ben ik even weg, krijgen we een babyquote:Op dinsdag 6 november 2007 00:58 schreef akveor het volgende:
Volgt
vraag ik me ook af ?quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:00 schreef KimiK het volgende:
[..]
ben ik even weg, krijgen we een baby![]()
wie is er zwanger???
het is ook maandag, maandag om 1.00 uur naar bedquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:00 schreef tipsch het volgende:
Dennis acteert boos en stoer. Ik val er bij in slaap.![]()
nix volgens mij ookquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:00 schreef tipsch het volgende:
Dennis acteert boos en stoer. Ik val er bij in slaap.![]()
Niemand... was een geintje van Amanda....quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:00 schreef KimiK het volgende:
[..]
ben ik even weg, krijgen we een baby![]()
wie is er zwanger???
Sorry Akveorquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:05 schreef akveor het volgende:
[..]
Niemand... was een geintje van Amanda....
Dit is COS.... dus wel volgen die streams.....![]()
![]()
Kikkers blazen we op.....quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:06 schreef mootie het volgende:
Ik snap echt geen ruk van die ruzie's. Daar gaat het niet om! Je weet hoe het zit! Je weet wat ik bedoel!
Schiet mij maar lek...
Snap er ook geen moer van..zal wel de bedoeling zijn..tis nix maar..quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:06 schreef mootie het volgende:
Ik snap echt geen ruk van die ruzie's. Daar gaat het niet om! Je weet hoe het zit! Je weet wat ik bedoel!
Schiet mij maar lek...
Dat komt omdat waar het echt om gaat ze bespreken, al fluisterend, zonder zender, in de achterste badkamerquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:06 schreef mootie het volgende:
Ik snap echt geen ruk van die ruzie's. Daar gaat het niet om! Je weet hoe het zit! Je weet wat ik bedoel!
Schiet mij maar lek...
Hoe vaak zegt Dennis eigenlijk 'donder op' en 'rot op' tegen die graftak?quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:08 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Snap er ook geen moer van..zal wel de bedoeling zijn..tis nix maar..
quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:07 schreef KimiK het volgende:
[..]
Sorry Akveormaar ik zat dat andere boeiende gesprek te volgen en mag toch wel tussendoor even tijd nemen om wat te drinken te pakken??? Normaal word ik daar door FOK op geattendeerd, maar vanavond sta ik wel heel lang droog
![]()
"Teringwijf" ownee, dat mocht ik niet meer zeggen ...quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:08 schreef tipsch het volgende:
"Donder toch op."
"Rot toch op."
"Fucking hell."
En dat allemaal met de stem van een échte castraat.![]()
Brian is passé.... we gaan nu voor de hele redactie...quote:
Te pas en te onpas, naast 'dit en dat', 'dat weet je donders goed', 'boem boem boem' en knallen.quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:09 schreef mootie het volgende:
[..]
Hoe vaak zegt Dennis eigenlijk 'donder op' en 'rot op' tegen die graftak?
logisch... we krijgen 1 gast niet uit het huis, nu maar een stel onzichtbare... op wie zijn de pijlen als eerste gericht? op flens?quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:13 schreef akveor het volgende:
[..]
Brian is passé.... we gaan nu voor de hele redactie...![]()
We plegen een coup... allemaal fokkerts in de redactie....quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:15 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
logisch... we krijgen 1 gast niet uit het huis, nu maar een stel onzichtbare... op wie zijn de pijlen als eerste gericht? op flens?
Misschien kunnen ze nu inprogrammeren dat je na 15 posts een soortgelijke waarschuwing krijgt?? En als ze dan toch bezig zijn, gelijk voor de maan-, dins- en woensdag om 01.00 uur een waarschuwing dat het bedtijd isquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:09 schreef akveor het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Wat dat betreft is het jammer dat die 486-er.... ingeruild is.![]()
Bedtijd geld zeker niet voor Brian en AManda?quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:18 schreef KimiK het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze nu inprogrammeren dat je na 15 posts een soortgelijke waarschuwing krijgt?? En als ze dan toch bezig zijn, gelijk voor de maan-, dins- en woensdag om 01.00 uur een waarschuwing dat het bedtijd is![]()
1 kusje en Huub is helemaal weer de weg kwijt...quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:20 schreef neehe het volgende:
Wat dom dat Huub cp aan die snol heeft gegeven.
Hij loopt ze'n lul weer eens achterna, en later weer sorry tegen Lieke zeggen.
quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:20 schreef akveor het volgende:
[..]
Bedtijd geld zeker niet voor Brian en AManda?
Volgens mij wil Brian laten zien dat hij de regels wel durft te overtreden....quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:20 schreef Kaleddis het volgende:
Lieke heeft complimenten van Palma gekregen en nu opeens wil Brian de keuken opruimen voor morgenochtend, voor Palma, kan ze een beetje rustig beginnen![]()
Waarom zou het toch zijn dat de FEBO niet echt hiertegen optreed ??quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:25 schreef AnTjUh het volgende:
en ze worden door huub gewaarschuwd dat ze geen zenders om hebben
maar ze gaan gewoon door dus
Omdat het slappelingen zijn, ik zou ook doorgaan met kletsen, er staat toch geen boete op.quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:27 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Waarom zou het toch zijn dat de FEBO niet echt hiertegen optreed ??
Hee, zei ik het niet. Goed he, die redactie.quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:23 schreef Kaleddis het volgende:
En ja hoor, we fluisteren weer zonder zender![]()
ze hebben er gewoon zwaar schijt aanquote:
Lobassiequote:Op dinsdag 6 november 2007 01:33 schreef Lobasca het volgende:
Nix!! Mietje!!! Angsthaas!!! NIET FLUISTEREN!!!
Topquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:35 schreef tipsch het volgende:
[..]
Hee, zei ik het niet. Goed he, die redactie.![]()
Ik ook bloempje. En dan denk ik snel maar dat alles wat hij zegt, wij toch al weten, dat weet je toch?quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:37 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ik wordt echt schijtziek van die LAMLUL
![]()
Dat weet ik dondersgoed!quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:39 schreef tipsch het volgende:
[..]
Ik ook bloempje. En dan denk ik snel maar dat alles wat hij zegt, wij toch al weten, dat weet je toch?![]()
Ik zie d'r zo lopen en ben er nog steeds zo van overtuigd dat ze een vent is.quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:42 schreef AnTjUh het volgende:
goh nadia heeft ookniks om naar bed aan te doen
Ja, dat krijg je ervan ...quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:42 schreef neehe het volgende:
Huub en Lieke praten nu ook zonder zender.
Dan zullen er zo wel boetes vallenquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:42 schreef neehe het volgende:
Huub en Lieke praten nu ook zonder zender.
Ja nou dan. Je weet het toch. We weten het allebei. We weten het allebei. We weten toch wat we bedoelen. Donder op. Fucking hell.quote:
Tis in ieder geval geen lekker wijf, that's for sure!quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:42 schreef tipsch het volgende:
[..]
Ik zie d'r zo lopen en ben er nog steeds zo van overtuigd dat ze een vent is.![]()
quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:45 schreef Kaleddis het volgende:
Het ergste is, dan hoor je haar praten en dan wens je dat ze haar muil houdt![]()
Bij Huub zit het gewoon om zijn nek zie ik en Lieke ligt hem meestal tussen in.quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:42 schreef neehe het volgende:
Huub en Lieke praten nu ook zonder zender.
Ik zag ze praten maar hoorde niets, ik geef ze geen ongelijk, als ze praten komt er alleen maar wat op de plasma te staan. nou en ?quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:46 schreef Dreamboy het volgende:
[..]
Bij Huub zit het gewoon om zijn nek zie ik en Lieke ligt hem meestal tussen in.
Brrrrr, moet zo nog gaan slapen hoorquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:51 schreef Dreamboy het volgende:
Meschien verteld Brian nu ook wel heel zachtjes sexverhaaltjes waar ze geil van wordt dat deed hij bij Nena ook altijd.
quote:Op dinsdag 6 november 2007 01:51 schreef Dreamboy het volgende:
Meschien verteld Brian nu ook wel heel zachtjes sexverhaaltjes waar ze geil van wordt dat deed hij bij Nena ook altijd.
Nog 5 minutenquote:Op dinsdag 6 november 2007 02:19 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Huub en Lieke zijn weer goed bezig, lekker Amanda en Brainless
wakker houden .... die zijn allebei al behoorlijk ge-irriteerd![]()
Achja, tijd.......quote:Op dinsdag 6 november 2007 02:34 schreef Musje456 het volgende:
Sorry Morwen we zitten al op n10 minuten
En dat verbaast jouquote:Op dinsdag 6 november 2007 03:06 schreef Musje456 het volgende:
Blijkbaar is er echt niks te melden... Bijna een uur niks
Het is nogmaals een platreet hoerquote:Op dinsdag 6 november 2007 01:44 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Tis in ieder geval geen lekker wijf, that's for sure!![]()
Voor de liefhebbers..........het bashen van een platreethoer door Palmaquote:
quote:Op dinsdag 6 november 2007 08:45 schreef noekje het volgende:
Die Kelly klinkt gelukkig psychisch erg gezond. Heb je twee kinderen, sporen ze allebei niet. Gelukkig kun je altijd de basisschool nog de schuld geven.
Deze Lookie zal er rekening mee houden.quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:04 schreef avonne het volgende:
goedemorgen kansloze streamertjes van me.
Wat een rotzooi is de COS geworden.
En dam het zwaaien en trusten ook een beetje (flink) in, please
quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:05 schreef beequeen het volgende:
Goedemorgen![]()
Naad heeft voor de 3e dag op rij haar zomerse korte broek aan, is dit om het hokje te zieken, zo van.......ik heb niks om aan te trekken?
Gisteren kreeg ze allemaal nieuwe spullen maar die gingen linea recta retour. Het hokje moet dat inmiddels toch flink zat worden dunkt mij.
Ze liep net door het beeld richting, waar anders dan de ........ kapsalone.quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:10 schreef Lobasca het volgende:
[..]
![]()
Waar zie jij nada? Heb er nog niet kunnen spotten.
Ik ga zo ook in mijn kortste broek aan de slag, heerlijk met dit weer.![]()
Febo ,valt het jullie zelf nou ook niet op?????????????????????????????????????????????????????quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:16 schreef beequeen het volgende:
Ja hoor, Naad, Brian en Amanda mogen met zijn drieën naar de tandarts, het wordt met de dag gekker daar.![]()
Dat wordt steeds opvallender en schandaliger...zouden ze de trio moeten regelen?quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:16 schreef kybe het volgende:
Nadia,Brian en Amanda gaan naar de tandarts.
En de febo ,die hebben een paar psychiaters nodig.quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:28 schreef Deisyy het volgende:
Goedemorgen![]()
Niet te geloven dat ze alweer naar de tandarts moeten. Behalve een verrot karakter hebben ze dus ook een verrot gebit.
Ronduit schandalig dat het stel tokkies alles voor elkaar krijgen.... en Lieke die al heel lang aangeeft dat ze last heeft van der kuiten zo lang moet wachten..quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:43 schreef beequeen het volgende:
Lieke in tranen. Ze heeft heel erg veel last van haar been, ze kan er zelfs niet van slapen. Ze is vorige week naar de huisarts geweest maar die heeft er amper naar gekeken.
Ik vind het een grof schandaal de de FEBO haar zo lang laat lopen met deze klachten. De rest mag voor een poep en een scheet naar het ziekenhuis, kijk naar Amanda, maar Lieke......ho maar.![]()
Dat zegt weer een hoop over die drie.Ik heb Lieke en Huub nog nooit rotopmerkingen horen maken over de stem problemen van Amanda.quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:47 schreef Lobasca het volgende:
Amanda , nada en Brian maken er gelijk weer gebruik van...
Het zijn een stelletje sletten, en een RAT.en wat voor RATquote:Op dinsdag 6 november 2007 10:48 schreef beequeen het volgende:
Amanda, Naad en Brian roddelen er vrolijk op los, die genieten van het feit dat Lieke op breken staat ( hun woorden ).
Reden om Lieke uit de tent te lokken en ruzie met haar te maken. Wat zijn het toch een low lifes.![]()
Mute.
Hoe? Waar precies?quote:Op dinsdag 6 november 2007 10:48 schreef DGK_Tegengas het volgende:
En die laffe klootzak zijn dekkingsletjes toespreken .... walgelijk![]()
![]()
![]()
![]()
Als je hem nog iets persoonlijks wil sturen:
Even via http://www.sidn.nl de volgende domeinnaam intikken: brianspoetry.nl
en je kunt in ieder geval zijn persoonlijke info bekijken
Helemaal mee eens. De FEBO is de controle kwijt over dat zootje ongeregeld, de lol van het kijken is er bij mij ook af, jammer.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:00 schreef avonne het volgende:
ik vind er geen zak meer aan.
Dat Brian er niet uit gezet wordt is het bewijs dat er helemaal geen spel is en het geen enkel nut heeft om te "spelen".
Het enige "spelletje" is tussen de bewoners enerzijds en de Febo anderzijds.
Wie krijgt het meest voor elkaar?
inderdaadquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:08 schreef beequeen het volgende:
Hier ga je toch van over je nek......VV.
10:44 - Lieke in tranen...
Opeens zit er een huilende Lieke op de bank. Ze heeft erg last van haar been. Nadia brengt een glaasje water, Jaap zegt lieve dingetjes en Huub aait wat over haar gezicht. “Ik had vroeger al scheenbeenontsteking…”, legt ze uit en snikt verder. “’s Nachts klopt het en steekt het. Ik slaap er slecht door”, klaagt ze verder. Huub en Jaap adviseren haar naar een dokter te gaan. Is het enkel de pijn waarom Lieke huilt of is er meer aan de hand?
Jammer,het spel is juist het leukst. Die domme gescripte verhaallijnenquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:00 schreef avonne het volgende:
ik vind er geen zak meer aan.
Dat Brian er niet uit gezet wordt is het bewijs dat er helemaal geen spel is en het geen enkel nut heeft om te "spelen".
Het enige "spelletje" is tussen de bewoners enerzijds en de Febo anderzijds.
Wie krijgt het meest voor elkaar?
ze ligt in bed, de dokter komt vanmiddagquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:13 schreef Nostalgist het volgende:
Lieke niet meer te zien.... zou ze nu naar een fysio zijn ??
wel een raar verhaal hoor, als je toch bij de huisarts bent, dan ga je toch niet weg voor je tevreden bent ??
Lieke ligt nu in bed.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:13 schreef Nostalgist het volgende:
Lieke niet meer te zien.... zou ze nu naar een fysio zijn ??
wel een raar verhaal hoor, als je toch bij de huisarts bent, dan ga je toch niet weg voor je tevreden bent ??
Ah; Thanks....quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:14 schreef avonne het volgende:
[..]
ze ligt in bed, de dokter komt vanmiddag
Dat komt er zitten daar bij de febo , een paar pubers,die zit zich op te geilen op die Platreetquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:02 schreef avonne het volgende:
Nadia mag nog steeds fluisteren, merk ik
Vandaar natuurlijk ook dat Nadja en kornuiten zo vaak naar de "tandarts" moeten, want voor wat hoort wat.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:16 schreef Jewscky het volgende:
[..]
Dat komt er zitten daar bij de febo , een paar pubers,die zit zich op te geilen op die Platreet![]()
Ik wel hoor....na aftrek van onkosten gaan er wel een paar euro die kant op........quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:23 schreef avonne het volgende:
Ik geloof trouwens ook niet in de "honkballertjes op de Antillen goede doel" verhaal.
Huub zat net uit te rekenen hoeveel hij gaat verdienen...quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:24 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik wel hoor....na aftrek van onkosten gaan er wel een paar euro die kant op........![]()
Huub krijgt naast "eeuwige roem" geen moer. Ze rekenen zich rijk, dat is alles. Collateral damage voor zichzelf en andere bewoners nemen ze op de koop toe. Vrijwillige slavernij......quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:25 schreef avonne het volgende:
[..]
Huub zat net uit te rekenen hoeveel hij gaat verdienen...
Even nog een aanvulling; de arts heeft haar doorverwezen naar een sport medisch adviescentrum. De FEBO zou dat regelen maar was nog steeds niet gebeurd. Huub en Jaap zeiden dat ze maar eens een paar dagen moest blijven zitten met een boek dan was het zo geregeld. Al met al gaf Lieke aan dat ze al 5 maanden bezig was om naar een arts te mogen voor verder onderzoek.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:13 schreef Nostalgist het volgende:
Lieke niet meer te zien.... zou ze nu naar een fysio zijn ??
wel een raar verhaal hoor, als je toch bij de huisarts bent, dan ga je toch niet weg voor je tevreden bent ??
volgens mij is de FEBO strafbaar bezig..... Medische hulp weigeren, danwel nalatendheid het te regelen.... Kan een leuke schadeclaim worden.....quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:28 schreef 2live het volgende:
[..]
Even nog een aanvulling; de arts heeft haar doorverwezen naar een sport medisch adviescentrum. De FEBO zou dat regelen maar was nog steeds niet gebeurd. Huub en Jaap zeiden dat ze maar eens een paar dagen moest blijven zitten met een boek dan was het zo geregeld. Al met al gaf Lieke aan dat ze al 5 maanden bezig was om naar een arts te mogen voor verder onderzoek.
Ah gossie, zelfs origami wil niet lukken?quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:29 schreef avonne het volgende:
Nu ben ik toch wel heel nieuwsgierig wat Dennis aan het doen is.
Zit hij daar met een verfrommeld blaadje te niksen.
Lieke wilde wel blokken maar na overleg met Huub en Jaap ging zij overstag.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:22 schreef avonne het volgende:
Er is gisteren dus nog een stemming geweest voor 50CP voor de collect call van Nadia.
Het is heel erg opvallend dat H,J&L het niet geblokt hebben.
Opdracht van de Febo, dus.
ach ja, tis voor het spel he. de redactie is nog altijd de baas.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:23 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Wat is die Huub kansloos aan het slijmen met die Nadia.....kwijl, kwijl.....als een puppie zit hij de hele tijd te hijgen. Toch wel sneu voor sneaky motherfucker Lieke, die heeft naast een zeer been simpelweg zielepijn.
Ehm, Lieke kan zo de poort uitwandelen naar een dokter hoor. Ze doet het voor een deel ook zelf.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:31 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
volgens mij is de FEBO strafbaar bezig..... Medische hulp weigeren, danwel nalatendheid het te regelen.... Kan een leuke schadeclaim worden.....![]()
Arme Huubquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:32 schreef miesy het volgende:
[..]
ach ja, tis voor het spel he. de redactie is nog altijd de baas.
arme huub, moet ie flirten met zoeen valse loeder, wat een straf![]()
Zomaar de poort uitlopen zou mijn eer ook te na zijn, Nix mocht zelfs voor een glassplintertje naar het ziekenhuis en zij mankeeert echt wat en wordt afgescheept met een nonchalante huisarts, dit is toch een beetje scheef of niet dan?quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:32 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ehm, Lieke kan zo de poort uitwandelen naar een dokter hoor. Ze doet het voor een deel ook zelf.
dan ben ik wel nieuwsgierig welke argumenten ze hebben gebruikt, zonder de Febo te noemenquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:31 schreef kybe het volgende:
[..]
Lieke wilde wel blokken maar na overleg met Huub en Jaap ging zij overstag.
laatst zei die nog dat ze uit der bek stinktquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:34 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Arme HuubHij wil niets liever.....
![]()
Jaap zei heel snel dat hij met Dennix moest spelen. Het hokje was niet snel genoeg met een SL.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:39 schreef avonne het volgende:
Wat was er tussen Huub en Jaap? Ik hoorde alleen "dat mag ik alleen off stream zeggen"
Hij heeft alleen respect voor z'n eigen privézaken. Zoals hij gisteren Lieke een sneer gaf dat die van zijn privéspullen af moest blijven (kleding van hem had ze opgeruimd).quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:38 schreef jassy het volgende:
Inderdaad. Respecteer toch ajb Jaap met zn Privézaken!
zal wel weer iets zijn geweest om ruzie te creeeren tussen dennis en nadia, dennis jaloers maken oid.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:37 schreef avonne het volgende:
[..]
dan ben ik wel nieuwsgierig welke argumenten ze hebben gebruikt, zonder de Febo te noemen
Ik zie wat ik zie......Huub fans zien regelmatig wat ze graag willen zien....quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:38 schreef miesy het volgende:
[..]
maar een aan huub hekel hebbende type als jij ziet natuurlijk alleen wat je wilt zien...toch?![]()
Huub zei dat hij zo zijn reden had.Later wilde hij nog even met Jaap spreken omdat hij vond dat Lieke uit jaloezie handelde.Lieke zei dat zij het raar vond om niet te blokken omdat dat toch de afspraak was.Het argument van Huub:dit is geen uitje.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:37 schreef avonne het volgende:
[..]
dan ben ik wel nieuwsgierig welke argumenten ze hebben gebruikt, zonder de Febo te noemen
Huh? we hadden het over een usb stick van Jaap die Huub opeens aan het opeisen was. Huub probeert nu weer recht te praten wat hij krom deed.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:45 schreef miesy het volgende:
[..]
ja oke, bla bla..
we hadden het over nadia, toch?
ja, uhh....was een foutje.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Huh? we hadden het over een usb stick van Jaap die Huub opeens aan het opeisen was. Huub probeert nu weer recht te praten wat hij krom deed.
Ik vond het ook raar dat Huub waar die twee nitwits bij waren hem afviel.quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:49 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik denk dat Jaap baalt dat Huub Lieke aan het opofferen is ten faveure van Huub's egotripperij
me too... baalde ervanquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:51 schreef kybe het volgende:
[..]
Ik vond het ook raar dat Huub waar die twee nitwits bij waren hem afviel.
Ja, dat is ook raar. Maar weer niet als je bedenkt dat hij gewend is om z'n zin te willen hebben ten koste van alles en iedereen. Het is gewoon jammer. Vooral als je beseft dat je zonder die hanerigheid ook gewoon lol kunt maken. Jaap is daar het voorbeeld wel van vind ik. Die heeft vaak de echt leuke momenten zonder dat hij zichzelf boven een ander plaatstquote:Op dinsdag 6 november 2007 11:51 schreef kybe het volgende:
[..]
Ik vond het ook raar dat Huub waar die twee nitwits bij waren hem afviel.
Je kon Palma nog net horen zeggen dat het een groot cadeau van Eric was.Zij vroeg nog of Eric de broer van Lieke is.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:05 schreef Desii het volgende:
Lieke krijgt een kado... en we krijgen het niet eens te zien op de streams
was niet in beeldquote:Op dinsdag 6 november 2007 12:15 schreef Deisyy het volgende:
Eric is toch een goede vriend van Lieke. Wat heeft ze gehad?
Die platreet slet heeft weer jeuk.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:20 schreef STAP01 het volgende:
Nadia STINKT!!!!!!
nare mond luchtjes zijn zoquote:Op dinsdag 6 november 2007 12:20 schreef STAP01 het volgende:
Nadia STINKT!!!!!!
Klopt Eric is ook een keer geweesd in de villa hij is iets van 43 jaar.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:15 schreef Deisyy het volgende:
Eric is toch een goede vriend van Lieke. Wat heeft ze gehad?
Ik hoop het voor die RATquote:Op dinsdag 6 november 2007 12:29 schreef STAP01 het volgende:
Amanda: niet zo mooi...
stilte
Brain: fucking kutzooi
Slecht nieuws voor de rat!?
quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:32 schreef tipsch het volgende:
Ik slinger de streams aan en hoor Brian zeggen:"Twee uur moeten we er zijn."
Waar mag hij zijn?
Ik proef nu tóch een beetje medelijden NMNS, klopt dat?quote:Op dinsdag 6 november 2007 11:23 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Wat is die Huub kansloos aan het slijmen met die Nadia.....kwijl, kwijl.....als een puppie zit hij de hele tijd te hijgen. Toch wel sneu voor sneaky motherfucker Lieke, die heeft naast een zeer been simpelweg zielepijn.
psychiater?quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:32 schreef tipsch het volgende:
Ik slinger de streams aan en hoor Brian zeggen:"Twee uur moeten we er zijn."
Waar mag hij zijn?
Ja, dat klopt wel......quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:35 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Ik proef nu tóch een beetje medelijden NMNS, klopt dat?![]()
alleen als het tegen huub gebruikt kan worden, dan heeft ie opeens wel medelijden met haar.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:35 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Ik proef nu tóch een beetje medelijden NMNS, klopt dat?![]()
Jee joh, wat gaaf dat je mij zo goed door hebt.......quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:37 schreef miesy het volgende:
[..]
alleen als het tegen huub gebruikt kan worden, dan heeft ie opeens wel medelijden met haar.![]()
Tandarts, Amanda, Brian en Naad mogen met zijn drieën.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:33 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dokter, tandarts, golfbaan. Pik er maar eentje uit![]()
quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:39 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Jee joh, wat gaaf dat je mij zo goed door hebt.......![]()
Maar je hebt zeker mijn postings m.b.t. Brian gemist?
Droomscenarioquote:Op dinsdag 6 november 2007 12:39 schreef Desii het volgende:
Brian, Amanda en Nadia gaan weg naar tandarts om noooooit meer terug te keren in dgk, in plaats daarvan komen nu:
Joris, Ivar en Suus(wishful thinking)
Ja, zo had ik het nog niet bekeken, maar zit wel wat in..quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:37 schreef miesy het volgende:
[..]
alleen als het tegen huub gebruikt kan worden, dan heeft ie opeens wel medelijden met haar.![]()
quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:39 schreef Desii het volgende:
Brian, Amanda en Nadia gaan weg naar tandarts om noooooit meer terug te keren in dgk, in plaats daarvan komen nu:
Joris, Ivar en Suus(wishful thinking)
Even teruggescrollt, naar de tandarts nog maar eens. Deze keer met z'n drieën?quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:33 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dokter, tandarts, golfbaan. Pik er maar eentje uit![]()
Ik heb nog een foto van haar.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:39 schreef Desii het volgende:
Brian, Amanda en Nadia gaan weg naar tandarts om noooooit meer terug te keren in dgk, in plaats daarvan komen nu:
Joris, Ivar en Suus(wishful thinking)
Treurig!quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:43 schreef rooie3 het volgende:
De verhaallijn van Nadia en Huub is echt door achter verzonnen.Ze denken zeker dat Nadia zo wel populair word.Heel villa vandaag gaat er over en ook de poll.Jammer dat Huub eraan mee werkt,hij verliest echt meer dan hij er mee gaat winnen.
Maar als je iets toch niet wilt,dan doe je het toch niet.Vooral nu je niet meer vervangen kan worden.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:47 schreef diedirk het volgende:
[..]
Treurig!
Begreep ook dta Jaap nu met Dennis moet gaan praten en spelen .
Is toch echt helemaal triest
Wat die tandarts ook doet, er blijft toch bagger uit haar muil komen.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:48 schreef beroepslurker het volgende:
Ik hoop voor de medebewoners dat de tandarts iets gaat doen aan de halitose van Nadia. Misschien is het een idee om de nieuwe topic "Een tongkrabbertje voor Nadia" te noemen, dan pakken we dat probleem eens goed aan!
misschien verdient hij er wel extra centen mee.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:54 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Maar als je iets toch niet wilt,dan doe je het toch niet.Vooral nu je niet meer vervangen kan worden.
Het valt mij op dat Nadia vaak haar hand voor haar mond houdt als ze met iemand praat, dus zélf weet ze het wel, en ik meen dat Brian en Huub er weleens iets over gezegd hebben. Je kunt zeggen wat je wilt van Dennis, maar hij trotseert toch nacht in nacht uit die adem, die 's morgens vroeg wel dodelijk zal zijn.....quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:54 schreef miesy het volgende:
zou ze weten dat ze stinkt?
meestal durven mensen daar niks over te zeggen..
Juist....maar hij wil maar al te graag. Dat is toch wel duidelijk?quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:54 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Maar als je iets toch niet wilt,dan doe je het toch niet.Vooral nu je niet meer vervangen kan worden.
heb het me al vaak genoeg voorgesteld, maar moet er eigenlijk niet aan denken..quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:56 schreef beroepslurker het volgende:
[..]
Het valt mij op dat Nadia vaak haar hand voor haar mond houdt als ze met iemand praat, dus zélf weet ze het wel, en ik meen dat Brian en Huub er weleens iets over gezegd hebben. Je kunt zeggen wat je wilt van Dennis, maar hij trotseert toch nacht in nacht uit die adem, die 's morgens vroeg wel dodelijk zal zijn.....
Ook dat gaat ze bar slecht af. Albert Cuyp cool, Almere hipquote:Op dinsdag 6 november 2007 12:57 schreef tipsch het volgende:
DIe Brian en Amanda zitten daar echt voor spek en bonen. Voegen geen fuck meer toen, al maanden brengen ze niets interessant toe. Cool doen, er hip uitzien, sexverhaaltjes, haat en nog meer leeghoofdigheid.
Brian had er gewoon uit gemoeten.Brian en Amanda worden steeds kindser en ze worden maar geholpen en mogen alles.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:57 schreef tipsch het volgende:
DIe Brian en Amanda zitten daar echt voor spek en bonen. Voegen geen fuck meer toen, al maanden brengen ze niets interessant. Cool doen, er hip uitzien, sexverhaaltjes, haat en nog meer leeghoofdigheid.
Daar heb je gelijk in, ik had het moeten "aanhalen".quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ook dat gaat ze bar slecht af. Albert Cuyp cool, Almere hip.
Ze zien er nog erger uit dan de Tokkies, hoezo hip.?quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:57 schreef tipsch het volgende:
DIe Brian en Amanda zitten daar echt voor spek en bonen. Voegen geen fuck meer toen, al maanden brengen ze niets interessant toe. Cool doen, er hip uitzien, sexverhaaltjes, haat en nog meer leeghoofdigheid.
Kijk persoonlijk toch liever naar die 2, die gewoon een beetje lol op bed hebben.quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:57 schreef beequeen het volgende:
Amanda en Brian maken TV, leuke momentjes als het "happy couple".![]()
Ik kijk ook graag naar die twee (die gewoon een beetje lol op bed hebben),als ze de poort uitlopen.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:05 schreef T-lex het volgende:
[..]
Kijk persoonlijk toch liever naar die 2, die gewoon een beetje lol op bed hebben.
Dan een Huub die met een zuur gezicht achter de piano zit.![]()
Ik vind niet dat Huub zuur kijkt maar goed, smaken verschiilen.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:05 schreef T-lex het volgende:
[..]
Kijk persoonlijk toch liever naar die 2, die gewoon een beetje lol op bed hebben.
Dan een Huub die met een zuur gezicht achter de piano zit.![]()
ze zijn ook echt niet lekker daar, he, bij die redactie.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:07 schreef Desii het volgende:
Huub zegt tegen Lieke dat als je huilt om dingen voor elkaar te krijgen het geen piepen is (dit omdat ze al 5 maanden met pijn loopt en dus ook al 5 mnd bij het hokje loopt te vragen)
en streamwissel
Als het over het hokje gaat zijn ze verdomde snel met streamwissels. Het is toch schandalig dat ze Lieke zo laten wachten op een simpel ziekenhuisbezoek. Een glassplintertje en Dennix mag zelfs 's nachts naar het ziekenhuis.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:07 schreef Desii het volgende:
Huub zegt tegen Lieke dat als je huilt om dingen voor elkaar te krijgen het geen piepen is (dit omdat ze al 5 maanden met pijn loopt en dus ook al 5 mnd bij het hokje loopt te vragen)
en streamwissel
Nee.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:10 schreef IkWeetNiets het volgende:
[ afbeelding ]
Zou jij van deze mensen een tweedehands auto kopen?
(ik heb heel vroeger al een stichting opgericht om JR uit Dallas te krijgen, ook daar was de redactie ongevoelig voor)
Nou, niet echt nee.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:10 schreef IkWeetNiets het volgende:
[ afbeelding ]
Zou jij van deze mensen een tweedehands auto kopen?
(ik heb heel vroeger al een stichting opgericht om JR uit Dallas te krijgen, ook daar was de redactie ongevoelig voor)
quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:15 schreef beequeen het volgende:
JR werd uiteindelijk wel doodgeschoten, of was het neergeschoten, ben het even kwijt.
Nadia:"Wij moeten naar achter."quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Door de zus van Sue Ellen. Maar hij bleef leven. De schurk.
Die tandarts trouwens ook. Hoe doorzichtig. Ze doen er niet eens meer moeite voor het te verhullen.
Oh, dat wist ik niet. Heb de serie uiteindelijk niet meer gevolgd. Was voornamelijk bezig met het stichtingskrantje volschrijven en verspreiden. Maar mijn inspanningen zijn dus beloond. Goed om te horen.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:15 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nou, niet echt nee.
JR werd uiteindelijk wel doodgeschoten, of was het neergeschoten, ben het even kwijt.
Prutsers zijn het achter, incompetent zootje.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Door de zus van Sue Ellen. Maar hij bleef leven. De schurk.
Die tandarts trouwens ook. Hoe doorzichtig. Ze doen er niet eens meer moeite voor het te verhullen.
Ze hebben die tweedehands-zaak zeker in Slotervaart? Occasions die daar vandaan komen kunnen wel een beetje rokerig ruiken, maar ach, een kniesoor die daar op let...quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:10 schreef IkWeetNiets het volgende:
[ afbeelding ]
Zou jij van deze mensen een tweedehands auto kopen?
(ik heb heel vroeger al een stichting opgericht om JR uit Dallas te krijgen, ook daar was de redactie ongevoelig voor)
Burn out beentjes.... WTFquote:Op dinsdag 6 november 2007 13:18 schreef beequeen het volgende:
Wouter noemt het "burn-out beentjes", klinkt professioneel.![]()
dat is niet ontevreden hoor, dat is bezorgd (imo)quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:23 schreef riri het volgende:
doe ontevreden kop van Huub staat me ook niet meer aan
Van het paaldansen. Da's dan wel weer vreemd, toen had ze geen centje pijn.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:25 schreef petraa het volgende:
Ze zit flink onder de blauwe plekken trouwens
Die blauwe plek bedoel je?quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:28 schreef petraa het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk naar haar rechteronderbeen.
Kim lijkt wat op Maria kooistraquote:Op dinsdag 6 november 2007 13:21 schreef IkWeetNiets het volgende:
[..]
Losse mededelingen:
Wie weet waar Kim op lijkt?
Ik zag het gisteren in eens in een filmpje
En je was altijd zo'n H&L fan Ririquote:Op dinsdag 6 november 2007 13:23 schreef riri het volgende:
doe ontevreden kop van Huub staat me ook niet meer aan
En je was altijd zo'n H&L fan Ririquote:Op dinsdag 6 november 2007 13:23 schreef riri het volgende:
doe ontevreden kop van Huub staat me ook niet meer aan
WTF is Maria Kooistra?quote:
quote:
Nee....quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:31 schreef IkWeetNiets het volgende:
[..]
En je was altijd zo'n H&L fan Riri
Ben je een kennis van Lieke?
quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:41 schreef berend88 het volgende:
als ik naar de fysio of de dokter moet doe ik toch een iets degelijker slipje aan.. wel mooi idd maar ik zou me dr ongemakkelijk mee voelen bij een arts
Meer een zoethoudertje, denk ik. "Kijk eens hoe goed we luisteren. Ook naar Lieke." Dat dit volgt op maanden zeuren, vergeten we voor het gemak maar even.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:47 schreef beequeen het volgende:
Het is wel duidelijk waarom dit on cam is. Ze willen laten zien dat ze Lieke serieus nemen, misschien hebben ze het toch wat benauwd gekregen achter.
en terecht!quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:47 schreef beequeen het volgende:
Het is wel duidelijk waarom dit on cam is. Ze willen laten zien dat ze Lieke serieus nemen, misschien hebben ze het toch wat benauwd gekregen achter.
quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:48 schreef beroepslurker het volgende:
Begrijp nog steeds niet waarom Lieke zo lang heeft moeten wachten voor er serieus naar gekeken werd. Zij moet eerst half dood gaan voor de FEBO er een dokter naar laat kijken terwijl de anderen daar als er een scheet dwars zit al naar een specialist mogen.
Wat dat betreft is DGK weinig anders dan de rest van de samenleving...quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:48 schreef beroepslurker het volgende:
Begrijp nog steeds niet waarom Lieke zo lang heeft moeten wachten voor er serieus naar gekeken werd. Zij moet eerst half dood gaan voor de FEBO er een dokter naar laat kijken terwijl de anderen daar als er een scheet dwars zit al naar een specialist mogen.
Dus datte.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:49 schreef Copycat het volgende:
[..]
Meer een zoethoudertje, denk ik. "Kijk eens hoe goed we luisteren. Ook naar Lieke." Dat dit volgt op maanden zeuren, vergeten we voor het gemak maar even.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |