Dat klopt, maar zo was niet de uiterst sarcastische toonzetting van Huub. Die intonatie is was lastig weer te geven als je een bericht post. Maar het klonk beslist heel giftig.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:45 schreef petraa het volgende:
[..]
Dan is het logisch dat Huub zegt ik kijk wel of ik dalijk tijd voor je hebt. Want misschien heeft hij op het moment dat Lieke komt geen behoefte het erover te hebben.
Meningen verschillen daarover. Ik vond het terecht, waarom moet hij op Lieke wachten. Als zij er tijd voor wil maken is het goed en als hij wil praten niet ?quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:47 schreef neehe het volgende:
[..]
Nee, dat was heel kinderachtig van Huub.![]()
quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:39 schreef grazygirl het volgende:
[..]
hallo zeg, dat snap ik zelf ook nog wel, ben wel blond maar niet helemaal stom, tuurlijk speelt dat mee maar daar had ik het even niet over. en als je zo hard over principes schreeuw als huub en lieke doen dan zou dat dus NIET meespelen in de beslissing, maar ach ja voor een villa en poen zetten zelfs Zij hun principes opzij.
maakt ook neit uit, iedereen zijn eigen mening.
Precies, maar net zo giftig als dat Lieke het zei en keihard de muziek weer aan deed.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:48 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Dat klopt, maar zo was niet de uiterst sarcastische toonzetting van Huub. Die intonatie is was lastig weer te geven als je een bericht post. Maar het klonk beslist heel giftig.
Precies. Lieke probeert weer een confrontatie uit de weg te gaan en in deze context is dat erg kwalijk. Eigenlijk is Huub's opmerking juist een erg heldere en terechte klacht richting Lieke.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:45 schreef petraa het volgende:
[..]
Dan is het logisch dat Huub zegt ik kijk wel of ik dalijk tijd voor je hebt. Want misschien heeft hij op het moment dat Lieke komt geen behoefte het erover te hebben.
onzin. Als het haar om back up ging had ze al die tijd wel kwispelend ja-en-amen gezegd.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:34 schreef marky het volgende:
[..]
Wat een belachelijke onzin. Huub kan haar daar nooit in tegenhouden.
Je kan het ookl zo zien dat Lieke het niet durfde omdat ze bang was dat ze haar backup kwijt was en nu ze denkt goed met Jaap te kunnen kan ze Huub loslaten.
Ben jij soms een ex van Lieke, en door Lieke aan de kant gezet ?quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:48 schreef Darklight het volgende:
Ik hoop dat die Lieke er de volgende maand uitvliegt
Wat zal die balen, vlak voor de finale![]()
Huh? Mag iemand niet even tijd vragen om af te koelen zodat er daarna wat meer genuanceerd gesproken kan worden? Huub is gewoon een oetlul met vrouwen (met mannen ook overigens)quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:50 schreef tipsch het volgende:
[..]
Precies. Lieke probeert weer een confrontatie uit te weg te gaan en in deze context is dat erg kwalijk. Eigenlijk is Huub's opmerking juist een erg heldere en terechte klacht richting Lieke.
Ik heb wél de indruk dat het bij haar een rol speelde, net zoals bij Huub. Nu Jaap er bij is, ze beiden weten dat ze nog een backup hebben, wordt het wat gemakkelijker om er aan toe te geven.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:50 schreef avonne het volgende:
[..]
onzin. Als het haar om back up ging had ze al die tijd wel kwispelend ja-en-amen gezegd.
behalve met saint silviaquote:Op maandag 29 oktober 2007 13:52 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Huh? Mag iemand niet even tijd vragen om af te koelen zodat er daarna wat meer genuanceerd gesproken kan worden? Huub is gewoon een oetlul met vrouwen (met mannen ook overigens)
IJzer kun je niet met handen breken. Lieke heeft totaal niet ingeschikt sinds de sessie met Anita, ze heeft alleen maar onredelijk liggen janken om zo iets af te dwingen wat er niet in zit. Huub is geen heilige: je bent het zat als je het zat bent.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:43 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Mag dit dan weer Huub zijn die nu zei "Ik stop er mee" en daarna zonder iets te zeggen weg liep. Juist datgene deed dat hij Lieke altijd verweten heeft.....
Yep.. 'k denk dat ze het er beide nog heel moeilijk mee gaan krijgen.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:35 schreef Desii het volgende:
Ik vind het ergens sneu voor allebei, want volgens mij is de verliefdheid echt.......... alleen het werkt in dgk idd van geen ene meter
Het is gewoon een verhaallijk tussen die 2 Huub gaf het gisteren dacht ik dat het was ook aan dat het wel mooi zou zijn voor de show.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:54 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik heb wél de indruk dat het bij haar een rol speelde, net zoals bij Huub. Nu Jaap er bij is, ze beiden weten dat ze nog een backup hebben, wordt het wat gemakkelijker om er aan toe te geven.
haha rustig maar, kom misschien feller over dan ik het bedoel maar ik vindt dat iedereen in de villa nou wel eens het spelletje mag spelen, en dan lekker elke confrontatie vermijden daar schieten wij niets mee op, knallen willen we! tochquote:Op maandag 29 oktober 2007 13:49 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
vermoedelijk je niet goed begrepen. Wat die principes betreft, die hebben ze daar allemaal aan de kant geschoven, anders zou je uberhaupt niet meespelen.
Zoals ik al eerder zei, die 2 hebben er al weken over nagedacht en weten prima wat ze elkaar te zeggen hebben. Een confrontatie in deze zal sowieso verhit worden, daar kom je toch niet omheen. Daar is dus ook niets mis mee. Ik verwacht van Lieke wel weer een berg verwijten richting Huub, enige waar ze goed in is.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:52 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Huh? Mag iemand niet even tijd vragen om af te koelen zodat er daarna wat meer genuanceerd gesproken kan worden? Huub is gewoon een oetlul met vrouwen (met mannen ook overigens)
Zooooooo die zijn er ook snel bij, riekt naar.... gescript????quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:56 schreef STAP01 het volgende:
Poll VV
Lieke en Huub: het is uit door...
een impulsieve Huub!61%
een zeurende Lieke?21%
een stokende Jaap!18%
294 stemmen
Het was meer wachten totdat het zou gebeuren... deze poll hadden ze al weken klaarstaanquote:Op maandag 29 oktober 2007 13:59 schreef KimiK het volgende:
[..]
Zooooooo die zijn er ook snel bij, riekt naar.... gescript????
Volgens mij is dit gerwoon de manier van doen van Huub. Problemen moet je niet als een hete aardappel doorschuiven maar uitspreken.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:52 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Huh? Mag iemand niet even tijd vragen om af te koelen zodat er daarna wat meer genuanceerd gesproken kan worden? Huub is gewoon een oetlul met vrouwen (met mannen ook overigens)
Een zus die weet wat goed is voor haar kleine broertje en zich net als Huub, niet altijd even correct uitdrukt.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:59 schreef Nomrc2 het volgende:
btw
men heeft het toch altijd over de leuke en "nette" familie van huub?
welke zuster geeft haar broer nou het advies ,als net z'n relatie over is, een hoer te bellen
Nou dat valt mij ook op, t stoort me. Hij/zij was ook degene die t lekker vond dat zdngmw Lieke had geslagenquote:Op maandag 29 oktober 2007 13:51 schreef neehe het volgende:
[..]
Ben jij soms een ex van Lieke, en door Lieke aan de kant gezet ?
Altijd de zelfde zinnen gebruik jij.![]()
![]()
Ook dat verwijtend gedrag van Lieke begrijp ik wel. Huub is een meester met het selectief shoppen in teksten, draaien, naar z'n hand zetten ed. Daar delft bijna iedereen het onderspit en dat is natuurlijk een bron voor frustratie met daaruit voortvloeien verwijtend gedrag. Daarnaast vind ik overigens ook dat Lieke een spel speelt van de ideale schoondochter met haar sociaal wenselijk gedrag. Irritant meisje vind ik haar. Wat dat betreft verdienen die twee elkaar wel...quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:58 schreef tipsch het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zij, die 2 hebben er al weken over nagedacht en weten prima wat ze elkaar te zeggen hebben. Een confrontatie in deze zal sowieso verhit worden, daar kom je toch niet omheen. Daar is dus ook niets mis mee. Ik verwacht van Lieke wel weer een berg verwijten richting Huub, enige waar ze goed in is.
ik vind het ook (zacht uitgedrukt) abnormaal. Zou het zijn zus wel zijn?quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:59 schreef Nomrc2 het volgende:
btw
men heeft het toch altijd over de leuke en "nette" familie van huub?
welke zuster geeft haar broer nou het advies ,als net z'n relatie over is, een hoer te bellen
Het was toch juist Lieke die meer sex wilde en Huub die niet 'open en bloot' sex voor de camera wilde hebben elke dag?quote:Op maandag 29 oktober 2007 14:04 schreef neehe het volgende:
Als dit gescript is, dan komt er een gastspeelster voor Huub ( Hedda ? )
Want Huub moet toch sex hebben.
Als die sex wil, besteld die wel een hoerquote:Op maandag 29 oktober 2007 14:04 schreef neehe het volgende:
Als dit gescript is, dan komt er een gastspeelster voor Huub ( Hedda ? )
Want Huub moet toch sex hebben.
Dat vind ik ook een beetje te ver gaanquote:Op maandag 29 oktober 2007 13:59 schreef Nomrc2 het volgende:
btw
men heeft het toch altijd over de leuke en "nette" familie van huub?
welke zuster geeft haar broer nou het advies ,als net z'n relatie over is, een hoer te bellen
hier nog één...... denk ook niet dat Huub daar momenteel aan denkt.... waardeloos advies van een zusquote:Op maandag 29 oktober 2007 14:08 schreef avonne het volgende:
[..]
ik vind het ook (zacht uitgedrukt) abnormaal. Zou het zijn zus wel zijn?
Dat kan ik mij bijna niet voorstellen. Huub doet alles voor "eeuwige roem" en een miljoenquote:Op maandag 29 oktober 2007 14:09 schreef BsJanssen het volgende:
[..]
Het was toch juist Lieke die meer sex wilde en Huub die niet 'open en bloot' sex voor de camera wilde hebben elke dag?
En als we nou eens niet persoonlijk gaan worden, en alle boeboe's en nono's van mede-users opnoemen?quote:Op maandag 29 oktober 2007 14:07 schreef BuffyJan het volgende:
[..]
Nou dat valt mij ook op, t stoort me. Hij/zij was ook degene die t lekker vond dat zdngmw Lieke had geslagen![]()
![]()
Ja best vreemd, maar hij sprak het zo wel uit vorige week toen er de discussie was dat Huub en Lieke bijna nooit sex haddenquote:Op maandag 29 oktober 2007 14:11 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dat kan ik mij bijna niet voorstellen. Huub doet alles voor "eeuwige roem" en een miljoen
Dat vroeg ik me ook al af.quote:Op maandag 29 oktober 2007 14:08 schreef avonne het volgende:
[..]
ik vind het ook (zacht uitgedrukt) abnormaal. Zou het zijn zus wel zijn?
Huub en Jaap hebben het er wel is over gehad maar omdat ze nu bij RTL zitten mag dat niet dat gaf Jaap toen aan.quote:Op maandag 29 oktober 2007 14:11 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Dat kan ik mij bijna niet voorstellen. Huub doet alles voor "eeuwige roem" en een miljoen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |