quote:Op maandag 29 oktober 2007 01:26 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Japio : "Volgende week hoop ik een column te kunnen maken met een geweldige Dennix. Die 100% gaat knallen en alles doet wat hij allemaal beloofd heeft."
Dennix : "Ik wil daar niets over kwijt"
Nix ligt naast een hoopje kleren van zijn vriendin die in bed ligt met haar andere vriendquote:Op maandag 29 oktober 2007 01:34 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Dennix wordt helemaal in het nauw gedreven. Ze vertellen hem dat alle plannen inmiddels zijn doorgesproken om Dennix alsnog weg te krijgen. Tussen de regels door worden de poten onder Nadia's stoel weggezaagd "Nadia durft echt niet meer tegen Amanda en Brian ingaan."
Dennix krijgt huiswerk "Zorg maar dat jij hem nu solo inzet tegen Brian anders ...... ".
In het begin nog wel ......quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:08 schreef Prospera het volgende:
En hij moet lachen
Ik was de stream al 1 voor een aan het checken...quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:17 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Lieke is met die giga infrarood vibrator haar been aan het masseren ....... Je gaat onwillekeurig toch iets anders erbij denken ........
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:19 schreef akveor het volgende:
en als ik zo vrij mag zijn....
[ afbeelding ]
Ja, ik denk ook dat ze 'achter' heel strategisch 'lekken' ......... Soms krijgen ze ook uitzendingen te zien, dat is al een aantal malen door diverse bewoners gezegd. Zo zal het ook wel gaan met sommige stukjes van de streams.quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:30 schreef avonne het volgende:
viel me trouwens op dat Huub wist dat Dennis had gesmeekt en gejankt. Hij praatte er gauw overheen door te zeggen dat hij het vanuit de private hoorde. Duidelijk dat hij het van achter te horen heeft gekregen of heeft gezien.
Jaap wist te vertellen dat de Nadia-parodie in de uitzending was geweest, en Amanda is op de hoogte van Liekes lichttherapie.
Tja... zo weet iedereen weer alles van elkaar.
maar er komt de laatste dagen wel erg veel informatie bij de verschillende bewoners. Viel me gewoon op.quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:33 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja, ik denk ook dat ze 'achter' heel strategisch 'lekken' ......... Soms krijgen ze ook uitzendingen te zien, dat is al een aantal malen door diverse bewoners gezegd. Zo zal het ook wel gaan met sommige stukjes van de streams.
Ook ik heb al 'n week of meer het gevoel dat 'achter' wat aan de hand is. Trustequote:Op maandag 29 oktober 2007 02:37 schreef avonne het volgende:
[..]
maar er komt de laatste dagen wel erg veel informatie bij de verschillende bewoners. Viel me gewoon op.
Vraag me af waarom. Strijd achter de schermen misschien?
Aniways... truste
Als ze 'achter' die potentie ook zien dan blijft Luc nog wel een maandje of meer !quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:36 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Hoe meer ik naar die rap van Huub en Luc luister, hoe meer
ik denk dat dit zeker hit-potentie heeft ......... meer dan die
andere bagger nummers van Brian, Huub en Luc.
Ja misschien wel, maar ik denk dat Luc echt uitgespeeld is .......quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:40 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Als ze 'achter' die potentie ook zien dan blijft Luc nog wel een maandje of meer !
Van harte!quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:19 schreef akveor het volgende:
en als ik zo vrij mag zijn....
[ afbeelding ]
Luc wel of niet uitgespeeld moet je even uitschakelen. Luc heeft een contract bij Talpa Music en die belangen zijn belangrijker. Als ze een nieuwe artiest in de stal kunnen lanceren dan krijgt de FEBO gewoon dienstorders ...... Zo werkt het !quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:45 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Ja misschien wel, maar ik denk dat Luc echt uitgespeeld is .......
ze kunnen die rap ook wel maken zonder Double L in de villa denk ik.
Blijf er wel bij, dat de originele versie met alleen Huub en Luc nog steeds
de beste is, niet al die andere losers mee laten doen, toch FEBO ??
Liefste, dit is het bed van Huub en Lieke ..... Je weet wel, de mensen die nooit sex hebben ......quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:47 schreef Prospera het volgende:
Er beweegt een boel tussen Naad en Luc.
veel kreuntjes en piepjes van Naad.
[ afbeelding ]
Ik haal die dekens wel eens door elkaarquote:Op maandag 29 oktober 2007 02:53 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Liefste, dit is het bed van Huub en Lieke ..... Je weet wel, de mensen die nooit sex hebben ......
YEPquote:Op maandag 29 oktober 2007 02:56 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Is die MP3 goed te beluisteren, kan hem zelf niet downloaden .....
Stom he, dat probleem hadden we nou nooit met Natasiaquote:Op maandag 29 oktober 2007 02:58 schreef Prospera het volgende:
[..]
Ik haal die dekens wel eens door elkaar![]()
lijkt nogal een rip off van iets, maar ik weet niet wat.quote:Op maandag 29 oktober 2007 02:26 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Hier een ruwe versie MP3 van de rap van Huub en Luc:
http://www.megafileupload(...)ktober-2007-mp3.html
Geluid staat een beetje hard helaas ..... maar dat piano-spel van Huub maakt veel goed![]()
Zij sliep meestal alleenquote:Op maandag 29 oktober 2007 03:00 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Stom he, dat probleem hadden we nou nooit met Natasia
Nee, ik heb dit rechtstreeks opgenomen van de streams, maar een paar keerquote:Op maandag 29 oktober 2007 03:06 schreef avonne het volgende:
[..]
lijkt nogal een rip off van iets, maar ik weet niet wat.
Ik kom niet verder dan deze http://www.youtube.com/watch?v=RPYqR1cj2Vg
maar ik weet zeker dat er een andere clip is, waar het echt veel op lijkt, maar ik kan er niet opkomen.
Eerste wat ik hoor EHEHEHEH....... Amanda.... en dan gaat Nadia een beetje piepenquote:Op maandag 29 oktober 2007 03:12 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Nee, ik heb dit rechtstreeks opgenomen van de streams, maar een paar keer
even stopgezet, vandaar de slechte overgangen soms ........ Geluid stond een
beetje te hard helaas.
Dat hoop ik zeker, maar het nummer heeft potentie ...quote:Op maandag 29 oktober 2007 03:17 schreef mootie het volgende:
[..]
Luc kan trouwens niet zingen, en ik hoop van harte dat Talpa music die andere randdebielen van dit nummer afmept.
Moet je kunnen zingen om te kunnen rappen?quote:Op maandag 29 oktober 2007 03:17 schreef mootie het volgende:
[..]
Eerste wat ik hoor EHEHEHEH....... Amanda.... en dan gaat Nadia een beetje piepen![]()
Maar het klinkt naar....... hmmmmmm naar wat...... (Luc zit ook te neuzelen over Tupac).
Luc kan trouwens niet zingen, en ik hoop van harte dat Talpa music die andere randdebielen van dit nummer afmept.
Kweenie, maar ik hoorde hem zingen op die downloadquote:Op maandag 29 oktober 2007 03:21 schreef Prospera het volgende:
[..]
Moet je kunnen zingen om te kunnen rappen?
Krijg de neiging om weer een piano te kopen met die clipquote:Op maandag 29 oktober 2007 03:22 schreef mootie het volgende:
[..]
Kweenie, maar ik hoorde hem zingen op die download![]()
Ja, Huub speelt mooi heh ?? En apart, een rap ondersteund met een piano ....quote:Op maandag 29 oktober 2007 03:28 schreef Prospera het volgende:
[..]
Krijg de neiging om weer een piano te kopen met die clip![]()
net alsof Eminem wat voorstelt, hij is totaal overrated met zijn kinder raps. Bovendien kan die gast zich niet eens behoorlijk kleden. Sowieso zijn het gros van de rappers sukkels, zielige stoer doenerij maar das mijn mening.quote:Op maandag 29 oktober 2007 08:24 schreef T-lex het volgende:
Dat hele idee van piano/rap is zo gejat als het maar zijn kan.![]()
Het nummer "Stan" werd al is op de Grammys door Eminem samen met Elton John op piano gedaan.
Luc heeft in het verleden al is gehad over deze uitvoering, dus dat idee is goed gejat zullen we maar zeggen.![]()
Voor de mensen die het niet kennen, zie hier: http://nl.youtube.com/watch?v=T0c_mvuC8E8
Erg vette uitvoering trouwens...![]()
Een idee jatten is niet zo erg, maar dan moet je wel met het eindresultaat minimaal in de buurt komen van het "orgineel". Ik ben benieuwd...Luc is nou niet bepaald Eminem.![]()
Volgens mij hebben ze dit ook al afgesproken met Brian.quote:Op maandag 29 oktober 2007 08:32 schreef Clank het volgende:
Mooi hoe Huub en Jaap gisteravond geprobeerd hebben om Dennis het vuur aan de schenen te leggen door hem de 'aanval' op Brian in te laten zetten. Maar dit gaat hem natuurlijk niet worden, want een aanval op Brian zal hij in eerste instantie alleen moeten doen. Niks geen steun van Nadia. De plannen die hij zogenaamd aan het beramen is sámen met Nadia zullen op H,L en J gericht zijn.. en dan natuurlijk met Nadia voorop zodat Dennis zich kan verschuilen achter haar brede schouders.
.
Ik denk dat Dennis vandaag (zelf of via Nadia) Brian gaat op de hoogte gaat brengen van de plannen van Huub en Jaap en zich zo weer probeert in te likken en zelf uit de wind blijft.
Eigenlijk zouden Huub en Jaap Brian hierover in moeten lichten dat het op dit moment alleen plannen betreft om Dennis te grazen te nemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |