Het is in het oude UWV alhierquote:Op donderdag 1 november 2007 09:20 schreef Brighteyes het volgende:
Klinkt helemaal goed!Leuke ruimte hoor!
Count me in! Mijn eerste OUD-meet als moeder!![]()
Mega Mindyquote:Op donderdag 1 november 2007 09:29 schreef Ynske het volgende:
* Ynske loert om t hoekkie heen. de afstand is idd goed te doen
Als ik kan wil ik wel heel graag, maar stiekem hoop ik dan al wel te bevallen zijn hoorquote:Op donderdag 1 november 2007 09:28 schreef YPPY het volgende:
De afstand is te doen. Even in de gaten houden dus. Ga je dan mee Pruk? Kunnen we carpoolen, leg ik wel een vuilniszak op je stoel.
Mijn schoonzusje is de 3e jarig en mijn vader de 5e, maar ik zei al tegen Viev dat we dan iig 's ochtends zouden komen mocht het clashen met verjaardagen.quote:Op donderdag 1 november 2007 09:58 schreef texelonia het volgende:
Lijkt me erg leuk, en is ook nog in de buurt! Maar een vriendin is dat weekend jarig, dus ik weet nog niet of ik kan.
Nou ja ik wacht gewoon even de definitieve datum af, en wanneer mijn vriendin het gaat vieren, en kijk dan wel wat de mogelijkheden zijnquote:Op donderdag 1 november 2007 10:06 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Mijn schoonzusje is de 3e jarig en mijn vader de 5e, maar ik zei al tegen Viev dat we dan iig 's ochtends zouden komen mocht het clashen met verjaardagen.
Ik moet en ik zal toch showen.![]()
Ja! Het is heel goed te bereiken, er is een bushalte vlak voor de deur, als je lijn 50 neemt of lijn 54 vanaf Utrecht CSquote:Op donderdag 1 november 2007 19:00 schreef Jambo het volgende:Leuk!
En wat een leuk idee dat springkussen.
Is het ook met het OV goed te bereiken Vivi?
Het staat er wel heel boos he....quote:Op donderdag 1 november 2007 21:48 schreef Vivi het volgende:
Nou, wat mij betreft kan het ook een week eerder of later hoor
Dan was het voor mij gisteren laat, want ik maakte die fout dus ook al.quote:Op vrijdag 2 november 2007 07:52 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
sorry voor verwarring....tis nog vroeg
Net als hier, nou ja, Sterre is dan jarig. Dus dat wordt niks. Maar de anderen veel plezier!quote:Op vrijdag 2 november 2007 16:20 schreef bixister het volgende:
9 februari is anna jarig, dat weekend wil ik niks afspreken. jammer!!!
quote:Op vrijdag 2 november 2007 19:32 schreef Slaapmeisje het volgende:
Even een terugvinddinges. Leuk idee, leuke locatie (lekker dichtbij), maar even kijken of het goed samengaat en geen conflict geeft met Milo's 1e verjaardag!
quote:
Ik zou het wel heel leuk vinden als je komt livelinkquote:Op zaterdag 3 november 2007 10:05 schreef livelink het volgende:
TVP, de lokatie is voor mij wel echt heel goed te doen. Ik moet alleen weer echt moeite doen om mijn meet-angst te bedwingen.
De 19e kan ik zeker niet en de rest vind ik een beetje ver vooruit om me al vast te leggen. Ik kijk later dus of ik me aanmeldt.quote:Op zaterdag 3 november 2007 22:03 schreef Pruk het volgende:
Ik kan denk ik in principe op alle dagen wel of niet, ik kan dat nu echt niet inschatten (was het maar waar! ) Vooralsnog kan ik dus op de dagen dat YPPY ook kan zeg maar
Leuk!quote:Op zaterdag 3 november 2007 22:51 schreef PdeHoog het volgende:
HoiMag ik dit keer ook weer komen
en ja...dit keer ga ik echt komen
Jullie mogen zelf de datum uitvechten. Ga ik niet tussenzitten
Je kent ons toch ook, misschien wel beter dan je buurvrouw bijvoorbeeld, alleen niet "live"quote:Op maandag 5 november 2007 12:54 schreef DaviniaHR het volgende:
Het lijkt me wel heel leuk om de mensen te leren kennen achter die avatarsMaar kennen jullie elkaar niet allemaal al irl? (Ben een beetje bang dan vreemde eend in de bijt te zijn, zeg maar...)
Op de een of andere manier krijg je toch wel een band met mensen die je eigenlijk helemaal niet kent. Je leeft zo met mensen mee, je " beleeft" je zwangerschap samen, dan kom je elkaar weer tegen in het babietjestopic, ja, ben zwaar fan van FOK! geworden. Mooi forum
Ja joh...prima om zelf wat mee te nemen. Komt helemaal goed.quote:Op maandag 5 november 2007 18:02 schreef Vivi het volgende:
Ik ben gisteren trouwens voor het eerst "live" wezen kijken in de ruimte, de foto die ik plaatste is dus van de lobby..het gaat om een heel groot kantoorpand wat nu leegstaat en waar units (de vroegere kantoortjes) worden verhuurd als atelier, en op de bovenverdieping wonen een paar studenten.
Maar we kunnen dus gerust gebruik maken van de lobby en de kinderen kunnen daar heerlijk rondrennen (en verdwalen als je niet uitkijkt, want het is een echt een supergrootpand met meerdere verdiepingen).
Alleen wat me tegenviel is dat de keuken niet echt frissig was, komt natuurlijk door die studenten die daar wonen. Maar ja, dan nemen we gewoon zelf wat mee toch?
quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:12 schreef Brighteyes het volgende:
Of we laten een paar hoogzwangeren met nesteldrang een uurtje te vroeg komen.
Voel je je geroepen om de boel weer een paar weken terug te schuiven?quote:Op dinsdag 6 november 2007 12:12 schreef Brighteyes het volgende:
Of we laten een paar hoogzwangeren met nesteldrang een uurtje te vroeg komen.
Neuh, ik was net zo blij dat ik daar niet bij hoor dan.quote:Op dinsdag 6 november 2007 13:55 schreef LadyS het volgende:
[..]
Voel je je geroepen om de boel weer een paar weken terug te schuiven?
Het wordt nog vol in de bijt met vreemde eendenquote:Op donderdag 8 november 2007 09:33 schreef marit1978 het volgende:
en nijna/davinia... hier dan de 3e vreemde eend !
Idem dito. Ik kan in ieder geval alleen in de oneven weekenden want dan heb ik Kai.quote:Op donderdag 8 november 2007 15:36 schreef Jambo het volgende:
Ik wacht even af tot een datum is vastgesteld en kijk dan of ik kan.
Maar het topic lag al een maand stil en ik kon het niet meer terugvinden en toen heeft BE het voor me opgezochtquote:
Jullie komen gewoonquote:Op dinsdag 4 december 2007 21:44 schreef kozakken het volgende:
Ik kom gewoon als ik kan komen
(En anders komen we dus niet)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |