quote:
Momenteel rijd ik dagelijks 2 keer langs de producent van het Goddelijke Lieshoutse vocht.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 16:39 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat had ik van de week, het was gratis maar vies, dus ik ben maar op rode wijn overgestapt.
Waar zeit gij mee bezig, oh schoonhe deerne?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:34 schreef MNR het volgende:
Hier nog een uur aanpoten..
Come into my world had ook een geweldige video. Meer Kyliesquote:
De nieuwe Kyliequote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:03 schreef Litpho het volgende:
[..]
Come into my world had ook een geweldige video. Meer Kylies.
Wat die meneer zegt.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:03 schreef Litpho het volgende:
[..]
Come into my world had ook een geweldige video. Meer Kylies.
* Grrrrrrrr snottert doekje volquote:
quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:10 schreef Grrrrrrrr het volgende:
*snotter*
Sorry.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:20 schreef DaMart het volgende:
Met deze post wil ik even hallo zeggen vanuit Zeist, met name tegen de mensen die er gisteren met hun aanwezigheid voor zorgden dat de meet erg gezellig werd.
Wie waren er dan allemaal? Ik heb iets gemist geloof ik. Maar ik had toch geen geld.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:20 schreef DaMart het volgende:
Met deze post wil ik even hallo zeggen vanuit Zeist, met name tegen de mensen die er gisteren met hun aanwezigheid voor zorgden dat de meet erg gezellig werd.
- Anthraxx + aanhangquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:26 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Wie waren er dan allemaal? Ik heb iets gemist geloof ik. Maar ik had toch geen geld.
Je hebt eigenlijk een vrachtwagenlading nodig?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:21 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
* Grrrrrrrr snottert doekje vol![]()
Als er weer zoiets is, ga ik misschien wel mee, maar dan is het misschien handig als ik het meer dan 2 dagen van tevoren weetquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:28 schreef Q. het volgende:
[..]
- Anthraxx + aanhang
- DaMart
- Dizer
- Dr. Crouton
- JDude
- Jumparound
- Kuukske
- Lynx666
- McDavid
- Memento-Mori
- Minkeltje
- Miss Bliss
- Oshiro
- Q.
- Re
- Rena
- Sanne
- Vork
- Zhenar
Ik heb inmiddels ook geen geld meer, had vorige week ook al zo'n dure meeting..
Uitstekend, uitstekend.quote:
LOL! Kind of, het echte werk komt vanavondquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:32 schreef Frezer het volgende:
Uitstekend, uitstekend.
Inmiddels uitgepoot?
Deze meet was wel erg gezellig. Kan ook komen door de grote hoeveelheid bier die ik naar binnen heb gewerkt.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:31 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als er weer zoiets is, ga ik misschien wel mee, maar dan is het misschien handig als ik het meer dan 2 dagen van tevoren weet.
Dus hij was voor jou gezellig maar de rest heeft zich gewoon aan jou zitten ergeren?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:37 schreef Q. het volgende:
[..]
Deze meet was wel erg gezellig. Kan ook komen door de grote hoeveelheid bier die ik naar binnen heb gewerkt..
Het heeft wekenlang in mijn sig gestaanquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:31 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als er weer zoiets is, ga ik misschien wel mee, maar dan is het misschien handig als ik het meer dan 2 dagen van tevoren weet.
Waarschijnlijk wel. Zo gaat het altijd.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:38 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dus hij was voor jou gezellig maar de rest heeft zich gewoon aan jou zitten ergeren?.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |