De grootte van onze aarde maakt ons als mensen zeker nietig, we moeten ons ook zeker niet overschatten. Maar mag ik je uitnodigen tot deze lap tekst:quote:Op zaterdag 3 november 2007 16:50 schreef vdvorst het volgende:
[..]
Ik heb het fout neergezet, klopt.
En inderdaad, ik heb er ook niet heel veel verstand van.
Wat ik weet, is dat er verschillende wetenschappers a zeggen, en verschillende wetenschappers b.
Echter is a een doemscenario, en daar houden mensen nogaltijd van (ja, door wetenschappers bewezen)
Wat is begonnen als een redelijk klein onderzoek, is in de media beland. Daarna werd er steeds verder op gegaan, want mensen vonden het interessant. Inmiddels zijn er 10.000'en mensen bezig met of in de richting van onderzoek naar klimaatverandering.
Het zorgt gewoon voor veel werk. Dat is weer positief.
Maar ik zeg, dat je niet meteen iemand moet geloven, als er iets gezegt wordt. Ik sluit me ook niet meteen aan bij B, maar mij lijkt het gewoon veel geloofwaardiger!
A geloof ik gewoon zeker niet! Er zijn te veel bewijzen tegen, de geschiedenis heeft ons veel meer verteld, misschien is het tijd om dáár eens naar te luisteren.
en over die quote, het is ook niet waar, maar ik vind het wel mooi gezegd
Nee, CO2 word er vaak vooral uitgelicht. Dat is zo. Dat heeft ook de reden dat de uitstoot daarvan erg hoog is. Maar het is niet het enige. Wel een groot deel ervan.quote:Op zaterdag 3 november 2007 16:56 schreef vdvorst het volgende:
Tech,
er wordt constant gepraat over de CO2, want dát is de oorzaak van het versterkte broeikaseffect.
dát is de reden van de opwarming van de aarde.
Voor ieder wat wils.quote:Maar dat is niet zo, daar zijn genoeg bewijzen van.
Sommige proberen er inderdaad geld uit te slaan. Dat is puur marketing.quote:Het gaat gewoon om geld, en mensen vinden het interessant dus dat is ook weer positief.
Nee, ik zou graag eens willen zien dat mensen gaan denken. Probeer zelf ook eens objectief naar je gedrag te kijken en naar wat in je omgeving verteld word. Een goed voorbeeld van maatschappelijke onbewuste invloed is mensen met een verkeerd zelfbeeld door al die gefotoshopte foto's.quote:Zolang er veel mensen werk in hebben, en mensen het leuk vinden om naar het 8 uur journaal te kijken is iedereen blij toch?Ik probeer alleen te zeggen dat je het niet meteen moet geloven.
Ik denk dat je dat te makkelijk zegt. De feiten spreken toch duidelijk voor zich. En tuurlijk mag je het bovenstaande vinden hoor.. dat is je eigen mening natuurlijk.quote:Om een goede mening te krijgen, zul je toch veel meer moeten weten, en nee, dat weet ik ook niet, maar zover ik weet (heb al wat docs enzo gezien, wat info gelezen) heb ik toch veel meer het gevoel dat het gewoon een hype is.
Zo ver mogelijk!quote:Op zaterdag 3 november 2007 17:04 schreef Zyggie het volgende:
[..]
Met een kritische houding is niks mis, het moet alleen niet te ver worden doorgevoerd.![]()
De theorie is zelfs al veel ouder, meer dan 100 jaar zelfs. Pas in de 2e helft van de 20e eeuw is er eigenlijk echt onderzoek naar gedaan met een stevige stroomversnelling in de laatste 20-30 jaar.quote:Op zaterdag 3 november 2007 17:04 schreef Zyggie het volgende:
Deze theorie is ook al gaande vanaf de jaren 80-90, alleen was de statistische bewijsvoering niet compleet genoeg. Dat is nu anders.
Kan niet, reken maar uit met een stralingsmodel, verhoogde zonneactiviteit (die meetbaar is) zorgt voor max een bijdrage van 0.01 graad aan de gem. temperatuur op aarde. Lang niet genoeg voor zo'n effect.quote:Op zaterdag 3 november 2007 16:15 schreef Elusive het volgende:
ik ben het met je eens OP
[..]
http://video.google.nl/videoplay?docid=4551112113675885967&q=global+warming+swindle&total=210&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=4
allemaal kijken, is zeker de moeite waard, er gaat een wereld voor je open![]()
in een nutshell... door verhoogde zonnenactiviteit steigt de temperatuur op ons bolletje... meer water uit de oceaan verdampt... bij het verdampingsprocess worden er meer co2 gassen vrijgegeven...
basicly.. de verhoging van co2 is dus een gevolg en NIET de oorzaak van het verwarmen van de aarde.
dit wordt door wetenschappers (mensen met verstand) allemaal bevestigd en duidelijk bewezen.
nee dit is geen vaag conspiracy videotje ofzo![]()
de "golbal warming hype" is een miljarden business.. want wij trappen er lekker in met ons groene stroom etc en de slimmepieten cashen $$$![]()
De afgelopen 400.000 jaar is het iig niet gebeurd en was het klimaat in een prachtige cyclus lekker stabiel (Malkovich, google daar maar op)quote:Op zaterdag 3 november 2007 16:18 schreef vdvorst het volgende:
[..]
Wat valt er te zien?
Ik bedoel: wat er nu gebeurt is in de geschiedenis al zo vaak gebeurt. Het is echt niet zo dat er nog nooit een wat hogere co2 is geweest, of een gemiddeld aantal jaar op rij een hogere temperatuur.
Het verdwijnt altijd vanzelf weer, de aarde houdt zichzelf in stand, maar als jij het ok vind als je moeder dood gaat moet je er niks aan doen... als je zo denkt, moet je jezelf ook uberhaupt nooit laten genezen of opereren oid, dat is het leven, dat is moeder natuur, moet je niks aan doen.quote:Is het wel een probleem waar we het over hebben, of is dat gewoon weer iets van het klimaat, wat vanzelf weer verdwijnt?
Ontken je nu de stijging in temperatuur van de afgelopen jaren? Het afsmelten van ijskappen en gletsjers? Dat zijn feiten, die kan je niet ontkennen. Of er daarna helemaal niks gebeurd, tsja.. de wetenschapt denkt er anders over, maar buiten dat feit, wat is er op tegen om zuiniger te zijn? Over 50 jaar is alle fossiele brandstof op... hoe eerder we wat anders vinden hoe beter, anders wordt olie etc. tot op de laatste druppel uitgemolken, krijg je oorlogen en betaal je je blauw.. wil je dat?quote:Is er wel een plaat voor mijn kop, of is er misschien helemaal niets aan de hand?
Waarom wil je een probleem zien terwijl het er misschien niet eens is?
Je mag een mening hebben, je mag zeggen dat ik kanker heb of een leverprobleem, maar jij bent niet geclassificeerd om dat te zeggen. Mensen hebben een beroep en doen waar in ze goed zijn. Er is dan ook een gezegde dat luidt: "Schoenmaker blijf bij je leest". Als jij er een mening over wilt hebben, ga dan het IPCC lezen, ga dan andere artikelen lezen, ga data verzamelen en ga data analyseren, als je over 10 jaar wat beter begrijpt waar je het over hebt mag je nog een keer terugkomenquote:Op zaterdag 3 november 2007 16:21 schreef vdvorst het volgende:
[..]
Dat bedoel ik, er is geen probleem, dit is al zo vaak geweest.
Het ligt niet aan ons, de meeste co2 (ik dacht zo even 80%) komt uit de zee.
Niet zo gek, als je nagaat dat de zee ook een stuk meer dan de helft van het aardoppervlak bedekt!
Daarom nogmaals:
waarom een plaat voor mijn kop, terwijl er waarschijnlijk geen probleem is.
misschien moet de mens eens afleren om doemscenario's klakkeloos over te nemen zonder dat er een probleem is!
misschien niet zo naar andere luisteren, maar ook een eigen mening krijgen.
meer informatie krijgen dan van 1 kant, zodat je beter kunt zeggen wat er nu eigenlijk aan de hand is:
NIETS!
Ik vind het geen goed bewijs, want is het wel zo is behoorlijk onbeargumenteerd.. kom eens met tegenargumenten dan?quote:Op zaterdag 3 november 2007 16:39 schreef vdvorst het volgende:
Klopt tech, ik bedoelde er niet mee te zeggen dat broeikaseffect niet bestaat, daarover weet ik te weinig.
Maar ik bedoel er mee te zeggen dat de mens er gewoon niets mee te maken heeft...
Maar die overige dingen vind ik niet.
Voor mij is het bewijs dat co2 de aarde opwarmt niet voldoende. Ik vind het geen goed bewijs, want is het wel zo?
En was het enkele hondereden jaren geleden warmer? De middeleeuwen had een kleine ijstijd, een koude periode.. dus nee, lul niet uit je nek...quote:Jij gaat er dus ook van uit (aan je tekst te zien..) dat co2 de aarde opwarmt, omdat co2 het broeikaseffect veroorzaakt, of versterkt.
Maar er zijn gewoon veel bewijzen dat het andersom is. Dus dat de aarde opwarmt, alvorens de co2 meer wordt. Dit komt er dus op neer dat enkele honderden jaren geleden de aarde warmer was, omdat nu de co2 toeneemt.
Amen.. omdat de staat er ook alleen maar is om geld te verdienenquote:Op zaterdag 3 november 2007 16:47 schreef Girlhunter het volgende:
[..]
Het milieu is gewoon over-hyped.![]()
Als de staat écht zoveel om ons milieu bekommerd komen ze ook niet aan met debiele halve maatregelen zoals bijvoorbeeld belasting-verhoging voor auto`s.
Want waarom is het zo dat als ik ``schoon`` rijden wil m et een LPG auto de belasting zo ontiegelijk hoog ligt voor een LPG-auto?
En waarom hoef ik géén belasting te betalen over een versleten oldtimer (25+ jaar oud dus) die op diesel rijd en een uitstoot heeft waar een containerschip nog jaloers op is?? Dáárom>>> $$$$$$$
Maar het is niet alleen het verkeer wat zo vervuilend is,het is het totale plaatje van de gehele industrie,vooral de verpakkings-industrie verbruikt gigantiche hoeveelheden grondstoffen omdat jij en ik NATUURlijk het liefst onze dagelijkse reclame in de bus ontvangen in drie lagen plastic-folie ,om maar te zwijgen over de hoeveelheid papier dat het kost om al die reclame zooi te drukken,99% ervan komt uiteindelijk in de prullen bak terecht wat eigenlijk doodzonde is van de energie wat het gekost heeft om te fabriceren.
Zo kan ik nog tientallen voorbeelden opnoemen van regelrechte verspilling van grondstoffen,maar wat heeft het voor zin? De mens gaat net zolang door totdat het te laat is en er geen bos,olie,gezonde lucht,25ml drinkpakjes,en misleidende milieu-vriendelijke kut auto reclamespots over zijn......![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |