Jij niet?quote:
ik vind ik iets lekkerder zitten maar dat is puur persoonlijk.quote:Op vrijdag 16 november 2007 19:06 schreef Flaccid het volgende:
Vandaag bindingen gehaald, Burton Custom. Dan nog even een helm zoeken, ik denk iets van redd, een trace of skycap, en nog polsbeschermers...
ik vind ik iets lekker zitten?quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:51 schreef Komakie het volgende:
[..]
ik vind ik iets lekkerder zitten maar dat is puur persoonlijk.
Er zijn 2 dingen belangrijk bij het kopen van een helm.
1 hij moet natuurlijk lekker zitten
2 je ziet er belachelijk uit als er een dikke inham tussen je goggle en je helm in zit zodat je het voorhoofd ziet. Daarnaast kan het ook nog eens frisjes zijn
Dus neem je goggle altijd ff mee
Lolquote:Op zaterdag 17 november 2007 11:06 schreef Rnej het volgende:
hij vindt niets lekkerder zitten... hij is snowboardnudist
maar idd, je wil geen ruimte tussen je goggle en helm want dat ziet er echt NIET uit.....
in de vs hebben ze er een naam voor... een "gaper" ... plaatjeeee!!! (geldt ook voor mutsen, deze term)
[ afbeelding ]
jeppersquote:Op zaterdag 17 november 2007 12:14 schreef KneusTeun het volgende:
Die gaper is toch van 686? ik wil dat pak echt wel hebben.Lijkt me best vet!
Ik bedoelde eigenlijk "Giro vind ik iets lekkerder zitten"quote:Op zaterdag 17 november 2007 10:10 schreef Flaccid het volgende:
[..]
ik vind ik iets lekker zitten?
Ja dat doe ik nog wel even, bedankt voor de tip...
Je moet nergens op besparen met snowboarden. Anders is het altijd kutquote:Op zaterdag 17 november 2007 15:09 schreef Rnej het volgende:
of een helm lekker zit verschilt niet alleen per merk, maar ook per type, sommige helmen zijn voor wat hogere voorhoofden (red hi-fi) en sommige weer voor wat lagere.. (skycap bijv) ...
bespaar iig niet op je helm door een of ander ding te kopen bij de aldi, vanaf 70 euro heb je prima helmpjes en zolang je niet al te hard op je plaat gaat dan gaan ze vrij lang mee... helm heeft mijn leven iig al een keer gered (denk ik).. hij heeft me in ieder geval een vrij lang ziekenhuisbezoek bespaard
(helm is nu wel een puzzel geworden ....)
de echte doe ut selleffer ken niet zonder de gamma.quote:Op zaterdag 17 november 2007 22:25 schreef Salatrel het volgende:
bij de gamma zagen ze ook op maat voor je
Staalkant heb je toch alleen nodig als je ken carven, jeweets... carven is voor slalommersquote:Op zaterdag 17 november 2007 22:25 schreef Salatrel het volgende:
bij de gamma zagen ze ook op maat voor je
weetniet, ik wil naar deel 63 ....quote:Op zondag 18 november 2007 12:21 schreef Komakie het volgende:
en voor poeder heb je ook geen kanten nodig dus tja... waar hebben we het over
Heb bij mn helm zon Goggle Gaspet gekregenquote:Op zaterdag 17 november 2007 11:06 schreef Rnej het volgende:
hij vindt niets lekkerder zitten... hij is snowboardnudist
maar idd, je wil geen ruimte tussen je goggle en helm want dat ziet er echt NIET uit.....
in de vs hebben ze er een naam voor... een "gaper" ... plaatjeeee!!! (geldt ook voor mutsen, deze term)
[ afbeelding ]
2 dagen leaseauto en het eerste waar je aan denkt is een nachtje bij Renequote:Op zondag 18 november 2007 17:36 schreef ForumGek het volgende:
2007/2008 is het snowboard film jaar van de: one-footers. Normaal zijn ze niet zo leuk, maar huge 10m kickers met one-footed 3's is toch wel erg vet om te zien !
p.s. mijn zus gaat volgende week op vakantie (2 weken) dus dan staat haar lease bak hier voor de deur. Misschien dat ik dan wel een dagje (+ evt. nacht bij Rnej ?) naar snowworld kan komen?
Dan kan ik Rnej z'n films geven, GenesiZ z'n biertje, en Komakie met sneeuwballen bekogelen* !
*dit is geen uitnodiging om te boemsen !
Rnej woont 500 meter hiervandaan, maar ik woon veel gunstiger ten opzichte van de A12. M.a.w. ik woon dichter bij Zoetermeerquote:Op zondag 18 november 2007 17:59 schreef ForumGek het volgende:
2 weken, bitch !
Ik wil jouw flow's dan wel ff checken. Maar Rnej woont het dichtstbij !
Gezellig, dan kom ik naar jouquote:Op zondag 18 november 2007 18:04 schreef XL het volgende:
[..]
Rnej woont 500 meter hiervandaan, maar ik woon veel gunstiger ten opzichte van de A12. M.a.w. ik woon dichter bij Zoetermeer![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |