abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_61629984
Sletvana
Ik vind het nu alweer leuk. Alleen die reclame
pi_61631494
quote:
Op zondag 14 september 2008 19:30 schreef shiNinG_staR het volgende:
Ohja inderdaad.. wel vaag dan idd dat ze er geen verdere uitleg over geven. Misschien omdat het minder goed met Martins carriere ging en dat ze kleiner moesten gaan wonen?
wonen waar je moeder dood gevallen is en je aupair je kind stal lijkt me ook niet plezant, dus verhuizen is dan een goeie optie
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_61631516
Heerlijke aflevering!
Reclame Opnemen de hele handel en er achteraan kijken. Reclameblokken duren 8 minuten per keer..te erg!
geniet nooit met mate
pi_61631537
verder heb ik echt moeten lachen weer om Claire met haar "oost europese daklozen pap met beschimmeld brood" enzo
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_61631669
lekkere aflevering weer!
Anouk die op straat plast
En die heerlijke anekdotes weer,geweldig!
pi_61632526
De verkleednicht En Anouk idd!
pi_61635017
Ik vond 'm weer leuk!

Overigens, ik zat het me vanavond ook af te vragen, waarom die verhuizing niet meer aandacht heeft gekregen. Misschien konden ze het niet interessant genoeg maken.
Moet wel zeggen dat ik helemaal niet nieuwsgierig ben naar de volgende afleveringen. De verhaallijnen zijn niet heul boeiend.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vinden jullie het wel spannend?
Happiness never comes in the way that we imagine.
pi_61638337
Nee, en dat mist er nu juist aan dit seizoen. Er is geen echt spannende verhaallijn, zoals de acties van Tippi Wan (al zit er wel wat aan te komen, zoals ik begrijp). Maar om je kijkers vast te houden moet je echt wat eerder met de spanning en actie komen. Ik vond de aflevering al wel een stuk beter dan die van vorige week.
  maandag 15 september 2008 @ 11:10:26 #209
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_61640345
Ik denk toch, makkelijk pratend en ordinair gillend vanaf de hockey-zijlijn dat het misschien beter was geweest een 'nieuwe Willemijn' te introduceren. In elk geval een nieuwe vrouw met een uitgesproken karakter, die wat tegenhang biedt aan de drie vrij labiele dames die nu worstelen in het Gooische. Het trio vind ik gewoon nu wat magertjes (no pun intended). We kennen de karakters wel, en dat is op zich alleen maar leuk, maar het Willemijn-type rommelde de boel nog wel eens los. Nu blijft het allemaal zo hangen. Of zo. En zo'n homo-kapper lost dat ook niet op, al is het vast de bedoeling dat hij 'vrouw'-nummer vier wordt langzaamaan. Maar we willen juist kouwe kak! Oud geld! Stoofpot van hert! High Tea's in de garden! En dat zo'n vrouw dan gewoon stiekem een heel lief mens is dat het ook allemaal niet zo goed weet. Want dat was volgens mij de opzet achter Willemijn.

Enfin, ik mis haar dus ook, bedoel ik.
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_61648691
De nieuwe Gooische vrouw is gisteren dus geïntroduceerd, maar ze leek nog niet bepaald op een nieuwe Willemijn .
  maandag 15 september 2008 @ 17:17:03 #211
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_61650185
Gut dat is waar ja, er werd een nieuwe vrouw geïntroduceerd.

Kun je nagaan, dat is niet eens blijven hangen.
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_61651623
Wie was dan die nieuwe Gooische vrouw?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_61651922
De hondenfluisteraar.
pi_61652125
quote:
Op maandag 15 september 2008 18:24 schreef shiNinG_staR het volgende:
De hondenfluisteraar.
Oke, nou daar kan ik nog weinig over zeggen. Ik was al bang dat het om Sletvana of dat vrouwtje uit de hockeywinkel ging
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_61652204
Ik zag dat gejank van die nieuwe psych ook al uren aankomen
pi_61652475
quote:
Op maandag 15 september 2008 18:24 schreef shiNinG_staR het volgende:
De hondenfluisteraar.
Ja, even een anti-climax. Maar misschien hebben ze ervoor gekozen haar rustig te introduceren. Svetlana vind ik een leuke aanvulling, al zal die wel geen lang leven beschoren zijn, nu Evert ietwat teleurgesteld was dat zijn zoon met haar aanrommelde.

Die grap van die psych was voorspelbaar, maar ik moest wel lachen om haar manier om kalmte te bewaren: "2001... 2003... 2004"

En Martin met zijn zakje.
pi_61652594
Werd Svetlana trouwens gespeeld door Jennifer HNTM? Ze leek er zo op
pi_61652683
Oh, is de hondenfluisteraar de nieuwe Gooische Vrouw?
pi_61654752
quote:
Op maandag 15 september 2008 18:51 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Oh, is de hondenfluisteraar de nieuwe Gooische Vrouw?
Ik kreeg ineens een irritante brainwave, maar als de voorspelbaarheid zich voortzet zal het waarschijnlijk toch zoiets worden: Evert is alleen, met de honden van Willemijn, hondenfluisteraar komt in contact met de honden van Evert en dus Evert, ze worden verliefd en voilá, nieuwe Gooische vrouw. Uiteraard eerst wat ongemakkelijk protest van de drie andere dames, maar aan het einde sluiten ze haar in de armen en het hart.

Zo.
pi_61658180
Dat hoop ik toch niet!!
Ik mis Wiilemijn!!
geniet nooit met mate
pi_61663838
quote:
Op maandag 15 september 2008 21:36 schreef gimme.shelter het volgende:
Dat hoop ik toch niet!!
Ik mis Wiilemijn!!
Wat mij betreft één van de dragende karakters in de serie. Ik vind Linda de Mol met die akteur die Martin Morero speelt het slechtst...moet ook zelden om ze lachen (behalve om de kleding van de Mol dan ) ze hadden daar echt iemand anders voor moeten nemen.
pi_61667128
Oh, ik vind Martin juist het grappigste karakter uit de serie, minstens even grappig als Willemijn .
pi_61667568
quote:
Op dinsdag 16 september 2008 09:07 schreef shiNinG_staR het volgende:
Oh, ik vind Martin juist het grappigste karakter uit de serie, minstens even grappig als Willemijn .
Vind hem een topacteur, die deze rol lekker over the top speelt.
pi_61667583
Ik vind Martin helemaal goed, hij is voor mij een van de dragende karakters, net zoals Willemijn dat was.
live life
pi_61669026
Ik vind Martin ook goed Maar mis Willemijn nog steeds..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')