PSV'er, heeft veel goeie ideeen, en komt - op mij - erg sympathiek over. Ook is hij altijd erg netjes naar de pers - zoals in het geval met Koeman - en die Brabantse tongval is natuurlijk ook wel tof
Nu even afwachten welke trainer er komt en of hij Aisatti en Affelay langer weet te binden. Ik denk dat het wel goed komt!
Tja zodra het woordje (veel) geld erbij komt...quote:Op woensdag 7 november 2007 09:29 schreef -Vaduz- het volgende:
Afellay laat zich enorm beinvloeden door zijn zaakwaarnemer. Anders had hij volgens mij allang bijgetekend.
Ik had het niet beter kunnen verwoorden, helaas.quote:Op dinsdag 6 november 2007 23:22 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Ben ik het ook mee eens... maar dan zeg ik dat als Ajacied.
Als ik die Wouters zo zie kan ik niet geloven dat hij ooit als hoofdcoach is aangesteld bij Ajax. Hij komt over als een zielig hoopje mens, houdt liever zijn mond dicht en straalt totaal geen autoriteit uit. Ik denk dat hij serieus nooit meer ergens hoofdcoach zal worden, of het moet ergens in de Jupiler zijn.
Gelukkig heeft Jan genoeg zelfkennis en ambieert hij het ook absoluut niet om ooit nog als hoofdcoach ergens aan de slag te gaan.quote:Op dinsdag 6 november 2007 23:22 schreef Trancelocator het volgende:
Ik denk dat hij serieus nooit meer ergens hoofdcoach zal worden, of het moet ergens in de Jupiler zijn.
Jol blijft gewoon nog clubloos om wat ponden extra mee te pakken.quote:Op woensdag 7 november 2007 09:20 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat Stevens niet wil is niet verrassend natuurlijk. Jol lijkt dus te porren voor deze job. Okee, in Engeland is meer poen op te halen. Maar CL spelen, de kans daarop krijgt Jol niet snel. En met PSV kan hij prijzen pakken, ook een zeer belangrijk iets.
En geef hem eens ongelijk.quote:Op woensdag 7 november 2007 10:51 schreef sjimz het volgende:
[..]
Jol blijft gewoon nog clubloos om wat ponden extra mee te pakken.
Ik dacht ook dat hij ooit zei 'voorlopig' nergens hoofdcoach te willen worden. Het is wel duidelijk dat bijna het onmogelijke moet gebeuren wil het er ooit nog van komen.quote:Op dinsdag 6 november 2007 23:25 schreef Paran0id het volgende:
Wouters heeft al veel eerder aangegeven voorlopig nergens hoofdcoach te willen worden. Hij houdt zich liever op de achtergrond, en ik denk dat hij daar ook zeker de juiste man voor is.
Weinig clubs ook die voor hem in de rij zullen staan.quote:Op woensdag 7 november 2007 10:38 schreef PyTh het volgende:
Gelukkig heeft Jan genoeg zelfkennis en ambieert hij het ook absoluut niet om ooit nog als hoofdcoach ergens aan de slag te gaan.
idd en hij heeft nogal wat ervaring in het wereldjequote:Op woensdag 7 november 2007 09:26 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Toch vind ik Reker wel een goeie man. Echte PSV'er, heeft veel goeie ideeen, en komt - op mij - erg sympathiek over. Ook is hij altijd erg netjes naar de pers - zoals in het geval met Koeman - en die Brabantse tongval is natuurlijk ook wel tof
Nu even afwachten welke trainer er komt en of hij Aisatti en Affelay langer weet te binden. Ik denk dat het wel goed komt!
Een combikaartje schat ik tussen de 40 en 50 euro.quote:Op woensdag 7 november 2007 12:51 schreef DuTank het volgende:
Weet iemand toevallig wat een kaartje kost voor Ajax-PSV, ik ben van plan te gaan..![]()
Weet jij ook hoe wij ons een paar seizoenen geleden voelden toen PSV achter half Ajax aanzat.quote:Op woensdag 7 november 2007 13:03 schreef LudoSanders het volgende:
Ik raak een beetje vermoeid door die Amsterdammertjes, zowel Aissati als Afellay gaan daar niet heen.![]()
En wat zou zo'n wedstrijdje als Excelsior - PSV kosten dan?quote:Op woensdag 7 november 2007 13:16 schreef PyTh het volgende:
[..]
Een combikaartje schat ik tussen de 40 en 50 euro.
Stam, Huntelaar, Rommedahl, Colinquote:Op woensdag 7 november 2007 13:17 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Weet jij ook hoe wij ons een paar seizoenen geleden voelden toen PSV achter half Ajax aanzat..
Mja, ik doelde meer op het direct weghalen van spelers.quote:Op woensdag 7 november 2007 13:29 schreef PyTh het volgende:
[..]
Stam, Huntelaar, Rommedahl, Colin![]()
Dat is wel even genoeg toch?
Kluivert, Reiziger, Zonneveld, Culina, Zeefuik, Perezquote:Op woensdag 7 november 2007 13:29 schreef PyTh het volgende:
[..]
Stam, Huntelaar, Rommedahl, Colin![]()
Dat is wel even genoeg toch?
vorig jaar 37 euro.quote:Op woensdag 7 november 2007 12:51 schreef DuTank het volgende:
Weet iemand toevallig wat een kaartje kost voor Ajax-PSV, ik ben van plan te gaan..![]()
Perez is de laatste directe transfer geweest van ajax richting PSV, de directe ajax --> PSV transfer daarvoor moet wel ergens eind jaren tachtig geweest zijn. Vanenburg, Lerby of R. Koeman denk ikquote:Op woensdag 7 november 2007 13:30 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Mja, ik doelde meer op het direct weghalen van spelers..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |