2500 zou veel zijn.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 17:19 schreef TheGHunter het volgende:
Lekker op een kille dinsdagavond met 2499 andere mafkezen in het stadion naar afbraakvoetbal kijken [afbeelding]
[afbeelding]
Inderdaad, gelukkig hebben we een publiek waarvan je vantevoren al weet wat je eraan hebt.quote:
Wees blij dat je nog publiek hebt.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 18:06 schreef TheGHunter het volgende:
[..]
Inderdaad, gelukkig hebben we een publiek waarvan je vantevoren al weet wat je eraan hebt.
Helemaal niks dus [afbeelding]
tip sla de voorbeschouwing over en val om 2045 binnenquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 20:43 schreef planethugo het volgende:
wat lult die van Halst toch dom. Oper is gewoon een basisspeler en speelt als ie fit is ALTIJD.
Nee hij vraagt zich af waarom ie niet altijd erop staat terwijl ie het toch wel een goede speler vindt. Verdiep je toch eens in feiten ipv maar wat te roepen om een blokje vol te krijgen
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:33 schreef Opgezwollenlever het volgende:
Die Meijer verneukt wel teveel kansen zeg. Verder mag Roda in de handjes knijpen met deze tussenstand.
Zeker die verdient echt een basisplaats tegen Feijenoord.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:45 schreef -Vaduz- het volgende:
Robbemond vind ik erg leep en goed spelen.
Volgens de commentator valt schone in voor 1 van onze twee spitsen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:59 schreef EnGCatjuh het volgende:
Volgens de commentator heeft De Graafschap geen historie
Dan mogen we in de volgende ronde naar Enschede dus.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:59 schreef Dos37 het volgende:
Netjes van de graafschap. Nou even volhouden
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:03 schreef Schimpie het volgende:
Ik zeg Janssen voor De Jong.
Ja de verliezersrondequote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:03 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Dan mogen we in de volgende ronde naar Enschede dus.
Castro is iig beter dan die Pool...quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:09 schreef Schimpie het volgende:
Wanneer krijgt Mardulier nou eens een kans verdomme
Castro is echt een malloot.
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:14 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Castro is iig beter dan die Pool...
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:45 schreef vitessezuid113 het volgende:
![]()
Dat publiek , ff naar de overkant lopen.
Tja, ruimte zat daar in dat stadion.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:45 schreef vitessezuid113 het volgende:
![]()
Dat publiek , ff naar de overkant lopen.
denk niet dat er iemand een gifje heeft, zul je moeten wachten op de herhalingenquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:50 schreef Prosac het volgende:
iemand die een gifje ervan heeft? ging zappen
Same here, alleen was het daar onterecht.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:42 schreef Messenga het volgende:
Mijn god.
Herinneringen aan RJC - Ajax.
en voor de 2de keer de latquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:07 schreef vitessezuid113 het volgende:
oei ....de lat.
Iddquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:11 schreef DarkShine het volgende:
Komen ze bij RTL7 nu voor de 2de keer met de mededeling dat wij er vorig jaar in de halve finale uitvlogen in Amsterdam...
Ze moeten hun bronnen maar eens controleren daar!
Vind de beslissing om Bot erin te gooien voor vidarson ook wel iets wat de Jonge zich maar aanrekenen. Tarvajärvi heeft nu 40 minuten te lang voorin gelopen zonder wat te kunnen doen (wissels waren op). Bij een 1-2 stand uit moet je toch wel in je achterhoofd houden dat een verlenging tot de mogelijkheden behoort. Zeker gezien het spel de tweede hellft.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:06 schreef Opgezwollenlever het volgende:
De graafschap velt zichzelf met dat defensieve spel na de 0-2
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:11 schreef DarkShine het volgende:
Komen ze bij RTL7 nu voor de 2de keer met de mededeling dat wij er vorig jaar in de halve finale uitvlogen in Amsterdam...
Ze moeten hun bronnen maar eens controleren daar!
jup want de graafschap trekt kijkersquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:12 schreef detulp050 het volgende:
Hoor ik nou de 500 aanwezige Roda JC'ers zingen dat de boeren stil zijn?Ik begrijp niet dat er maar zo weinig mensen op dit duel zijn afgekomen.
Ik ken het gevoel...quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:14 schreef Sensation89 het volgende:
wat een verschrikkelijke klotezooi
Zwolle - Eagles, nog geen 700 man publiek.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:14 schreef detulp050 het volgende:
Al moet FC Groningen tegen AGOVV, Omniworld of Stormvogels; als ze thuis spelen dan ben ik er bij. Is toch logisch?
Maar die werd dan ook gespeeld in Emmen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:21 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Zwolle - Eagles, nog geen 700 man publiek.
Oosterenk stadion wordt verbouwd, Zwolle - GAE is een risicowedstrijd, wedstrijd verplaatst naar Emmen. Voor beide groepen was dus een combiregeling.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:21 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Zwolle - Eagles, nog geen 700 man publiek.
FC Groningen - TOP Oss, vorig jaar een ronde eerder. Niet heel erg slecht, maar ook nog wel een beetje teleurstellend.quote:20 sep 2006, 20:00
8.635 toeschouwers
Da's een Paraguayaan...quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:31 schreef Hamilton het volgende:
Van Halst bedoelde toch echt Chilavert JJ![]()
quote:Nr. 1: Rene Higuita
Je hebt gek, maar de overtreffende trap heet Rene Higuita. Met keeperoutfits als een kleurboek, staat de Colombiaan die wereldberoemd werd omwille van zijn schorpioenentrap niet meteen bekend als een conservatieveling. De persoonlijke vriend van Maradona heeft al in de cel gezeten voor zijn aandeel in een kidnapping rond een drugskartel, is opgepakt voor het bezit van cocaïne en onderging tijdens een reality show op tv plastische chirurgie.
Speelt ook mee dat het live op tv is.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:33 schreef detulp050 het volgende:
[..]
FC Groningen - TOP Oss, vorig jaar een ronde eerder. Niet heel erg slecht, maar ook nog wel een beetje teleurstellend.
Cambuur had vandaag maar liefst 9500 toeschouwers. Daar geloofden mensen wel in een succesje denk ik
Werd van Grinsven tegen Roda wel genoemd?quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:30 schreef vitessezuid113 het volgende:
En ze vergeten Van der Sar , ook hij scoorde een keer als keeper tegen De Graafschap , op dezelfde manier als Van der Gouw![]()
Pff losers. SBS6 was beterquote:Op woensdag 31 oktober 2007 00:40 schreef DarkShine het volgende:
Ze hebben alleen 2 recente goals gepakt, geen oude vergeten goals.
Seizoenkaarthouders mochten gratis naar binnen, rest voor 5 euro. Was slecht potje maar vermakelijke avondquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 23:33 schreef detulp050 het volgende:
[..]
Cambuur had vandaag maar liefst 9500 toeschouwers. Daar geloofden mensen wel in een succesje denk ik
Ik wilde mee, maar het was binnen één dag uitverkocht. Belachelijk, kán ik een keertje de club uit mijn woonplaats steunen...quote:
laat maar komen, thuis laatste jaren weer weinig problemen met julliequote:Op woensdag 31 oktober 2007 03:12 schreef PizzaSalami het volgende:
Ik lees net dat Roda door is. Hartstikke leuk natuurlijk. Uitwedstrijd kan op zich wel eens wat zijn.
Thuiswedstrijd hebben we nu wel gezien, hoop gejank en onzinnige aanhoudingen.
Heb wel zin in een buitenlandse trip.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 12:03 schreef planethugo het volgende:
[..]
laat maar komen, thuis laatste jaren weer weinig problemen met jullie
Dan hebben jullie tenminste nog een gevoel alsof je Europees speelt.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 13:25 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Heb wel zin in een buitenlandse trip.
Precies.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 13:31 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Dan hebben jullie tenminste nog een gevoel alsof je Europees speelt.
Kaartjes buiten t uitvak waren genoeg te krijgen.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 11:50 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Ik wilde mee, maar het was binnen één dag uitverkocht. Belachelijk, kán ik een keertje de club uit mijn woonplaats steunen...
Ja kijk, ik blíjf een fietstas he, dus zó graag hoef ik NAC nou ook weer niet te zien.;) Wel leek het me leuk om met eenniet-bij-naam-te-noemen Bredase Fok!ker mee te gaan.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 14:36 schreef Superheld het volgende:
[..]
Kaartjes buiten t uitvak waren genoeg te krijgen.![]()
Die mogen nu trouwens allemaal hun kaart omruilen voor een plek naast het uitvak.
quote:Castro: "Ineens staat daar iemand die niet op het papertje stond."
Roda-keeper Bram Castro scoorde dinsdag in de laatste seconden van de blessuretijd de 2-2 in de bekerwedstrijd tegen de Graafschap. In Dagblad De Limburger vertelt hij over zijn opmerkelijke treffer. "Ineens staat daar iemand die niet op het papiertje stond."
„De afspraak was dat corners hard zouden worden ingedraaid, maar dat was tijdens de wedstrijd nog niet vaak gebeurd. Eigenlijk viel alles goed, want je moet natuurlijk ook een beetje geluk hebben.”
Castro verwonderde zich vooral over de vrijheid die hij kreeg. Hij mocht ongedekt door het hele strafschopgebied lopen en de bal binnentikken. „In het competitieduel van zaterdag tegen De Graafschap had ik al gezien dat daar veel ruimte lag. Niemand pakte me op, niemand blokte me. Ze lieten me echt lopen. Je ziet in zo’n situatie de desorganisatie bij de tegenstander. Van tevoren wordt afgesproken wie bij standaardsituaties welke tegenspeler moet dekken. En ineens staat daar iemand die je niet verwacht, iemand ook die niet op het papiertje was vermeld. Dan heb je slechts enkele seconden om te reageren.”
Na de wedstrijd bleven de reacties van het Belgische thuisfront niet uit. ,,Voornamelijk reacties van familie en vrienden die het gehoord of gelezen hadden. Of ik niet beter in de spits kon gaan spelen en dat soort opmerkingen.”
Bron: Rodajcfans
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |