Wennie en Nilasha jullie gefeliciteerd met je zwangerschap
Ik heb echt de hele zwangerschap al doorlopend honger. En ik geef er niet altijd aan toe. Brood is bijna het enige wat goed vult, en laat dat nou precies datgene zijn waar ik niet zo super gek op ben. Op het moment ontkom ik er niet aan om mijn honger niet altijd te stillen. Dus ik eet echt wel zo'n 5 keer een soort van maaltijd en dat is bijna allemaal wel gezond. Nou heb ik de laatste weken ook echt veel meer trek gekregen in zoetigheid. Heb dus echt zoetigheid nodig voor de energie lijkt het wel. Ach en ik heb me al tijden niet meer gewogen, maar ik zat bij mijn 30 weken al op 15 kilo boven mijn startgewicht. Dus ik denk dat ik keer echt wel veel meer aankom.
Die doomoozitzak is

Ik heb hem ook gezien hier en moest me ernstig inhouden

Ben alleen bang dat het hier niet zo slim is vanwege de 2 andere kinderen die hem eventueel omduwen ofzo. En die zitzak zal hier meer in de weg staan. Maar het zal zeker handig zijn zo'n ding. Leuker vind ik als zo'n wipstoeltje
Ik heb nu vannacht eindelijk eens lekker geslapen. Draaien is echt een ramp, en daarmee maak ik husby ook steeds wakker helaas, maar dat was maar 1 keer vannacht. Verders is mijn haar vanochtend geknipt en het voelt heerlijk licht. Ik ga straks maar eens snuffelen om matras te bestellen.
Ik heb gisterenavond toch nog aardig wat voorwerk gehad nadat ik het hier melde. Dus het begint nu allemaal wel wat serieuzer te worden.