Ik geloof niet dat je zoiets in 1 ronde kan leren en zeker niet de eerste keer wanneer het ook publiek bij is.quote:Op zondag 2 december 2007 22:26 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Klopt, maar hij is [nog geen] Idol. Bij de workshops worden ook aan dit soort zaken gewerkt en kan hij zich er overheen zetten kan hij heel ver komen. Lukt dat niet, tsja, dan wordt hij weggestuurd en kan hij efkes een paar jaar goed oefenen en dan alsnog doorstoten.
Dan ben jij denk ik ook van de leeftijd van Ivar, of heb ik het mis?quote:Op zondag 2 december 2007 22:28 schreef robert2006 het volgende:
vreemd dat veel mensen het raar vinden dat hij het liedje niet herkent, het schijnt een klassieker te zijn, maar ik ken het ook niet.
nee, wordt binnenkort 19quote:Op maandag 3 december 2007 09:16 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dan ben jij denk ik ook van de leeftijd van Ivar, of heb ik het mis?
Daar kan je van vinden wat je vind maar die kon prima zijn teksten onthouden en nu weet ik toevallig dat Jim wandelende muziek encyclopedie is. Die kent vreselijk veel nummers uit zijn hoofd.quote:Op zondag 2 december 2007 17:32 schreef Together het volgende:
[..]
Toch grappig dat een Jim-fan dit zegt.
Inderdaad. Okay, er moesten er 30 door. Maar er waren al veel eerder betere kandidaten afgevallen.quote:Op maandag 3 december 2007 14:50 schreef amaranta het volgende:
Heeeel erg onterecht!
Sorry, maar echt knettergoed kan ik dat niet noemen. Ja voor een jongen van 15 is dat goed. Maar bij Idols moet je dat gegeven even buiten beschouwing laten. Een jonge leeftijd moet niet gaan leiden tot een mildere beoordeling.quote:Op zondag 2 december 2007 03:49 schreef Simoontjuh het volgende:
kijk/beluister dit maar eens:
http://www.youtube.com/watch?v=fxLsi4_8sJc
http://www.youtube.com/watch?v=V-87bnivXlU
http://www.youtube.com/watch?v=YdHcoEnPY_4:):)
Nou, ik kon er ook geen touw aan vast knopen, maar dacht zoiets te lezenquote:Op zaterdag 8 december 2007 20:44 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat was geen Maroon 5, al kom ik zo ook niet op welk nummer het wel is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |