Succes gegarandeerd.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 13:24 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
hmmz ik zal dat eens even testen.. ben toch al kampioen.. alhoewel ik eigenlijk wel het liefst ongeslagen kampioen wordt..
je bent az dus, hehe, reginiussen haalde ik altijd vorig jaar met fm07.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 13:32 schreef druide het volgende:
Roflpantoffel.
[img=http://aycu12.webshots.com/image/33731/2001954455582396654_th.jpg]
[img=http://aycu14.webshots.com/image/32013/2005017774181858715_th.jpg]
Nope, ik speel met goningen, zit in mn 2e seizoen, 1e seizoen uefa/beker/competitie gewonnen.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 14:06 schreef druide het volgende:
De belangrijkste spelers zijn±
Alex (Vasco de Gama)
Aaron (Valenica)
Tuia
Bruno Mezenga
Lulinha
Malul
Omar Esparza
Aaritalo
Bicfalvi
Marko Marin
Rigione
Barbosa
Nengomashe
Maar de helft van deze spelers heb ik al niet meer, omdat Scheringa op bijna ieder bod ingaat... Financieel gaat het niet al te best namelijk.
Speel jij trouwens ook met az?
ach dat heb ik ook vaak genoeg, dan heb ik mijn inziens een veel beter elftal, veeeel beter, en toch krijg ik dik aan de broek. Een volledige wisseling van de wacht qua spelers helpt bij mij altijd.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 15:37 schreef Zinton het volgende:
3-1 voor Fulham geworden zie ik net...Uit veiligheid voor men laptop maar het spel afgesloten....niet echt motiverend zo :x
maar dan heb je pressing ook niet aan ofwel? Want door pressing gaan ze uit positie lopen om druk te kunnen zetten.. en welke passing gebruik je dan? Short of direct?quote:Op woensdag 31 oktober 2007 13:36 schreef druide het volgende:
[..]
Succes gegarandeerd.![]()
Meestal denken mensen dat wanneer de tegenpartij steeds kansen creeert en zijzelf niet, dat ze nog aanvallender moeten spelen, maar dat zorgt alleen maar voor veel balverlies. Het beste is om zelf zo min mogelijk fouten te maken, de fouten van de tegenstander te bestraffen en naar gelang het talent van je spelers combineren.
Ik speel ook met Cambuur, ik heb wel aardig wat transfers gedaan. Ook wat spelers verkocht. Tactic werkt nog niet optimaal, verloor 7-1 van Palermoquote:Op woensdag 31 oktober 2007 16:40 schreef mordradead het volgende:
Vandaag met Cambuur begonnen, de oefenwedstrijden verliepen wel redelijk zelfs de laatste met 4-1 tegen Roda JC gewonnen!
De voorzitter vond een bod van 625k voor Davy Veltman een niet te missen kans en liet hem voor dit bedrag dan ook vertrekken naar RKC. Ikzelf heb tot op dit moment 4 speler aangetrokken, Mike Romer de keeper heb ik voor erbij gehaald (gratis) en zijn Kenneth Goudmijn en Milko Pieren terug bij Cambuur gekomen om mij voor een seizoen te versterken. Als laatste is ook Ferry de Haan gekomen voor in de verdediging.
Bezig ben ik nog met Richard Witschge en Alex, dat zouden de enige spelers moeten zijn waarvoor ik geld neer zou moeten tellen.
Ben in ieder geval benieuwd wat dit seizoen zal brenngen voor de lokale SC!
Heeft zowel met CA als met PA te maken.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 17:01 schreef GeneraalUli het volgende:
Heeft dat niet meer te maken met de huidige ability? Ik dacht altijd dat een jonge speler ( -21?) met een ability van over de 150 een wonderkid is?
Ik las net ergens op een forum weet niet of die persoon gelijk heeft maar dat je een CA van minimaal 120 moet hebben en een PA van minimaal 180...quote:Op woensdag 31 oktober 2007 17:36 schreef sjimz het volgende:
[..]
Heeft zowel met CA als met PA te maken.
Ik dacht dat de PA maar iets van 160 hoeft te zijn ofzo maar de CA moet rond de 120 zijn idd.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 18:10 schreef magic_dreamer het volgende:
[..]
Ik las net ergens op een forum weet niet of die persoon gelijk heeft maar dat je een CA van minimaal 120 moet hebben en een PA van minimaal 180...
PA hoeft niet minimaal 180 te zijn, dat was alleen zo in FM 2006 en ouder. Ik denk dat het rond de 160 moet zijn, zoals Sjimz ook al zei. Verder heeft het ook met reputatie te maken. Een goede jonge speler bij een topclub zal eerder de beschrijving Wonderkind krijgen dan een speler van een kleine club, ook al zijn ze even goed.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 18:10 schreef magic_dreamer het volgende:
[..]
Ik las net ergens op een forum weet niet of die persoon gelijk heeft maar dat je een CA van minimaal 120 moet hebben en een PA van minimaal 180...
ok dat maakt het duidelijker maar vind het wel laag want veelbelovende spelers hebben toch ook al een PA van 150..?quote:Op woensdag 31 oktober 2007 19:05 schreef Nywuob het volgende:
[..]
PA hoeft niet minimaal 180 te zijn, dat was alleen zo in FM 2006 en ouder. Ik denk dat het rond de 160 moet zijn, zoals Sjimz ook al zei. Verder heeft het ook met reputatie te maken. Een goede jonge speler bij een topclub zal eerder de beschrijving Wonderkind krijgen dan een speler van een kleine club, ook al zijn ze even goed.
Het is nu ook niet meer zo dat een wonderkind sowieso uitgroeit tot wereldtopper.
lol. Sja, champions leauge thuis tegen goteborg, 2-0 gewonnen, fans waren boos dat de score niet hoger was uitgevallen.quote:Op donderdag 1 november 2007 00:11 schreef Wurdsje het volgende:
Na het kampioenschap ook de beker weten te winnen.. De finale ging tussen mij en Heerenveen.. het werd een krappe 1 - 0.. wat me trouwens wel opvalt is dat naarmate mijn ongeslagen status langer duurt het winnen steeds moeizamer gaat..
Mn supporters zijn erg tevreden over mijn verrichtingen, ze vinden alleen dat het echt niet kan dat ik in de kwartfinale van de Champions League uit bij Barcelona met 1 - 0 verloor..![]()
whehehquote:Op donderdag 1 november 2007 10:09 schreef magic_dreamer het volgende:
ik heb FM gister boos afgesloten omdat ik dik achterstond tegen Arsenal. Zie ik dat ik nu 12 wedstrijden opnieuw moet spelen![]()
haha ik save altijd sowieso om de 4 wedstrijden..quote:Op donderdag 1 november 2007 10:09 schreef magic_dreamer het volgende:
ik heb FM gister boos afgesloten omdat ik dik achterstond tegen Arsenal. Zie ik dat ik nu 12 wedstrijden opnieuw moet spelen![]()
Zeker alle bekende talenten binnen het spel? Is het niet leuker om met AZ te scouten binnen Nederland, jonge spelers met potentie binnen te halen en ze laten uitgroeien tot internationale toppers, zoals AZ nu zelf poogt in de werkelijkheid?quote:Op woensdag 31 oktober 2007 14:06 schreef druide het volgende:
De belangrijkste spelers zijn±
Alex (Vasco de Gama)
Aaron (Valenica)
Tuia
Bruno Mezenga
Lulinha
Malul
Omar Esparza
Aaritalo
Bicfalvi
Marko Marin
Rigione
Barbosa
Nengomashe
Maar de helft van deze spelers heb ik al niet meer, omdat Scheringa op bijna ieder bod ingaat... Financieel gaat het niet al te best namelijk.
Speel jij trouwens ook met az?
heb je er misschien een plaatje van evenals de teaminstellingen?quote:Op donderdag 1 november 2007 10:33 schreef M0NTANA het volgende:
Speel met Lazio en heb de beschikking over een heerlijke voorhoede, Tommaso Rocchi en Goran Pandev lopen beide één op één, terwijl ook Stefano Mauri kort daarachter geweldig presteert. In de Serie A sta ik derde achter AC Milan en Internazionale, nog altijd zonder nederlaag. Het 3-5-2-systeem met opkomende WB's op de flanken, doet het geweldig. Een aanrader!
pcies, heb ook wel interessequote:Op donderdag 1 november 2007 11:02 schreef Wurdsje het volgende:
[..]
heb je er misschien een plaatje van evenals de teaminstellingen?
quote:Op donderdag 1 november 2007 11:56 schreef M0NTANA het volgende:
Doe ik vanavond.
59 kgquote:Op donderdag 1 november 2007 16:18 schreef Crack_david het volgende:
Zou iemand die net is begonnen eens kunnen kijken wat voor stats deze speler in het begin van het spel heeft?
[ afbeelding ]
speelt op dat moment bij Club Monarcas Morelia
Alle onnodige spelers een vrije transfer regelen.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:25 schreef Damzkieee het volgende:
ADO zit ook krap bij kas trouwens. Elke maand dik verlies en ik heb geen idee om uit de schulden te komen. Transfers zijn al helemaal uit den boze en spelers contracten aanbieden ook vrijwel onmogelijk.Iemand tips voor schuldsanering? Sta trouwens wel 10e in de eredivisie na 1,5 seizoen spelen.
Vrije transfer kost ook 15k ofzo per speler. En verlaagd contract? Gewoon een nieuw contract aanbieden dus? Ongeacht de huidige looptijd?quote:Op donderdag 1 november 2007 16:31 schreef sjimz het volgende:
[..]
Alle onnodige spelers een vrije transfer regelen.
Al je spelers een verlaagd contract aanbieden.
Ja gewoon een nieuw contract aanbieden en dan flink onder het huidige loon.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:48 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Vrije transfer kost ook 15k ofzo per speler. En verlaagd contract? Gewoon een nieuw contract aanbieden dus? Ongeacht de huidige looptijd?
655.803- vorige maand. totale salriskosten.quote:Op donderdag 1 november 2007 16:54 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ja gewoon een nieuw contract aanbieden en dan flink onder het huidige loon.
Hoe hoog zijn je loonlasten?
Dan zou ik veel contracten proberen te vernieuwen met minder salaris en veel spelers proberen te verkopen.quote:Op donderdag 1 november 2007 18:41 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
655.803- vorige maand. totale salriskosten.
Verlies: 288.799
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |