Omdat sommige mensen verrast willen wordenquote:Op donderdag 29 november 2007 16:05 schreef MaJo het volgende:
Waarom staan de setlists steeds in spoilertags?
Dat gaan we dan ook zeker doenquote:Op donderdag 29 november 2007 16:50 schreef Leonos het volgende:
Gewoon met ze alle om Mardy Bum schreeuwen schijnt te helpen
quote:Op donderdag 29 november 2007 09:03 schreef Xrenity het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Kan liggen aan vervelend publiek, irritante zaaleigenaar, of een TV-programma wat ze om 23:00 wilden zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 29 november 2007 09:37 schreef JeroenV het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Het gaat ook een praktisch probleem opleveren, na 3 weken staat iedereen er nog: "Ja, ze komen straks écht terug! Ik meen het! Ik ben vaker naar een optreden geweest! Let maar op! ".
Omdat ik dat ze al sinds 2006 niet meer live heb horen spelen, haha.quote:Ok, ze spelen het nog incidenteel zoals op Glastonbury dit jaar en ergens in Scandinavië toen het publiek woest werd.
En we mogen blij zijn met deze setlist. Toen ze in Argentinië stonden vorige maand speelden ze zelfs 'Still Take You Home' en 'Old Yellow Bricks' niet... En toen FA een single werd hadden ze FA ook van de setlist afgehaald
.
That's never gonna happen. Stond als demo-bandje in 2003 op hun setlist, in 2005 opgenomen als B-kant, vervolgens nooit meer live gespeeld... Dat is ook een wel een live-wens van mij.quote:Op donderdag 29 november 2007 18:23 schreef Xrenity het volgende:
Zou liever Settle for a Draw eens live horen.Wat JeroenV zegt: Sommige mensen willen verrast worden. Niets is zo irritant als weten welk nummer op welk moment komt, en als je precies weet wanneer het bijna afgelopen is. Ik had ook gewild dat ik mij in had kunnen houden en niet had geweten welke 'bijzondere' nummers ze gingen doen. Was veel verrassender geweest. Maar goed, setlist van deze Europese mini-tour is nu al 2 dagen achter elkaar verschillend geweest, dus er kan van alles gebeuren. Maar op bijvoorbeeld '505' hoeven we niet te rekenen (Miles Kane is niet mee), terwijl ze die in Engeland 100% zeker gaan spelen.quote:Op donderdag 29 november 2007 16:05 schreef MaJo het volgende:
Waarom staan de setlists steeds in spoilertags?![]()
Juist bij een band als Arctic Monkeys veranderd de setlist steeds dus je kunt er geen pijl optrekkenquote:Op donderdag 29 november 2007 16:50 schreef Leonos het volgende:
[..]
Omdat sommige mensen verrast willen worden
@ Haunter
Gewoon met ze alle om Mardy Bum schreeuwen schijnt te helpenWil iemand het in spoilertags dan? Ik zit namelijk in menig band topic en heb dat nog nooit eerder gezien. Vind het echt de grootste onzin...
En ja Mardy Bum, die moeten ze echt weer een spelenMijn favoriete nummer van het eerste album
5 - 28 februari Thailand O+![]()
Ik weet het niet hoor, zoals ik net al zei wisselt de setlist altijd dus je weet het nooit zeker bij de monkeys. Bovendien wordt voor mij een concert er echt niet minder op omdat ik van tevoren al weet of ze Mardy Bum bijv. wel of niet gaan doenquote:Op donderdag 29 november 2007 19:13 schreef Aisumasen het volgende:
Wat JeroenV zegt: Sommige mensen willen verrast worden. Niets is zo irritant als weten welk nummer op welk moment komt, en als je precies weet wanneer het bijna afgelopen is. Ik had ook gewild dat ik mij in had kunnen houden en niet had geweten welke 'bijzondere' nummers ze gingen doen. Was veel verrassender geweest. Maar goed, setlist van deze Europese mini-tour is nu al 2 dagen achter elkaar verschillend geweest, dus er kan van alles gebeuren. Maar op bijvoorbeeld '505' hoeven we niet te rekenen (Miles Kane is niet mee), terwijl ze die in Engeland 100% zeker gaan spelen.Als fan is het toch juist ook leuk om een beetje voorkennis te hebben?
Ik vind die demo versie van The Bad Thing echt zoveel beter
5 - 28 februari Thailand O+![]()
Ja mijne dus ookquote:Op donderdag 29 november 2007 20:16 schreef MaJo het volgende:
En ja Mardy Bum, die moeten ze echt weer een spelenMijn favoriete nummer van het eerste album
Wederom mee eens!quote:Op donderdag 29 november 2007 20:18 schreef MaJo het volgende:
Ik vind die demo versie van The Bad Thing echt zoveel beterDe intro blijft zo aanstekelijk
![]()
![]()
Oeh eensgezindquote:Op donderdag 29 november 2007 20:25 schreef Haunter het volgende:
[..]
Ja mijne dus ook![]()
[..]
Wederom mee eens!De intro blijft zo aanstekelijk
![]()
![]()
Ik zat trouwens te denken, is het misschien leuk om een soort mini fok meet te organiseren voor het concert volgende week? Ik vind het altijd erg leuk in het monkeys topic en ben eigenlijk wel benieuwd naar de personen achter de usernamesEn ik ga natuurlijk in mijn eentje
5 - 28 februari Thailand O+![]()
Dat laatste is niet onbelangrijk zekerquote:Op donderdag 29 november 2007 20:28 schreef MaJo het volgende:
[..]
Oeh eensgezind![]()
Ik zat trouwens te denken, is het misschien leuk om een soort mini fok meet te organiseren voor het concert volgende week? Ik vind het altijd erg leuk in het monkeys topic en ben eigenlijk wel benieuwd naar de personen achter de usernamesEn ik ga natuurlijk in mijn eentje
![]()
Normaal ben ik niet zo van de meets, alleen in het Monkeys topic zitten wel vaak dezelfde, leuke mensen![]()
Alleen ben ik er niet bij met het concert![]()
![]()
Van mij 1tje (van de 2 medegangers), alleen hij komt nooit in dit topic volgens mij.quote:Op donderdag 29 november 2007 20:29 schreef TC03 het volgende:
De mensen met wie ik ga hebben allen al een Fok acocunt.![]()
Ah dat komt mooi uit danquote:Op donderdag 29 november 2007 20:29 schreef TC03 het volgende:
De mensen met wie ik ga hebben allen al een Fok acocunt.![]()
5 - 28 februari Thailand O+![]()
Nee dat kloptquote:Op donderdag 29 november 2007 20:32 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Dat laatste is niet onbelangrijk zeker![]()
Normaal ben ik niet zo van de meets, alleen in het Monkeys topic zitten wel vaak dezelfde, leuke mensen![]()
Alleen ben ik er niet bij met het concert
Ik ben ook niet echt van de meets, maar als je een gezellig clubje hebt wil ik het wel doenAl weet je het live natuurlijk nooit
Enne, ik zeg Barcelona meet
5 - 28 februari Thailand O+![]()
Mocht er hier iemand toch niet kunnen gaan... ik wil je kaartje wel overkopen!Between the click of the light and the start of the dream![]()
MTV TWO is beterr, maar volgens mij alleen te ontvangen als je digitale tv hebt of satelliet. Komt iig vaak een uur lang 'Arctic Monkeys live' en interviews bij Gonzo.Let's Rummikub the night away.![]()
Wie van de 3 ben jij dan? En waren er nog veel mensen op school vandaag?quote:Op vrijdag 30 november 2007 13:57 schreef NevermindMe het volgende:
Ik reageer nog niet lang in dit topic, maar las wel altijd![]()
en ik ga met SnowCockroach..![]()
Let's Rummikub the night away.![]()
Ok, ze zijn écht geniaal.
Weten jullie nog dat ze Sandtrap (dat is Wagon On The Way To The Stripey Tent met vocalen) begonnen te spelen, en iedereen zeker wist dat het een nieuwe Teddy Picker B-kant ging worden?
Maar toen de tracklist van de single verscheen stond dat nummer er helemaal niet op. Verwarring alom.
Welnu, op de achterkant van de Teddy Picker-single staat de titel 'The Wagon On The Way To The Stripey Tent' wél. Maar.....hij is doorgestreept en vervangen door 'The Death Ramps'. (Evenals 'Lualdi' die vervangen is door 'Nettles')!
Het hele pakket (CD, 7" en 10") ziet er weer heel mysterieus uit. Ook echt uitgegeven onder de naam 'Death Ramps'. Net zoals een aparte 7" met de overige B-kanten, die ook uitgegeven is onder de naam 'Death Ramps'.quote:Alex Turner: The Death Ramps is my favourite name for a band. Or just Death Ramp.
(Quote uit dit interview uit augustus 2007).![]()
Haha, geweldigquote:Op zaterdag 1 december 2007 13:54 schreef Aisumasen het volgende:
Ok, ze zijn écht geniaal.
Weten jullie nog dat ze Sandtrap (dat is Wagon On The Way To The Stripey Tent met vocalen) begonnen te spelen, en iedereen zeker wist dat het een nieuwe Teddy Picker B-kant ging worden?
Maar toen de tracklist van de single verscheen stond dat nummer er helemaal niet op. Verwarring alom.
Welnu, op de achterkant van de Teddy Picker-single staat de titel 'The Wagon On The Way To The Stripey Tent' wél. Maar.....hij is doorgestreept en vervangen door 'The Death Ramps'. (Evenals 'Lualdi' die vervangen is door 'Nettles')!
Dat moet ik zien
Forum Opties Forumhop: Hop naar: